اجاره ویلا در تالش

 استان گیلان یکی از سر سبزترین و بکرترین استان های ایران است که از نظر جاذبه های گردشگری، بسیار غنی است. افرادی که به قصد اجاره ویلا تالش را انتخاب می کنند، همیشه آرزو می کنند که ای کاش سفر چند روزه شان، به گونه ای ادامه دار می شد تا بتوانند تمام عمر را در این منطقه از گیلان زندگی کنند.
البته گیلان همیشه برای ما نشان از طراوت و خاطرات دارد. وقتی که در کتاب دبستان شعر باران را می خواندیم و آن کودک خوشحال در شرح حالش می گفت
گردش یک روز دیرین
خوب و شیرین
 توی جنگل های گیلان،
...
 قطعا چیزهایی به ذهنمان می رسید که با گشت و گذار در جنگل های تالش و آن چه در آن حوالی است کاملا همخوانی دارد. آیا تو هم همین احساس را داری؟
اما برای این که مسافرت دلنشین بعدی ات را برنامه ریزی کنی، بهترین کار این است که برنامه ای هم برای گشت و گذار در جنگل های خاطره انگیز گیلان داشته باشی و با این هدف عزم سفر به تالش را داشته باشی.

اجاره ویلا تالش

چرا برای سفر تالش را انتخاب کنیم؟

معمولا ایرانی ها تابستان و بهار را در مکان های سر سبز سپری می کنند و سفر به شمال کشور یکی از بهترین گزینه هایی است که به ذهن می اورند.
اما برای این که بتوانید رویایی ترین مناظر را تجربه کنید و خیال گشت و گذار در اروپا را از سر بیرون کنید باید چند روزی را برای سفر به تالش برنامه ریزی کنید.

مزیت های سفر به تالش چیست؟

تالش قطعه ای رویایی از گیلان است که شما می توانید از انواع جاذبه های گردشگری در آن بهره مند شوید. نمی دانم دقیقا هدف تان از سفر به گیلان و تالش چیست اما به هر هدفی که قدم بر راه می گذارید مطمئن باشید که در تالش به هدف خود می رسید.
1.    آیا به دنبال ساحل گردی هستید؟
2.    یا به دنبال جنگل های بکر و سر در هم آورده هستید؟
3.    شاید به دنبال پارک جنگلی باشید که در آن در امنیت کامل قدم بزنید؟
4.    شاید هم به مناطق ییلاقی سر سبز علاقه پیدا کرده اید.
5.    یا اصلا شاید بخواهید کوه نوردی شاد و لذت بخشی را تجربه کنید
6.    شاید بخواهید در عمق جنگل به مشاهده آبشارهای جذاب بپردازید
7.    و یا حتی بخواهید بدون مصرف هیچ گونه مواد توهم زا، ابر ها را زیر پای خود ببینید
8.    یا این که دلتان هوای مکان معنوی کرده تا با نشستن در آن جا از آسمان انرژی بگیرید؟

اجاره ویلا
راستی هدف تو از سفر چیست؟ برای ه66ر کدام از موارد بالا که برنامه ریزی کنی، با سفر به تالش به آن دست خواهی یافت. اما شاید با خودت بگویی که سفر به جایی که مملو از جاذبه های گردشگری و مسافر است، چطور جایی می تواند برای استراحت و خواب راحت شبانه باشد! قطعا دغدغه کاملا درستی داری، اما برای این موضوع مهم هم ویلایار راه کار های ویژه خود را ارائه خواهد کرد.

اجاره ویلا در تالش

چه فصلی برای سفر به تالش مناسب است؟

برای همه توریست ها این موضوع اهمیت دارد که در چه فصلی به کجا به سفر بروند تا بتوانند از جاذبه های گردشگری، به بهترین نحو ممکن بهره مند شوند
در مورد تالش باید بگوییم که این منطقه به عنوان شهر 4 فصل به شمار می آید. یعنی شما در هر فصلی که بخواهید می توانید به این شهر سفر کنید و از جاذبه های گردشگری آن لذت ببرید.
هر چند ممکن است که برخی از بخش های کوهستانی تر و مناطق ییلاقی، طراوت ایام بهار را نداشته باشند، اما زیبایی های فصل پاییز و زمستان برای برخی از بخش ها کماکان همانند روزهای بهار است و برای برخی بخش ها با تغییر رنگ و فصل، زیبایی های جدید به بار می آورد.
به همین دلیل است که برای سفر به گیلان و تالش نباید نگران ایام و فصل های مختلف بود.


تنها برای سفر به تالش برای زمستان و پاییز یک پیشنهاد واقعا ارزشمند داریم و آن هم این است که برای در امان بودن از بارش های ناگهانی و البته سیل آسا، بهترین پیشنهاد به شما این است که با اجاره ویلا تالش را برای چند روز، سفر لذت بخش انتخاب کنید.
حتی می توانید با اجاره ویلا استخردار در تالش، در فصل زمستان، از فرصت آبتنی بهره مند باشید. با اجاره ویلا استخر دار یک آبتنی لذت بخش برای هر زمانی که بخواهید برای شما فراهم است و لازم نیست نگران سوت های پیاپی ساحل بان ها باشید.

اجاره ویلا در تالش

مکان های گردشگری تالش در یک نگاه

همانطور که گفتیم، با سفر به تالش می توانید به انواع جاذبه های گردشگری اعم از:
1.    جاذبه های گردشگری طبیعی در تالش
2.    جنگل گردی در تالش
3.    ساحل گردی
4.    جاذبه های معنوی زیارتی
5.    جاذبه های تفریحی
6.    .و غیره
را در اختیار داشته باشید.
پر بازدید ترین مکان های گردشگری تالش کجاست
برای این که پیش از اقدام به اجاره ویلا در تالش، بتوانید مطمئن شوید که دارید به جایی قدم می گذارید که از نظر جذابیت های گردشگری فوق العاده است لازم است به توضیحاتی در این باره بپردازیم.

اجاره ویلا

منطقه ییلاقی سوباتان

اگر برای سفر به تالش اقدام به اجاره ویلا در تالش کرده اید، برای سفر به منطقه زیبای سوباتان حدود 20 تا 30 کیلومتر باید راه طی کنید تا به این منطقه زیبا برسید. این فاصله تقریبا با 30 دقیقه زمان صرف کردن به راحتی طی می شود. بنابراین می توان گفت از جمله مزیت های منطقه سوباتان نزدیک بودن آن به محل اقامت شما در تالش است.
اگر می خواهید بدانید سوباتان دقیقا مربوط به کدام بخش از تالش است کافی است به مسیر شهر لیسار از توابع شهرستان تالش بروید. در این منطقه مردمان لیسار در حال زندگی کردن هستند و از زندگی واقعا لذت می برند اما توریست ها در تمام فصول سال می توانند به این منطقه توریستی سفر کنند و لذت ببرند.
در منطقه سوباتان انواع جاذبه های گردشگری وجود دارد که می توانید از آن دیدن کنید.
اگر می خواهید دقیقا به ییلاق سوباتان بروید و از دشت سر سبز و زیبا دیدن کنید، بهترین اوقات برای سفر از 15 اردیبهشت ماه شروع می شود و تا انتهای خرداد ماه ادامه می یابد. هر چند این دشت زیبا در شروع تابستان شروع به تغییر رنگ می کند و از طراوت ایام اردیبهشتی و بهاری آن خبری نیست، اما می توانید همچنان از صفای آن جا بهره مند شوید.
اما هر وقت به این مکان بیایید می توانید از امکانات زیر بهره مند باشید:
1.    جنگل گردی در سوباتان
2.    دیدار بی نظیر از باغ آلوچه ( معروف به آلچالق )
3.    دریاچه زیبای نئور
4.    آبشار ماهار در روستایی به همین نام
5.    دیدار از منطقه تاریخی غار گنج خانه
6.    موزه مردم شناسی
7.    چشمه باتمان بلاق که محل آن در  میان سوباتان و آسبومار می باشد
8.    دیدار از طبیعت زیبای دشت شقایق
9.    دیدار از آبشار مشهور ورزان
10.    منطقه کاخ سردار امجد
11.    منطقه سنگ زر
در سوباتان می توانید از زمین های سر سبز و پوشیده از چمن لذت ببرید و با صرف غذاهای محلی طبخ شده در این مکان لذت ببرید.
شما می توانید یک روز یا حتی بیشتر را برای سفر به این منطقه جذاب از تالش اختصاص دهید اما فرصت سفر خود را به طور دقیق برنامه ریزی کنید تا دیدار از منطقه گردشگری گیسوم را از دست ندهید.

اجاره ویلا

معرفی بخش گردشگری گیسوم در تالش

از آن جا گیسوم را به بخش گردشگری گیسوم معرفی کرده ام چرا که گیسوم چیزی فراتر از ساحل و یا جنگل است. بگذارید گیسوم را اینگونه شرح دهم که این منطقه از توابع بخش پره سرشهرستان طوالش در استان گیلان است.
وقتی که پا به این مسیر می گذارید، در ابتدای راه با جاده ای آسفالته روبرو می شوید که درختان آن منطقه سر بر هم کشیده اند و به صورت یک تونل جنگلی، شما را به رویایی ترین جایی می برند که شاید در شمال دیده باشید. انبوه درختان در این مکان به گونه ای است که اگر در فصل نوبرانه درختان به این منطقه سفر کنید، حتی نمی توانید تلالو نور خورشید به داخل جاده را مشاهده کنید. می توانید تصور کنید اوضاع درختان سر در هم کشیده در این حالت چگونه است؟ خنکای نسیم در این جاده گواری روح و جان تان.
وقتی که این جاده را طی کنید در اواسط مسیر به جنگلی بزرگ می رسید که در آن دریاچه ای قرار دارد که برای گشت و بازدید واقعا جای مناسبی است.
در این منطقه برای علاقمندان قایق پارویی کرایه داده می شود. تجربه قایق سواری در دریاچه ای در دل جنگل واقعا فوق العاده است.
اگر قصد دارید شب را در این منطقه سپری کنید می توانید در کلبه های سنتی که به کرایه قلیان و غیره می پردازند سپری کنید که البته ممکن است شما را خسته کنند. اما امکانات فرووشگاهی مثل فروش غذا و کباب و غیره، فراهم می باشد.
در داخل جنگل، می توانید وقت خود را برای پیاده روی سپری کنید و از طبیعت زیبای گیسوم لذت ببرید. معمولا توریست ها وقت خود را به گونه ای تنظیم می کنند که بتوانند برای ناهار در دل طبیعت جنگل حضور داشته باشند. هر چند در داخل جنگل، امکان حضور در کلبه های جنگلی نیست اما می توانید با اجاره ویلا جنگلی در گیسوم از فرصت اقامت امن در جنگل بهره مند باشید. با اجاره ویلا در نزدیکی گیسوم می توانید تجربه ای خاص و بی نظیر داشته باشید.
وقتی که جنگل را پیمودید و دوباره به راه خود ادامه دادید به ساحلی بی نظیر می رسید که این ساحل زیبا بخشی بی نظیر از دریای خزر است. در این قسمت می توانید به پارک ساحلی گیسوم بروید و اقامتی بی نظیر داشته باشید.
در میان مجموعه گیسوم، پارک ساحلی گیسوم از ارزش بی نظیری برخوردار است. در این منطقه انواع امکانات زیر دایر است:
1.    امنیت به دلیل حضور کلانتری
2.    رستوران ارائه کننده غذای دریایی
3.    نمازخانه
4.    امکانات بهداشتی و رفاهی
5.    امکانات تفریحی کودکان
در این بخش از گیسوم، مسافران می توانند با اجاره سوئیت هایی که شهرداری ارائه می کند سرپناهی داشته باشند اما معمولا بهترین کار این است که با اجاره ویلا در تالش، بتوانید به محل سکونت و اقامت خود بازگردید چرا که این سوئیت ها تا حدودی مورد پسند توریست ها نیست.
از طرفی در ساحل و منطقه گیسوم ویلاهایی وجود دارد که اگر بخواهید به قصد اجاره ویلا به آن مکان سفر کنید، باید متحمل هزینه زیادی شوید.
بنابراین بهترین پیشنهاد به شما اجاره ویلا تالش است تا بدین صورت بتوانید با پیمودن حدود نیم ساعت به منطقه زیبای گیسوم برسید و از این مجموعه زیبا لذت ببرید.
بعد از این که در منطقه گیسوم از فرصت های گردشگری لذت بردید می توانید برای سفر به جاده اسالم به خلخال نیز برنامه ریزی کنید

اجاره ویلا جنگلی تالش

جاده زیبای اسالم به خلخال

جاده اسالم به خلخال نیز مکانی جذاب است که سرشار از درختان انبوه و جنگل هایی است که به شما کمک می کند طبیعت را به گونه ای دیگر لمس کنید.

پارک سیاهداران

پارک سیاهداران نیز منطقه ای دیگر نزدیک به تالش است که می توانید با حضور در آنجا فرصت انداختن عکس های بی نظیری داشته باشید. در این مکان می توانید دریاچه ای را مشاهده کنید که برای عکس انداختن نیز جذابیت خاص خود را دارد. در این منطقه ارتفاعی وجود دارد که برای گرفتن عکس و اتراق کردن نیز مناسب است.
در حاشیه جنگل سیاهداران مکانی وجود دارد که در آن گوزن های زیادی نگهداری می شود. می توانید برای چند دقیقه در این منطقه حضور پیدا کنید و با حضور گوزن های زیبا و خوش قامت عکس های جذابی بیندازید.
در برخی از قسمت های تالش که بیشتر به ارتفاعات ختم می شود، منطقه های سرسبزی وجود دارد که به راحتی می توانید در آن جا قرار گیرید و آرامش را درک کنید. همچنین می توانید به تالش از بالا نظر بیندازید و چشم انداز دریا را نیز در گوشه ای از منظره روبروی خود ببینید. البته اگر ابر ها بگذارند این صحنه واقعا دیدنی است.

اجاره ویلا جنگلی تالش

در این شهر آبشارهای زیادی وجود دارد که برای رسیدن به برخی نیاز است که کمی پیاده روی کنید ولی برخی دیگر چنان خوش مسیر هستند که با خودرو نیز می توانید بدان دست یابید.
اما امکان دیدار از تمام جاذبه های گردشگری که در این بخش به آن ها پرداختیم در زمانی لذت بخش تر است که خیالتان از بابت اسکان و سکونت راحت باشد.
معمولا بهترین پیشنهاد برای اقامتی امن و لذت بخش و آرام در تالش اجاره ویلا است . اجاره ویلا در تالش دارای زمینه های مختلفی است که در زیر به آن اشاره می کنیم.

  1. اجاره ویلا جنگلی
  2. اجاره ویلا شهری
  3. اجاره ویلا روستایی
  4. اجاره ویلا ییلاقی و کوهستانی
  5. اجاره ویلا ساحلی.

خب بهتر است در مورد اجاره ویلا در تالش به نکته های زیر توجه کنید

اجاره ویلا جنگلی در تالش

چرا اجاره ویلا در تالش بهترین پیشنهاد برای اقامت است؟

معمولا افرادی که برای تفریح به تالش می آیند، از این قضیه خبر دارند که آب و هوای تالش به گونه ای است که باید با اطمینان خاطر از یک مرکز اقامتی امن، به تفریح و گردش بپردازند تا بارش باران و یا باد آن ها را غافلگیر نکند. به طور کلی هر چند امکان اسکان در اقامتگاه های موقتی و هتل و غیره وجود دارد، اما اگر شما به دنبال راحتی محض هستید و به دنبال تمامی امکانات رفاهی و اقامتی برای چند روز آسایش هستید، بهترین پیشنهاد به شما اجاره ویلا تالش است.

جاذبه های جنگلی گردشگری تالش

تفاوت اجاره ویلا در تالش با سایر شهرهای شمالی

اگر به دنبال اجاره ویلا در تالش هستید قطعا تنها پیشنهاد به شما اجاره ویلا در مناطق شهری نیست. در این منطقه، به شما انواع پیشنهادات داده می شود که بیشتر آن ها شما را به حس و حال سنتی می برد. برای مثال برخی ویلاها که در میان جنگل واقع اند، شامل خانه هایی هستند که به صورت سنتی ساخته شده اند و توریست ها برای درک لذت سنتی بودن، از آن استقبال می کنند.

اجاره ویلا تالش

اجاره ویلای ارباب پس از باران چطوره؟

اگر سریال پس از باران که حدود سال های 80 و 81 پخش می شد را به یاد داشته باشید، اکثر صحنه های بیاد ماندنی از این سریال در ویلایی سنتی در دل جنگل ضبط شد! اگر با خودتان بارها تصور این را کرده اید که، گاهی در چنین مکان هایی زندگی کنید، مطمئن باشید با فرصتی که وب سایت ویلایار برای تان فراهم کرده می توانید اقدام به اجاره ویلا سنتی کنید و در ساختمانی دقیقا مثل ساختمان مربوط به ارباب در پس از باران چند روزی سپری کنید.

تالش

اجاره ویلا جنگلی تالش را تجربه کرده اید؟

اجاره ویلا جنگلی به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید به راحتی در دل جنگل چند روزی را در امنیت کامل سپری کنید و از فضای خاص جنگل لذت ببرید.
با اجاره ویلا جنگلی در تالش، یک فرصت استثنایی دارید تا در جنگل های سر سبز، آرامش بخش ترین روزها و دل انگیز ترین صبح ها را تجربه کنید و آرامش شب را به صدای ظریف پرندگان جنگلی تحویل بگیرید.
امکان اجاره ویلا در جنگل تالش دارای شرایط مختلفی است. برخی از ویلاهای جنگلی در نزیکی شهر و در جنگل و برخی در دل جنگل هستند و برخی هم در نزدیکی ساحل و دریاچه و جنگل بنا شده اند.
ویلاهای جنگلی دارای امکانات کافی و بی نظیری هستند که به تناسب، نوع امکانات دارای هزینه های مختلفی نیز می باشند.

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ییلاقی و کوهستانی در تالش

همانطور که در مطالب بالا بیان کردیم، در تالش سرزمین های ییلاقی و کوهستانی زیادی وجود دارد که هم مردم بومی در آن جا زندگی می کنند و هم مورد پسند و توجه توریست های زیادی است.
به همین دلیل توریست ها تمایل دارند با اجاره ویلا ییلاقی، تجربه متفاوتی از حضور در گیلان و دامنه های سر سبز را داشته باشند.
این ویلاها، با امکانات مختلف ارائه شده اند و به راحتی می توان از راه دور و نزدیک، توسط ویلایار آن ها را رزرو کرد و به محض حضور در محل ویلای اجاره شده را در اختیار گرفت.

اجاره ویلا

اجاره ویلا ساحلی در تالش چگونه است؟

افرادی که معمولا به دنبال اجاره ویلا هستند، بیش از هر چیز تمایل دارند تا با اجاره ویلا در شهر و یا ساحل، از فرصت های بی نظیر بهره مند باشند.
اجاره ویلا ساحلی معمولا این تصویر را در ذهن تداعی می کند که با اجاره ویلا تا گام در حیاط ویلا می گذارید به ساحل برسید و در حیاط ویلا بتوانید منظره دریا را به خوبی مشاهده کنید و آن را لمس کنید.
اما در اجاره ویلا ساحلی تالش از این شرایط بی بهره است. به دلیل قرار گرفتن و مکان تالش امکان اجاره ویلا ساحلی تنها به گونه ای فراهم است که شما با پیاده روی می توانید به ساحل برسید. به عنوان مثال برخی ویلا ساحلی تالش با فاصله 500 متر تا ساحل، ارائه می شوند و برخی نیز تا دو کیلومتر فاصله دارند.
بنابراین اگر می خواهید اقدام به اجاره ویلا ساحلی با ساحل اختصاصی نمایید بهتر است که از فرصت های اجاره ویلا دریا کنار بهره مند شوید و یا این که با اجاره ویلا رامسر یک ویلای ساحلی رامسر را برای اقامت انتخاب کنید.

اجاره ویلا

اجاره ویلا استخر دار در تالش بهترین انتخاب برای علاقمندان به آبتنی!

همانطور که گفتیم امکان اجاره ویلا با ساحل اختصاصی در تالش فراهم نیست به همین دلیل علاقمندان به ساحل گردی و شنا لاجرم باید گزینه دیگری انتخاب کنند و آن هم اجاره ویلا استخردار در تالش است.
با اجاره ویلا استخر دار تالش و محدودیت هایش برای دسترسی مستقیم به دریا به چشم نخواهد آمد. بنابراین شما می توانید با چنین اقدامی فرصت 24 ساعته ای برای تمام روزها برای شنا داشته باشید آن هم کاملا شخصی و در محیطی کاملا اختصاصی.

 

اجاره ویلا استخردار با استخر سر پوشیده

معمولا ویلای استخردار به دو صورت اجاره داده می شوند:
اجاره ویلا با استخر سر پوشیده
اجاره ویلا با استخر سر باز
شاید در وهله اول انتخاب هر کدام از این موارد برایتان تفاوتی نداشته باشد اما ادامه این مسیر به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید

تالش

چه زمان اقدام به اجاره ویلا استخر دار سر پوشیده در تالش نماییم؟

معمولا وقتی که قصد دارید اقدام به اجاره ویلا استخردار در تالش نمایید پیش از هر چیز باید به هدف سفر خود و البته زمان سفر توجه کنید.

  • آیا قصد تان از سفر یک جلسه کاری است یا قصد دارید حسابی خوش بگذرانید؟
  • آیا می خواهید در فصل تابستان سفر کنید یا زمستان؟
  • آیا اصلا علاقه ای به آبتنی دارید؟ یا این چیزها را مثل خیلی ها کارهای نوجوان پسند می انگارید و برای سنتان زشت می دانید!؟

اگر قرار است که زمستان سفر کنید و می خواهید از امکانات محل اقامت خود، بیشترین لذت را ببرید می توانید با اقدام به اجاره ویلا استخردار در تالش، به هدف خود برسید. البته در این باره توجه کنید که شرایط جوی زمستانی ایجاب می کند که اقدام به اجاره ویلا با استخر سرپوشیده نمایید.
معمولا استخرهای سر پوشیده در داخل ساختمان ویلا و در مکانی مناسب قرار دارند تا در فصول سرد، توریست ها بدون نگرانی از برودت هوا و سرما خوردگی، آب تنی کنند.
خوشبختانه بسیاری از ویلاها دارای امکانات تکمیلی برای استخر هستند و می توان از سلامت و نظافت آب، امکان تنظیم دمای آب و غیره نیز بهره مند شد.
اما اگر قصد یک سفر تابستانه به تالش دارید، قطعا استخر سرپوشیده آن قدر ها برایتان لذت بخش نخواهد بود که یک استخر سر باز برایتان مفید است.

اجاره ویلا گیلان رشت

چه زمان اقدام به اجاره ویلا استخر دار سر باز در تالش نماییم؟

معمولا استخرهای سرباز در حیاط ویلا و یا در محوطه ای بدون حفاظ سقف تدارک دیده می شوند تا توریست ها بتوانند در هوای گرم و شرجی تابستان از فرصت آب تنی لذت ببرند و از گرمازدگی نجات پیدا کنند.
پس اگر قصد دارید اواخر بهار و در فصل تابستان به تالش سفر کنید، به نوع استخر در ویلایی که قصد اجاره آن دارید نیز توجه کنید.

به طور کلی، اجاره ویلا در تالش، با هدف های مختلف صورت می گیرد. افرادی که سنتی پسند هستند و می خواهند سفری رویایی داشته باشند با اجاره ویلا در جنگل و یا اجاره ویلا روستایی، متفاوت ترین سفر خود را رقم بزنند.
اما افرادی که علاقه به ویلاهای لوکس و لاکچری دارند، می توانند با اجاره ویلا شهری در تالش، به گونه ای دیگر از لذت  دست یابند.
اما متفاوت ترین حالت اجاره ویلا که معمولا در شهرهای دیگر یافت نمی شود، اجاره ویلا ییلاقی و کوهستانی است که فضایی متفاوت را برای شما فراهم می کنند تا بتوانید تجربه زندگی چند روزه در ییلاقی سر سبز در ایام اردیبهشت و خرداد ماه را در کارنامه تفریح و زندگی خود ثبت کنید.
معمولا 90 درصد از ویلاهایی که در تالش اجاره داده می شوند از نوع روستایی می باشند که نمونه آن را در فیلم پس از باران دیده اید. این ویلاها بیشتر اوقات، در کنار منزل صاحبین ویلا در دل جنگل ساخته شده اند و می توانید با حمایت و حضور گرم صاحب ویلا در منطقه مورد نظر، از امنیت کافی برخوردار باشید.

اجاره کلبه های ساحلی و جنگلی

هر چند در ویلایار صرفا می توانید ویلاهای مختلف را اجاره کنید اما در تالش کلبه هایی جنگلی نیز وجود دارد که امکان اجاره آن ها فراهم است. این روزها از شبکه تهران، فیلمی به نام " زندگی از نو " پخش می شود که در آن فردی در حال اجاره کلبه های جنگلی و ساحلی به توریست هاست.
این منطقه دقیقا در تالش واقع است و هم اکنون به طور واقعی دایر است و توریست ها می توانند به آن سر بزنند و کلبه های آن جا را رزرو کنند.
اما دقت داشته باشید که این کلبه ها، به هیچ وجه دارای امکانات ویلا نیستند و نمی توان آن ها را به عنوان مکان لاکچری به شمار آورد.