اجاره ویلا در رامسر

 رامسر یکی از غربی ترین شهرهای مازندران است که به دلایل مختلف همیشه پر از توریست هایی است که نشاط و شادمانی آن ها مثال زدنی است. 
رامسر تا قبل از سال 64 یکی از ملحقات شهرستان تنکابن بوده است اما طبق تقسیمات کشوری در این سال، به یک شهرستان مستقل تبدیل شده است. 
از آن جا که شهرستان رامسر، یکی از مکان های سرسبز، و دیدنی است و جنگل های آن همیشه مطبوع و سر سبز و خرم هستند، و از سویی نیز به دریای خزر منتهی می شود در تمام طول سال توریست های زیادی را به خود فرا می خواند. 

آب و هوای رامسر چگونه است؟

برای این که بتوانید یک برنامه ریزی خوب برای سفر بعدی خود داشته باشید باید بدانید آب و هوای رامسر چگونه است. هر چند انتظار داریم کلیت آب و هوای شمال کشور را بدانید اما خوب است در نظر داشته باشید که رامسر در فصل   تابستان آب و هوایی گرم و مرطوب دارد اما زمستان هایی بسیار دل انگیز و معتدل را داراست. 
چرا رامسر را برای سفر بعدی خود انتخاب کنیم؟
از آن جا که در تمامی فصل ها رامسر محلی مطبوع برای تفریح و گردش شما است، می توان در هر موقع از سال به شما توصیه کرد تا برای پایان هفته ای که پیش رو دارید، رامسر را برای تفریح خود انتخاب کنید. 
خوشبختانه این شهرستان یکی از بهترین شهرستان هایی است که در شمال کشور آماده پذیرایی از مهمان ها است. 
در رامسر می توانید 

 1. انواع جاذبه های گردشگری
 2. امکانات رفاهی برای توریست ها
 3. امکانات تفریحی بزرگ سال و کودکان
 4. مراکز خدماتی و غیره 

را به وفور مشاهده کنید و این بدین معنی است که سفری خوب پیش رو خواهید داشت. 
اما بیش از همه این ها، خوب است که در مورد شرایط اقامتی در رامسر بدانید

اجاره ویلا رامسر

امکانات اقامتی در رامسر

در تمام نقاط ایران زمین، به طور کامل به شما بستگی دارد که بخواهید برای اقامت خود چه تمهیداتی داشته باشید. 
خوشبختانه رامسر یکی از امن ترین شهرهای کشور است که شما می توانید در آن در آسایش کامل به تفریح بپردازید. 
اما در میان انواع امکانات اقامتی نظیر:

 1. استراحتگاه ها ( اتاقک و چادر )
 2.  خانه های اجاره ای رامسر
 3. اجاره هتل در رامسر 
 4. اجاره ویلا در رامسر 

بیشتر توریست هایی که به شمال و رامسر سفر می کنند تمایل دارند تا از فرصت استثنایی و فوق العاده اجاره ویلا رامسر بهره مند شوند.

 

مزیت اجاره ویلا در رامسر نسبت به سایر پلان های اقامتی

همانطور که در بالا مشاهده کردید، چهار پلان اقامتی مختلف در تمام شهرهای شمالی نظیر رامسر وجود دارد اما علت این که بیشتر توریست ها برای اقامت خود از اجاره ویلا استقبال می کنند، چیزهایی است که در ادامه می توانید از آن ها بهره مند باشید. 

 

مزیت اجاره ویلا نسبت به اجاره خانه در رامسر

معمولا وقتی که وارد شهر رامسر می شوید افراد زیادی را مشاهده می کنید که با تابلو های ساده یا شیک، به شما اعلام می دارند که دارای خانه های اجاره ای هستید! 
معمولا وقتی از این خانه ها دیدن می کنید متوجه می شوید که منظور این افراد از خانه سوئیت هایی است که در کنار خانه افراد ساخته شده و با نرخ های متفاوت که معمولا بالا نیز هستند به شما اجاره داده می شوند. 
هر چند هزینه اجاره سوئیت ها یا مینی منزل ها در رامسر به اندازه اجاره ویلا در رامسر نیست، اما معمولا امکانات چندانی در اختیار شما نیست تا بتوانید به طور کامل از سفر خود لذت ببرید. 
در بسیاری از این منازل نیاز است که ظرف و ظروف و ادوات خاصی به همراه خود حمل کنید اما با اجاره ویلا در شمال و رامسر، این فرصت را دارید تا با داشتن یک مکان اقامتی و استراحتی شیک، از بهترین امکانات از پیش اماده و تمیز نیز برخوردار باشید. 

اجاره ویلا استخردار رامسر

مزیت های اجاره ویلا در رامسر

اما اگر بخواهیم به طور اختصاصی به مزیت های اجاره ویلا در رامسر اشاره کنیم به طور تیتر وار در این باره باید بگوییم که:

 1.  با اجاره ویلا در رامسر دارای مکانی امن هستید که می توانید با خیال راحت روز و شب خود را در آن بگذرانید.
 2. امنیت ویلاها به گونه ای است که شما می توانی با آرامش خیال آن را رها کنید و به تفریح و گشت و گذار بپردازید. ( این موضوع مخصوصا در شهرک های خصوصی بیشتر به چشم می آید )
 3. ویلاها معمولا در مکان هایی استقرار یافته اند که به دریا نزدیک هستند و می توانید با پای پیاده به دیدار دریا بروید و در هر موقع از روز و شب ساحل گردی کنید. 
 4. در داخل ویلا معمولا امکانات تفریحی و ورزشی متفاوتی فراهم است که کمک می کند زمانی که در ویلا هستید وقتتان به بطالت صرف نشود
 5. اجاره ویلا استخردار در رامسر نیز به شما کمک می کند تا بتوانید از فرصت شنا و بهره مندی از استخر در تمام طول شبانه روز به طور اختصاصی بهره مند باشید. 
 6. با اجاره ویلا در رامسر هیچ نیازی به حمل مواد اضافی و ادوات اضافی نظیر زیر انداز و وسایل خواب با خود ندارید. 
 7.  شما می توانید از دورترین مناطق کشور، به کمک ویلایار ویلای خود را اجاره کنید و با هواپیما، عازم رامسر شوید و اقامتی امن و دلخواه را تجربه کنید.

اما در میان این 7 مورد به اجاره ویلا استخردار پرداختیم که احتمالا چشم شما را نیز گرفته باشد. در ادامه به شما کمک می کنم که با اجاره ویلا استخردار در رامسر، بهترین و دلخواه ترین اقامت را تجربه کنید.

 

شرایط اجاره ویلا در رامسر چیست؟

وقتی که قصد دارید برای سفر به رامسر و فرصت اقامتی اجاره ویلا در شمال و رامسر بهره مند شوید باید بدانید که:

 1. چه ایامی از سال را قصد سفر به رامسر و اجاره ویلا دارید؟
 2.  آیا برای اخر هفته برنامه ریزی می کنید یا برای ابتدا و اواسط هفته قصد اجاره ویلا در رامسر دارید؟
 3. قصد دارید زمستان به رامسر سفر کنید یا ایام بهار را برای سفر خود در نظر گرفته اید؟
 4. نزدیک بودن به دریا چقدر برایتان اهمیت دارد؟
 5.  برای اقامت در ویلا چند نفر به همراه دارید؟
 6. آیا قصد دارید برای سفر نوروزی خود به رامسر بیایید و نسبت به رزرو ویلا اقدام کنید؟
 7. به دنبال چه نوع ویلا هایی هستید؟ 
 8. آیا می خواهید ویلای استخردار در رامسر را اجاره کنید؟
 9. آیا به دنبال اجاره ویلا ساحلی در رامسر هستید؟
 10. آیا قصد دارید یک ویلای جنگلی را اجاره کنید؟

با توجه به سوالاتی که در بالا آورده ایم، به شما کمک می کنیم تا با مطالعه کامل این مطلب بتوانید بهترین تصمیم برای سفر پیش رو بگیرید.

اجاره ویلا جنگلی رامسر

برنامه ریزی زمانی برای اجاره ویلا در رامسر

همانطور که پیش از این نیز گفتیم، شما می توانید در تمام فصول سال به رامسر سفر کنید. اما اگر هنگام سفر به این شهرستان به دنبال اجاره ویلا هستید و انتظار دارید که موفق به اجاره ویلا استخردار رامسر شوید، باید دقیقا بدانید که در چه فصلی می خواهید سفر کنید. 
یک گوشه در دفتر برنامه ریزی سفر خود فصل مورد نظر خود را بنویسید تا در ادامه و در سوال های بعد تر به آن بپردازیم. 
اما چند نکته در مورد شرایط زمانی اجاره ویلا در رامسر

 

نکاتی که باید برای اجاره ویلا در رامسر در تعطیلات نوروز بدانید

 1.  اگر قصد داشته باشید که برای سفر های نوروزی اقدام به اجاره ویلا در رامسر و شمال نمایید لازم است که حدود 2 ماه پیش از سفر خود، با تماس با ویلایار نسبت به اجاره ویلای مورد نظر اقدام کنید
 2. برای سفر های نورزوی می بایست به دنبال برنامه ریزی هفتگی باشید. چرا که امکان اجاره ویلای دلخواه برای مدتی کمتر از 7 روز، فراهم نیست مگر در شرایط استثنایی!
 3.  برای سفر نوروزی مشخص کنید که دقیقا در کدام هفته از نوروز قصد سفر داید؟ هفته اول یا هفته دوم؟

 

نکاتی که باید در مورد اجاره ویلا در انتهای هفته بدانید

وقتی که قصد دارید برای انتهای هفته، یعنی چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه به رامسر بروید و نسبت به اجاره ویلا اقدام کنید، کافی است که از منزل خود، مشخص کنید که دقیقا چع روزهایی را قصد اجاره ویلا دارید. 
معمولا در روزهای پایانی هفته مخصوصا در روز جمعه قیمت اجاره ویلا بالاتر از سایر روزهای هفته می باشد. 
همچنین پایان هفته ها مناطق توریستی و گردشگری معمولا شلوغ تر است و برای همین منظور ممکن است برای شما خوشایند باشد یا نباشد. پس به این نکته نیز توجه کنید.
نکاتی که باید در مورد اجاره ویلا در رامسر در ابتدای هفته بدانید
ابتدای هفته معمولا شام شنبه و یکشنبه می شود. ارزان ترین مواردی که برای اجاره ویلا در رامسر و سایر شهرک های توریستی شمالی دیده می شود مربوط به روزهای ابتدایی و بعد روزهای میانی هفته است که تا سه شنبه ادامه دارد. 
با این حساب، می توانید به تناسب میزان بودجه بندی که دارید، نسبت به اجاره یک ویلای دنج و خوب اقدام کنید. 
وقتی که زمان سفر خود را مشخص کردید، حالا نوبت به این می رسد که هنگام اجاره ویلا در رامسر به چه امکانات دیگری فکر می کنید! آیا هدفتان اجاره ویلا استخردار است؟ اگر چنین است ادامه این مطلب را حتما بخوانید تا بهترین انتخاب داشته باشید.

 

شرایط اجاره ویلا استخردار در  رامسر

هنگامی که قصد سفر به شمال دارید و می خواهید برای اقامت خود نسبت به اجاره ویلا در رامسر اقدام کنید، ممکن است مد نظرتان امکانات اضافی و خاصی باشد. 
مثلا هنگام مشاهده تصاویر ویلاهای مختلف، تصمیم بگیرید که یک ویلای استخردار اجاره کنید! و این بهترین انتخابی است که افراد پر شور و هیجان انگشت روی آن می گذارند. 
در رامسر، معمولا اغلب ویلاهایی که اجاره داده می شوند، دارای استخر هستند، خواه این استخرها داخلی یا خارجی باشند، فرصتی مناسب برای تفریح و شنا برای ساکنین خود فراهم می آورند. 

اجاره ویلا در رامسر

انواع ویلا استخردار در رامسر

هنگام اجاره ویلا استخردار، معمولا در لیست ویژگی های ویلای مورد نظر، به طور کامل به امکانات نظیر استخر و غیره پرداخته شده است. 
گاهی با تصاویر می توانید به راحتی متوجه شوید که استخرها دارای چه ابعادی هستند، و در کدام قسمت ویلا ساخته شده اند و امکانات استخرها را مشاهده کنید. اما برای این که دقیق تر و پر فایده تر تصمیم بگیرید به دو فاکتور زیر بسیار توجه کنید

اجاره ویلا استخردار در رامسر با استخر سر پوشیده 

معمولا افرادی که قصد دارند، برای فصل های سرد و بارانی، به رامسر سفر کنند، تمایل دارند تا نسبت به اجاره ویلا استخردار اقدام کنند، آن هم از نوع استخر سر پوشیده. 
استخر در ویلا به مستاجر اجازه می دهد که بتواند در شرایط سخت، و با وجود محدودیت های شنا در دریا در ایام سرد بتواند از فرصت آب تنی آن هم در آب گرم و تمیز بهره مند باشد. 
در چنین شرایطی باید هنگام اجاره ویلا استخردار در رامسر، به دنبال ویلا با استخر سر پوشیده باشید. 
استخرهای سر پوشیده معمولا دارای امکانات خاص بهداشتی، می باشند که به شما کمک می کنند در آبی پاکیزه و ضد عفونی شده که قادر به تنظیم دمای آن هستید آب تنی کنید و از لحظات سفر خود، ان هم در زمستانی سرد لذت ببرید. 
برخی از این استخرهای داخلی، روبه اتاق نشیمن باز می شوند و بخشی از محل نشیمن می باشند و برخی جایگاه مخصوص خود در ورودی حمام و نظیر آن می باشند. 
به هر حال به کمک تصاویر ویلاها و با کمک مشاوره با ویلایار، می توانید ویلای مورد پسند خود را بیابید و از هر جایی که هستید نسبت به رزرو ویلای استخردار در رامسر اقدام کنید. 

اجاره ویلا استخردار در رامسر با استخر سر باز 

معمولا توریست هایی که قصد اجاره ویلا استخردار در شمال دارند، تلاش می کنند تا ایام تابستان را برای سفر خود انتخاب کنند. این دسته از افراد بیش از هر چیز به استخر های سرباز علاقه دارند که معمولا در حیاط ویلا ساخته شده است. 
معمولا هوای گرم تابستان و اواخر بهار فرصت مناسبی است تا بتوانید با اجاره ویلا در شمال، با ویژگی استخر سر باز ( استخر روباز ) هر وقت که تمایل داشتید، ساعت ها از فرصت شنا بهره مند باشید. 

اجاره ویلا رامسر

نکات اضافی در مورد اجاره ویلای استخردار در شمال

 • معمولا هنگام اجاره ویلا استخردار در شمال، می توانید با مشاهده تصاویر ابعاد استخر را در نظر داشته باشید. در صورتی که به دنبال استخر بزرگ هستید در این باره با ویلایار صحبت کنید 
 • استخرها معمولا به صورت توکار ساخته می شوند اما اگر بخواهید از ویلای استخردار با استخر روکار استفاده کنید، می توانید در این باره نیز جستجوی بیشتری انجام دهید. 
 •  برخی از ویلاهای استخردار، دارای هر دو نوع استخر سرپوشیده  و سرباز هستند. 
 •  برخی از استخرها ساده هستند و برخی از امکانات بیشتری نظیر جکوزی و غیره نیز بهره مند هستند. 

با این اطلاعات قطعا می توانید نسبت به اجاره ویلا استخردار در شمال، اقدام کنید و در این باره یک ویلای مورد پسند خود اجاره کنید. 
اما تمام امکانات ویلاهای شمال و رامسر به استخر و امکانات رفاهی یاد شده، محدود نمی شود. 

 

امکان اجاره ویلا ساحلی در رامسر

در میان تمام ویلاهایی که در رامسر وجود دارد، برخی از این ویلاها، ساحلی هستند. بدین معنی که حیاط ویلا به سمت دریا باز می شود و با گشت و گذار در حیاط ویلا می توانید ساحل گردی کنید!
به نظر می رسد که لاکچری ترین نوع ویلاها در رامسر و سایر شهرهای شمالی همین ویلاهایی باشند که با ساحل اختصاصی تدارک یافته اند. 
از جمله مزیت های اجاره ویلا ساحلی در رامسر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1.  امکان استفاده از ساحل و دریا در تمام اوقات شبانه روز 
 2. دریا در این گونه ویلاها جزئی از ساختمان ویلا به شمار می آید 
 3.  دریای مقابل ویلای ساحلی از امنیت کافی برخوردار است 
 4. تنها شما قادر به استفاده از محدوده دریا و ساحل  ( مقابل ویلا ) هستید
 5.  ویلا از نظر شیک بودن و لاکچری بودن چند امتیاز بیش از سایر ویلاها دارد
 6. می توانید در اتاق نشیمن ویلا بنشینید و در آرامش کامل نظاره گر دریا باشید
 7. با اجاره ویلا با ساحل اختصاصی در  رامسر می توانید لذت یک صبح دل انگیز و بیدار شدن با صدای موج را تجربه کنید.

اجاره ویلا ساحلی رامسر

خوشبختانه خطه شمالی کشور عزیزمان، دارای امکانات بی نظیری است که می توانید از آن برای سفری لذت بخش از آن استفاده کنید. 
اگر قصد اجاره ویلا در شمال دارید و می خواهید برای آرامش بیشتر سفری به شمال داشته باشید توصیه می کنیم که از امکان اجاره ویلا در خزرشهر اقدام کنید چرا که خزرشهر یک شهرک امن و اختصاصی و خصوصی است که دارای ویلاهایی دنج در مناطق خلوت است. 
حتی شما می توانید با اجاره ویلا استخردار در خزرشهر، از استخرهای روباز و سر بسته بهره مند باشید
اما اگر به دنبال یک شهرک اختصاصی و تقریبا شلوغ اما کاملا امن برای اجاره ویلا در شمال هستید می توانید از فرصت اجاره ویلا دریا کنار بهره مند شوید. 

اجاره ویلا جنگلی در رامسر

همانطور که در ابتدای این مطلب بیان شد رامسر در حصار جنگل و دریا قرار دارد. بسیاری از توریست هایی که به دنبال آرامشی بی نظیر هستند به دنبال اجاره ویلا جنگلی در رامسر هستند. از این رو توصیه می کنیم که با با کمک ویلایار، بهترین ویلاهای جنگلی و امن را بیابید و نسبت به رزرو ویلا اقدام کنید.