پارک کودک بلوط در دریاکنار بابلسر

مدیر سایت مدیر وبسایت

مازندران - بابلسر

1 سال پیش

پارک کودک بلوط مکانی عالی برای سرگرم کردن کودکان در دریاکنار

همه ما می‌دانیم که یکی از کارهای سخت در هر سفر، سرگرم کردن کودکان است. گاهی اوقات می‌بینیم که از گشتن زیاد در طول روز خسته می‌شوند و بهانه‌های مختلفی می‌گیرند. بنابراین والدین عزیز باید مکان‌هایی نظیر شهربازی یا پارک را نیز در برنامه سفر خود داشته باشند تا در کنار خودشان، کودکان نیز از سفر لذت ببرند. در دریاکنار امکانات تفریحی جذابی نیز برای کودکان در نظر گرفته شده است که این امکان را فراهم می‌سازد تا کودکان نیز در کنار والدین خود بتوانند سفر خوبی داشته باشند.

یکی از مکان‌های تفریحی جذاب برای کودکان پارک است. پارک کودک بلوط دریاکنار نیز با داشتن انواع لوازم بازی نظیر سرسره، تاب و الاکلنگ مکانی عالی برای سرگرم کردن و بازی کودکان است.

 

پارک و شهربازی رفتن یک نیاز برای کودکان است!

شاید تصور کنید در سفر نیازی به پارک رفتن و تفریح کودکان‌تان نیست و چون شما در سفر حس خوبی را تجربه می‌کنید، کودکان شما نیز همین حس و حال را دارند. اما واقعیت این است که بازی کردن یکی از کارهای لذت بخش برای آن‌هاست که حس خوبی به آن ها می‌دهد.

علاوه بر این، کودک در چنین مکان‌هایی در کنار دیگر کودکان بازی می‌کند و حتی ممکن است با آن‌ها دوست شود. به همین دلیل حضور در چنین مکان‌هایی نه تنها به بهبود روحیه آن‌ها بلکه به روابط اجتماعی کودک در بزرگسالی نیز کمک می‌کند.

به همین دلیل والدین عزیز باید این نکات را مدنظر داشته باشند و حتی در سفرهای تفریحی خودشان نیز برنامه ای برای پارک رفتن کودکان دلبندشان داشته باشند.

 

موقعیت مکانی پارک کودک بلوط دریاکنار

یکی از مزیت های اجاره ویلا در دریاکنار این است که شما به راحتی در نزدیکی مکان‌های تفریحی و ساحل‌های این منطقه مستقر می‌شوید و هر زمان که بخواهید با پیمودن یک فاصله کوتاه می‌توانید به انواع رستوران، فروشگاه و پارک منطقه برسید. پارک بلوط کودک در انتهای خیابان یکم دریاکنار واقع شده است.

واقع این پارک، روبه‌روی دو رستوران بزرگ و پرطرفدار دریاکنار یعنی لوسو و موج شکن  قرار دارد. به همین دلیل بعد از صرف هر وعده غذایی می‌توانید کودکان را برای بازی کردن به این پارک ببرید.

بسیاری از والدین به دنبال راهکاری برای خسته کردن و تخلیه هیجان کودکان‌شان هستند تا بتوانند به راحتی آن‌ها را بخوابانند و انرژی بیشتری برای ادامه سفر داشته باشند. پارک کودک بلوط نیز مکانی مناسب برای تخلیه انرژی کودکان در سفر است که به خوبی آن ها را خسته خواهد کرد.

لوازم بازی مختلف و صندلی‌هایی برای کودکان در این پارک تعبیه شده است که هر یک از آن‌ها جذابیت ویژه ای برای کودکان دلبند شما دارند.

 

فواید بازی در پارک برای کودکان

اما چرا در این مطلب تصمیم گرفتیم به معرفی پارک کودک بلوط دریا کنار بپردازیم؟

هر سال افراد مختلفی دریاکنار را به عنوان مقصدی جذاب برای شنا کردن و تفریح انتخاب می‌کنند. حتی می‌بینیم که برخی از افراد در تعطیلات کوتاه مدت نیز ترجیح می‌دهند با اجاره ویلا در دریا کنار بابلسر اوقات فراغتشان را در چنین مکانی بگذرانند.

بنابراین، تصمیم گرفتیم با معرفی این پارک به شما کمک کنیم تا تجربه خوبی از برای خود و کودکانتان داشته باشید. در ادامه این مطلب نیز فواید بازی در پارک برای جسم و ذهن کودکان را بررسی خواهیم کرد:

  • تقویت حواس پنجگانه: یکی از فواید اصلی بازی کردن در پارک، تقویت حواس پنجگانه است. زیرا کودک در پارک صداهای مختلفی را می‌شنود، چیزهای مختلفی را می‌بیند و لمس می‌کند. در نتیجه این بازی و حرکت در فضای باز منجر به تقویت حواس وی خواهد شد.
  • بهبود تعاملات اجتماعی: یکی از مهمترین چیزهایی که کودکان باید آن را به خوبی یاد بگیرند، نحوه برقراری ارتباط و تعامل با سایر افراد است. در پارک ها کودک می تواند با دوستان مختلفی آشنا شود و با آن‌ها تعامل داشته باشد.
  • بهبود وضعیت جسمانی: آپارتمان نشینی و افزایش توجه کودکان به تلفن‌های همراه منجر به بی تحرکی و گاها تنبلی کودکان شده است. بر خلاف گذشته که کودکان بیشتر زمان خود را در کوچه یا حیاط سپری می‌کردند، در حال حاضر کودکان تنها در خانه با استفاده از گوشی‌های هوشمند در حال بازی کردن هستند. همین امر منجر به ضعیف شدن عضلات آن ها شده است. علاوه بر این، رشد کودکان نیز به دلیل همین بی تحرکی گاها با مشکل مواجه می‌شود. اما رفتن در فضای باز و پارک منجر به تحرک کودکان خواهد شد و آن‌ها را از مشکلاتی نظیر چاقی دور خواهد کرد.
  • بهبود خلاقیت: هر نوع بازی به گونه ای کودکان را درگیر می‌کند و منجر به بهبود خلاقیت آن‌ها می‌شود. بازی کردن در پارک با لوازم مختلف و سایر کودکان نیز منجر به بهبود خلاقیت کودک خواهد شد.

 

 

جمع‌بندی

بعد از اجاره ویلا در دریاکنار ممکن است دغدغه اصلی شما شروع یک گردش خوب و برنامه ریزی برای سفرتان باشد. در کنار سواحل جذاب دریاکنار و رستوران‌های مختلف این شهرک دیدنی، بهتر است پارک کودک بلوط را نیز در برنامه خود قرار دهید تا بتوانید خاطرات خوشی از سفر به دریاکنار را برای کودکان خود خلق کنید.  

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر