اجاره ویلا جنگلی

اجاره ویلا جنگلی فرصتی است که هر اهل دلی باید یک بار هم که شده در عمر خود آن را تجربه کند. معمولا کسانی که برای تفریح به شمال کشور سفر می کنند برای رفاه بیشتر به چیزی جز اجاره ویلا فکر نمی کنند. 
از سویی، بیشتر اوقات، این توریست ها هستند که بین اجاره ویلا استخردار و اجاره ویلا جنگلی، به تردید می افتند. حقیقت امر را بخواهید اجاره ویلا جنگلی نسبت به هر نوع اجاره ویلا در شمال دارای محدودیت هایی است که باید به آن بسیار توجه داشت. 
با کمک این مقاله ما تلاش داریم به شما کمک کنیم تا بتوانید یک ویلای جنگلی خوب و مناسب را برای خود اجاره کنید. 

اجاره ویلا جنگلی

اجاره ویلا جنگلی در کجا امکان پذیر است؟

وقتی صحبت از اجاره ویلا جنگلی می شود، تمام فکر و ذکر ما به سمت شمال کشور، و سه استان شمالی یعنی مازندران، گرگان و گیلان می رود. این کاملا طبیعی است چرا که احساس ما این است که جنگل ها تنها محدود به این سه استان می شود. اما وقتی قصد دارید تا اجاره ویلا جنگلی در ایران را تجربه کنید گاهی باید به جاهایی مثل شمیرانات، لواسان، فشم یا کردان نیز سر بزنید. 

اجاره ویلا جنگلی در مازندران 

زمانی که قصد اجاره ویلا جنگلی در مازندران دارید باید بدانید که می خواهید به کدام یک از شهر ها بروید. در مازندران برای اجاره ویلای جنگلی، می توانید به شهرهای مختلفی سر بزنید اما بهترین موارد را در لیست زیر می توانید بجویید:

 1. اجاره ویلا جنگلی سوادکوه 
 2. اجاره ویلا جنگلی آلاشت
 3. اجاره ویلا جنگلی چمستان
 4. اجاره ویلا جنگلی آلاشت
 5. اجاره ویلا جنگلی نور
 6. اجاره ویلا جنگلی رامسر
 7. اجاره ویلا جنگلی فیلبند 
 8. اجاره ویلا جنگلی نمک آبرود
 9. اجاره ویلا جنگلی چالوس

علت اصلی این که در این لیست به مکان های خاص و معروف اشاره شد به این دلیل است که این مناطق دارای پوشش جنگلی برتر نسبت به سایر بخش های سرسبز مازندران است و به همین دلیل، ویلای جنگلی و اجاره آن در این مناطق لطف دیگری دارد. اگر می خواهید در مورد اجاره ویلا چالوس بیشتر بدانید و از فرصت های شایسته آن بهتر مطلع شوید روی لینک کلیک کنید.

اجاره ویلا جنگلی

اجاره ویلا جنگلی سواد کوه مازندران 

سواد کوه یکی از بخش های بسیار پر طراوت از مازندران است که در میان تمام برتری هایی که دارد می توان به شدت به طبیعت آن اشاره کرد. اگر جنگل لفور را بشناسید و خاطرات و عکس های جنگل لفور را در ویلا یار پیش از این خوانده باشید ، قطعا می دانید که یکی از بکرترین و متفاوت ترین جنگل های ایران را شناخته اید. 
یکی از مزیت های اجاره ویلا جنگلی در سواد کوه این است که می توانید با اتکا به جنگل لفور، اقدام به اجاره انواع ویلا در این ناحیه کنید. 

 1. اجاره ویلا جنگلی در جنگل لفور
 2. اجاره ویلا استخردار 
 3. اجاره کلبه جنگلی

و هر نوع ویلای دیگری که فکرش را بکنید در این منطقه امکان پذیر است.  

اجاره ویلا جنگلی نور 

در شهرستان نور که واقع در مازندران است و تا محل اجاره ویلا در دریاکنار و اجاره ویلا در خزرشهر فاصله چندانی ندارد، شما می توانید ویلاهای متعددی را مشاهده کنید. یکی از فرصت هایی که در اختیار مسافران شهر نور قرار دارد این است که می توانید به راحتی با اجاره ویلا جنگلی در جنگل دالخانی، یک سفر و اقامت خاص و متنوع را تجربه کنید. 
البته می توانید با اجاره انواع ویلاهای شیک و لوکس اقامتی برتر داشته باشید اما اجاره ویلا جنگلی نور، برای یک سفر بهاری و تابستانی بی نظیر است. 

اجاره ویلا جنگلی

اجاره ویلا جنگلی آلاشت 

آلاشت یکی از مناطق بسیار دیدنی از شهرستان سواد کوه است که در مازندران واقع شده است. اگر موفق به اجاره ویلا جنگلی در آلاشت شوید می توانید یک خاطره خوب و ماندگار را برای خود بسازید چرا که این شهر دارای جاذبه های گردشگری مختلفی است و از موقعیت مکانی بی نظیری برخوردار است. موزه مردم شناسی، طبیعت زیبا، جنگل سرسبز ، صنایع دستی و غیره همه از جمله جاذبه های گردشگری شمال در این شهر به شمار می آیند که اجاره ویلا جنگلی آلاشت را سر زبان ها انداخته است. 

اجاره ویلا جنگلی در چمستان 

چمستان یکی از زیربخش های شهرستان نور است که پیش از این هم از سرزبان بودن اجاره ویلا جنگلی در نور صحبت به میان آمد. چمستان در حقیقت متصل کننده نور و آمل به یکدیگر است و به شما این فرصت را می دهد تا در منطقه ای سکونت کنید که هر نوع جاذبه گردشگری، اعم از کوه، دشت، جنگل و غیره را در کنار هم داشته باشید. اگر به فکر یک سفر متفاوت از سفرهای همیشگی خود هستید خوب است با تمرکز به شهرستان نور و اجاره ویلا جنگلی در نور، مخصوصا به فکر اجاره ویلا جنگلی چمستان باشید. 

اجاره ویلا جنگلی

اجاره ویلا جنگلی رامسر 

وقتی که قصد اجاره ویلا رامسر دارید، انواع و اقسام ویلاها را می توانید انتخاب کنید. مثلا ویلای ساحلی و یا استخردار، از جمله پر مخاطب ترین نوع ویلاها در رامسر است اما اجاره ویلا جنگلی رامسر را مدتی است که سرزبان ها انداخته است. برای مثال شما می توانید این ویلای شیک و لوکس جنگلی در رامسر را برای سفر خود انتخاب کنید و از طریق ویلایار همی ن حالا آن را رزرو کنید. 

اجاره ویلا جنگلی در گیلان 

گیلان از نظر سرسبزی و بکر بودن در میان سه شهرستان شمالی ایران حرف اول را می زند به همین دلیل کسانی که به قصد شمال گردی و بهره مندی از طراوت جنگل ها به شمال سفر می کنند بیش از هر جا گیلان را انتخاب می کنند. 

اجاره ویلا جنگلی
هر چند اکثریت بخش های گیلان سرسبز و تقریبا جنگلی است اما اجاره ویلا جنگلی گیلان نسبت به هر نوع ویلای دیگر و یا حتی اقامت دیگر لطف دیگری دارد. اما وقتی که قصد اجاره ویلا جنگلی در گیلان دارید بهتر است که به کجا بروید؟ طبق آن چه که توریست ها با لذت از آن یاد می کنند لیست زیر می تواند بهترین پیشنهاد به شما برای اجاره ویلا جنگلی در گیلان باشد

 1. اجاره ویلا جنگلی رشت 
 2. اجاره ویلا جنگلی اسالم 
 3. اجاره ویلا جنگلی تالش
 4. اجاره ویلا جنگلی ماسال
 5. اجاره ویلا جنگلی لاهیجان 
 6. اجاره ویلا جنگلی گیسوم

تمامی مناطق یاد شده دارای امکانات رفاهی، گردشگری و جنگل هایی هستند که به جرات می توان گفت هیچ جا نمونه اش را ندیده اید.

اجاره ویلا جنگلی

اجاره ویلا جنگلی در تالش 

اجاره ویلا در تالش به شما امکان می دهد که اقامتی امن و راحت و پر طراوت داشته باشید و حسابی از سفر خود لذت ببرید. اما اگر دقیقا به قصد اجاره ویلا جنگلی تالش را انتخاب کرده اید، اجاره ویلا جنگلی در گیسوم تالش یکی از بهترین پیشنهاد هاست. در گیسوم انواع ویلاها وجود دارند که این ویلا نیز یکی از نمونه ویلاهای جنگلی در گیسوم به شمار می آید.

اجاره ویلا جنگلی

اجاره ویلا جنگلی در گرگان 

هر چند گرگان هم به عنوان یکی از استان های شمالی معروف به شمار می آید اما از نظر سر سبزی به طراوت مازندران و گیلان نیست به همین دلیل کمتر می توان در آن ویلاهای جنگلی ناب و با ارزش پیدا کرد اما اگر زمان مناسبی برای جستجو قرار دهید، قطعا می توانید یک ویلا جنگلی در گرگان پیدا کنید که نظرتان را جلب کند. 

اجاره ویلا جنگلی

انواه ویلا جنگلی در شمال 

هنگام اجاره ویلا جنگلی در شمال خوب است که اطلاعاتی از پیش در رابطه با این موضوع داشته باشید. برای مثال، وقتی که قصد دارید در میان جنگل، ویلا اجاره کنید، ممکن است به شما پیشنهاد شود که 

 1. آیا قصد اجاره ویلا جنگلی روستایی دارید؟
 2. آیا قصد اجاره ویلا جنگلی لوکس دارید؟ 
 3. آیا قصد اجاره کلبه چوبی دارید؟

این سه مورد اولین سوالی است که هنگام اجاره ویلا جنگلی در شمال از شما پرسیده می شود. مخصوصا اگر به قصد اجاره ویلا جنگلی در تالش بخواهید روانه شمال شوید بیش از هر چیز به شما توصیه می شود تا اقدام به اجاره ویلا جنگلی روستایی کنید و از ویلاهایی مثل ویلای ارباب پس از باران لذت ببرید. 

اجاره ویلا جنگلی

شرایط اجاره ویلا جنگلی روستایی 

اگر بخواهید به نهایت آرامش هنگام اجاره ویلا جنگلی توجه کنید، اجاره ویلا جنگلی روستایی بهترین پیشنهاد به شما است. تصور کنید که در میان جنگل و در عمق روستایی که کاملا جنگلی است، ویلایی اجاره می کنید که 4 دور آن را درختان و جنگل پوشانده اند و صبح ها با صدای پرنده های جنگلی و حتی با صدای اردک و مرغابی ها و جوجه های صاحب ویلا از خواب بیدار می شوید. 
معمولا این گونه ویلاها، دارای امنیت هستند چرا که کمی ان طرف تر از ویلا، خود صاحب ملک نیز سکونت دارد و می تواند بسیاری از نگرانی های شما را رفع کند. 

اجاره ویلا جنگلی

اجاره ویلا جنگلی لوکس 

این که هنگام اجاره ویلا جنگلی در شمال چه مدل ویلایی نصیب شما بشود بیشتر به نوع آن منطقه و جنگل آن محل ارتباط دارد. گاهی مناطق گفته شده پست هستند و شرایطی دارند که فقط کلبه و یا ویلاهای روستایی در آن جا ساخته شده اما در چند سال اخیر ساخت ویلا جنگلی لوکس نیز رواج پیدا کرده است. در شمال ایران تعدادی از این ویلاها وجود دارد که می توانید از آن ها دیدن کنید. معمولا این گونه ویلاها در ارتفاعات واقع شده اند. برای نمونه این ویلا یکی از بهترین نمونه ها برای اجاره ویلا جنگلی لوکس در شمال می باشد. 

اجاره ویلا جنگلی

هنگام اجاره ویلا جنگلی به چه چیزهایی دقت کنیم؟

 1. وقتی که صحبت از اجاره ویلا جنگلی می شود، قطعا می دانید که قرار است سکونت تان در میان جنگل باشد. بنابراین خوب است که به اولین چیزی که فکر می کنید امکانات و امنیت باشد. 
 2. در این میان امنیت حرف اول را می زند. 
 3. یک ویلای جنگلی باید امن باشد و برای شما نگرانی از انواع دزد ها و حتی حیوانات وحشی ایجاد نکند. در این باره خوب تحقیق کنید 
 4. بهتر است که ویلای جنگلی که اجاره می کنید، نزدیک به سایر ویلاها باشد
 5. بهترین حالت برای اجاره ویلا جنگلی در شمال این است که ویلا را در مناطق روستایی اجاره کنید که خانوار های زیادی در اطراف آن زندگی می کنند 
 6. قدمت ساخت ویلا نیز در انتخاب ویلا موثر است. 
 7. میزان دسترسی ویلا جنگلی به دریا، به کوه، به شهر و نظیر آن نیز اهمیت دارد. حتی الامکان از اجاره ویلا جنگلی که شما را کیلومترها از شهر دور می کند خودداری کنید. 
 8. بهتر است که محل اجاره ویلا جنگلی به گونه ای باشد که به مراکز خدماتی، نزدیک باشد. این گونه مراکز شامل، مراکز خدمات درمانی، بهداشتی، بانکی و نظیر آن می شود. 
 9. هر چند ویلا جنگلی در دل جنگل و یا کوه بنا می شوند اما ویلایی را انتخاب کنید که دارای حصار و دیوار اختصاصی خود باشد. این گونه حصارها از هر جهت ( انسانی و حیوانی ) امنیت شما را بیشتر تامین می کند. 
 10. اگر قصد اجاره ویلا جنگلی روستایی دارید بهتر است که از آن دسته ویلاهایی استقبال کنید که صاحب خانه نیز در کنار شما سکونت داشته باشد. معمولا در تالش بیشتر ویلاهای روستایی و سنتی به این گونه دایر شده اند. 
 11. امکانات ویلا نیز در رفاه شما بسیار موثر است. برخی از ویلاهای جنگلی از لوله کشی برخوردار نیستند بنابراین اطمینان از برخورداری از منابع کافی نظیر آب و ابزارهای کمکی مثل آب گرمکن و غیره می تواند دغدغه سفر شما را کاهش دهد. 

اجاره ویلا جنگلی

چه فصلی برای اجاره ویلا جنگلی بهترین است؟

جنگل ها در هر فصل، طراوت خاص خود را دارند. تصور کنید، جنگلی که در بهار پر از شور و هیجان زندگی است، در فصل پاییز رنگارنگ می شود و دل آدمی را جور دیگری جلا می دهد. اما همین جنگل در زمستان زیر بارش های پیاپی و حتی برفی که گهگداری می بارد، زیبایی خاص خود را دارد. اما حقیقتا برای سکونت در جنگل و یا مناطق کوهستانی و دور افتاده نمی توان زیاد احساساتی شد. 

اجاره ویلا جنگلی
بهترین پیشنهاد برای بهره مندی از جنگل و لذت آن، این است که در فصل های بهار و تابستان و یا حداکثر اوایل پاییز، اقدام به اجاره ویلا جنگلی نمایید تا از غافلگیری جوی و سختی های آن به دور بمانید. 
از آن جا که بسیاری از جنگل ها هنوز جاده های آسفالته ندارند، ممکن است بارش برای شما دردسر ساز باشد مخصوصا اگر بارش از نوع برف باشد. 

اجاره ویلا جنگلی

بعد از اجاره ویلا جنگلی چه امکاناتی با خود به همراه داشته باشیم؟

وقتی که شما ویلا جنگلی اجاره کردید بدین معنی است که به دل طبیعت زده اید تا اقامتی متفاوت داشته باشید. بنابراین برخورداری از امکانات زیر قطعا برای شما ضروری است:

 1. بارانی برای حفاظت از باران حین جنگل گردی
 2. امکانات کمک های اولیه 
 3. همراه داشتن برخی داروهایی که مصرف خودسرانه آن ها عادی است ( مثل مسکن ها و داروهای ضد اسهال و غیره )
 4. همراه داشتن ادویه جات ( برای استفاده به جای دارو و یا طعم دار کردن غذا )
 5. موبایل و پاور بانک 
 6. لباس کافی و مناسب فصل
 7. خوراکی و مواد اولیه طبخ غذا به مدت مشخصی که قصد سکونت دارید
 8. کفش مناسب برای جنگل گردی
 9. پشه گیر برای در امان ماندن نوزادان 
 10. و غیره 

اجاره ویلا جنگلی

چگونه به کمک ویلایار اقدام به اجاره ویلا جنگلی کنیم؟

از این که به وب سایت ویلایار برای اجاره ویلا جنگلی اعتماد کرده اید متشکریم. همانطور که در ابتدا مشاهده کرده اید، در بالای همین مقاله لیستی بلند از انواع ویلاهای جنگلی در شمال کشور ( سه استان ) مشاهده می کنید. اما اگر احساس می کنید نیاز به جستجوی بیشتری دارید، روش زیر را دنبال کنید 
ابتدا وارد صفحه اصلی سایت شوید و یا این که به بالاترین حالت این صفحه وارد شوید
طبق آن چه در عکس زیر مشاهده می کنید لازم است که المان هایی را نتخاب یا تنظیم کنید


در این قسمت 7 گزینه وجود دارد که برای جستجوی شما ضروری است:

 1. استان ( در این قسمت اسم استانی که قصد اجاره ویلا جنگلی در ان دارید را وارد کنید )
 2. شهر ( بعد از انتخاب استان نوبت به شهر می رسد )
 3. منطقه ( به ازای هر شهری که از استان مورد نظر انتخاب کنید مناطقی ارائه می شود که بازهم انتخاب با شما است )
 4. نوع ملک / ویلا ( این بخش مهم ترین آیتم است چرا که باید " جنگلی " را در آن انتخاب کنید )
 5. ظرفیت نفرات ( در این فیلد لازم است که مشخص کنید که ویلا دارای ظرفیت اقامت چند نفر باشد )
 6. تعداد اتاق ها ( برای افرادی که با چند خانواده سفر می کنند تعداد اتاق ها اهمیت دارد برای شما چطور ؟ )
 7. زمان اجاره و اجاره بها را به تناسب بودجه و زمان بندی خود انتخاب کنید و با فشردن دکمه قرمز رنگ " جستجو کن " لیست آماده شده را مشاهده کنید. 

در فیلد " مرتب سازی " نیز می توانید انواع حالت های مرتب سازی ویلاها بر اساس ویلاهای ارزان و گران، و یا غیره تنظیم کنید و انتخاب ساده تر و آسان تری داشته باشید. 


وقتی که لیست ویلاها را جستجو کردید، می توانید کد ویلا را یادداشت کنید و به بخش اجاره دهنده ویلا مراجعه کنید و با یک تماس و بیان کد ویلا، ( کد ملک ) مقدمات اجاره ویلا جنگلی از راه دور را فراهم آورید. 

البته یک شیوه ساده تر نیز برای فیلتر سازی ویلاهای جنگلی دارید و آن هم استفاده از نشان گر میان صفحه است. 

اجاره ویلا

اگر روی این نشان گر کلیک کنید، لیستی نمایش داده می شود که با کلیک بر " جنگلی " تمام ویلاهای جنگلی برای تان لیست می شود. 

اجاره ویلا شمال

اگر در رابطه با نحوه اجاره ویلا جنگلی و یا موارد مرتبط سوالی دارید حتما از ما بپرسید.