اجاره ویلا خزرشهر ویژه

اجاره ویلا خزرشهر

فریدون کنار - شهرک خزرشهر

2.1

2,450,000 تومان

 • 4 تخت خواب
 • تا 4 مهمان
 • 1 اتاق خواب
 • 1 متر زیربنا
اجاره ویلا خزرشهر ویژه

اجاره ویلا خزرشهر

فریدون کنار - شهرک خزرشهر

3.5

2,700,000 تومان

 • 4 تخت خواب
 • تا 7 مهمان
 • 2 اتاق خواب
 • 1 متر زیربنا

اجاره ویلا در شهرک خزرشهر

 در صورتی که به قصد اجاره ویلا در خزر شهر، تمایل پیدا کرده اید که این مطلب را بخوانید، به شما اطمینان می دهیم، که به تمام سوالات خود پیرامون این شهرک ساحلی، و اجاره ویلا خزرشهر، دست پیدا کنید. اما پیش از هر چیز شاید دوست داشته باشید بدانید که، خزر شهر کجاست؟ 

 

خزرشهر کجاست؟


خزر شهر، یک شهرک ساحلی، است که در حدفاصل، فریدون کنار و بابلسر واقع شده است. این شهرک، حدود 6 کیلومتر با بابلسر فاصله دارد. این شهرک ساحلی در شمال، سالانه میزبان تعداد زیادی از افرادی است که قصد دارند، اوقات فراغت خود را برای چند روز، در آرامش بخش ترین مکان ها سپری کنند. 


خزرشهر، به دو مجموعه خزرشهر شمالی و خزرشهر جنوبی تقسیم می شود، که ما بین آن یک جاده است، که بابلسر را به فریدون کنار وصل می کند. اداره و مدیریت این دو شهرک، توسط یک مجموعه مستقل صورت می گیرد و قانونا نمی توان آن ها را از هم جدا کرد. 


مشخصه مهم استقلال این دو شهرک، پل هوایی است که هر دو شهرک را به هم وصل می کند. 
تردد در خزرشهر برای عموم مردم آزاد نیست، و برای استفاده و حضور و اسکان در این شهرک نیاز به تمهیدات خاصی است که ما تلاش می کنیم در این مطلب به طور جامع به آن بپردازیم. 

تاریخچه احداث شهرک خزر شهر

 

این شهرک جزو اولین شهرک‌هایی بوده است که قبل از انقلاب در نزدیکی دریای خزر و پس از شهرک دریاکنار در مازندران ساخته شد. پس از آنکه در اوایل دهه 40 مسیر جاده هراز افتتاح شد، مسیر استان مازندران و تهران به یکدیگر نزدیک‌تر شد به همین دلیل شهرک دریاکنار در نزدیکی بابلسر و حاشیه دریای خزر احداث شد. زمانی که استقبال پایتخت نشینان از این بخش بیشتر شد مسئولین مجددا به فکر تاسیس شهرکی دیگر در همان حوالی افتادند که خصوصیات بهتر و جذاب‌تری داشته باشد تا در هنگام سفر بتواند لحظات لذت بخشی را برای مسافران فراهم آورد، همین موضوع موجب شد تا اولین قدم‌ها برای ساخت شهرکی جدید برداشته شود.

اولین قدم انتخاب مکانی مناسب از نظر جغرافیایی و سهولت دسترسی مسافران بود که پس از تعیین مکان مناسب در قدم بعد سعی بر آن شد تا تمام ویژگی‌های مثبت به کار رفته در ساخت شهرک دریاکنار برای این پروژه جدید نیز در نظر گرفته شده و نتیجه آن ساخت شهرک خزر شهر بود که نام گذاری آن به دلیل قرارگیری این بخش در ضلع شمالی دریای خزر بود. تقریبا از سال 1342 بود که اولین کلنگ زنی برای ساخت این شهرک زده شد و نقشه‌ها و طرح‌های جدید برای ساخت این شهرک شروع و سپس اجرا شد. یکی از جمله بنیان گذاران اصلی این شهرک فردی به نام همایون صنعتی زاده بود که در ساخت این شهرک تلاش بسیاری داشت.

 

علت محبوبیت شهرک خزر شهر

از آنجایی که این شهرک به عنوان یکی از بخش‌های توریستی به شمار می‌رود به همین دلیل دارای مراکز خرید و فروشگاه‌های متعددی از برندهای معتبر است که به دلیل مسیر دسترسی ساده و سریع می‌تواند امکان دسترسی بالایی را برای ساکنین این شهرک فراهم آورد.

شهرک خزر شهر به جاده اصلی نزدیک بوده و به همین دلیل می‌تواند مسیر رفت و آمد را برای افراد فراهم آورد. همان‌طور که در بالا هم اشاره شد این شهرک دارای فاصله نزدیک به دریا بوده و هنگام اقامت در ویلاهای این بخش به راحتی امکان بهره‌گیری از طبیعت ناب و جذاب در کنار امکانات ساحل شمالی برای شما فراهم می‌شود.

در قسمت خزر شهر شمالی، خیابان‌های ساحلی بسیاری واقع شده و به مانند تمامی شهرک‌های دیگر فصول بهار و تابستان جزو شلوغ‌ترین زمان و فصول سرد پاییز و زمستان جزو خلوت‌ترین زمان برای اقامت در ویلاهای این بخش است. این شهرک دارای امکانات رفاهی کاملی است و به همین جهت آن را به عنوان محبوب‌ترین شهرک در مازندران می‌شناسند.

این شهرک دارای کافی شاپ، پارک، پارک بازی برای کودکان، زمین بازی، فضای سبز و غیره است. اگر جزو افراد علاقه‌مند به ورزش هستید این شهرک می‌تواند امکاناتی همچون زمین تنیس به صورت آسفالت، زمین والیبال، فوتبال و بسکتبال را برای شما فراهم آورد. در کنار خزر شهر شمالی، خزر شهر جنوبی به وسیله یک پل عابر پیاده به خزر شهر شمالی وصل شده است(پیش‌تر اشاره کردم که این دو بخش دقیقا در مقابل یکدیگر و ما بین جاده بابلسر و فریدون کنار واقع شده است.)

در قسمت شمالی ساحل بسیار زیبایی وجود دارد که در این قسمت بیشتر رستوران و کافه‌های مختلف وجود دارد. این شهرک در بین جوانان بسیار مشهور بوده و هر ساله با انواع ماشینهای لوکس و گران‌قیمت خود در این بخش اقامت می‌کنند به گونه‌ای که می‌توان جدیدترین و معروف ‌ترین ماشین‌های گران قیمت را در این شهرک مشاهده کرد.

 

 1.  چگونگی اجاره ویلا در خزرشهر 
 2.  ورودی مالکین و میهمان ها در خزرشهر چگونه است؟
 3.  شناخت ساحل ها و خیابان های معروف در خزرشهر
 4.  بررسی امکانات رفاهی در خزرشهر
 5. امکانات ورزشی در خزرشهر چیست
 6. فروشگاه ها و مراکز خرید خزرشهر کجاست
 7.  بهترین زمان برای مسافرت به خزرشهر چه زمانی است
 8.  خوراکی ها و غذاهای مرسوم خزرشهر چیست؟
 9.  امکان اجاره ویلا با ساحل اختصاصی در خزرشهر
 10.  امکان اجاره ویلا استخر دار در خزرشهر جنوبی
 11.  خدمات آرایشگاهی و پیرایشی در خزرشهر
 12.  دسترسی به مرکز درمانی در خزرشهر
 13.  دسترسی به بانک ها و atm و خود پرداز ها در شهرک خزرشهر
 14. ویژگی ویلاهای خزر شهر شمالی چیست؟

اجاره ویلا خزرشهر

این تصویر از ورودی شهرک خزرشهر می باشد.

 

چگونگی اجاره ویلا در خزرشهر


برای این که بخواهید اقدام به اجاره ویلا در خزرشهر کنید ابتدا لازم است که به متصدی اجاره ویلا در وب سایت ویلایار تماس برقرار کنید و بعد از پرداخت 50 درصد از هزینه اجاره ویلا، در تاریخ مشخص شده در شهرک حضور داشته باشید. حدود 30 دقیقه قبل از این که به شهرک برسید با متصدی تماس برقرار کرده تا شرایط اعطای کارت برای شما فراهم شود. 
اما جریان کارت چیست؟

 

ورودی مالکین و میهمان ها در خزرشهر چگونه است؟


در شهرک خزر شهر، تنها مالکین و مستاجر ها می توانند تردد داشته باشند. این تردد ها بر اساس کارت، تضمین می شود. 

 • مالکین دارای کارت اختصاصی خود هستند که رنگ مخصوص به خود را دارد
 • اما اجاره کنندگان ویلا نیز، کارتی اختصاصی دارند که در حکم کارت هویت است، و رنگ خاص خود را دارد. 
 • رنگ بندی این کارت ها هر ساله تغییر می کند اما کماکان شرایط تردد در این شهرک منوط به داشتن این کارت است. 
 • بعد از این که موعد اجار ویلا خزر شهر به پایان رسید کارت مورد نظر به صاحب ملک برگردانده می شود، تا به دست مستاجر بعدی برسد. 

 

چند نکته در مورد اجاره ویلا در خزر شهر نسبت به سایر شهرک های ساحلی بابلسر

 

 1. هنگامی که قصد دارید در خزرشهر ویلا اجاره کنید، ممکن است به شما پیشنهاد داده شود تا از در مورد اجاره ویلا دریا کنار نیز فکر کنید. در این باره خوب است به چند نکته زیر توجه کنید:

 2. دریا کنار در مجاورت خزرشهر واقع شده و امکانات فروشگاهی، بیمارستانی و غیره برای هر دو مشترک است

 3. معمولا ویلاهای موجود در دریاکنار از نظر سایز و اندازه کوچک تر از خزرشهر می باشند

 4.  از نظر کلاس و موقعیت، خزرشهر یک لول بالاتراز دریا کنار است 

 5.  معمولا ویلاهای دریاکنار ارزان تر از خزرشهر است

 6. تعداد ویلاهای دریاکنار تقریبا 10 برابر تعداد ویلاهای خزرشهر است. بنابراین خزرشهر خلوت تر و دنج تر از دریاکنار است.

 7.  برای اجاره ویلا استخر دار، در دریا کنار به هدف خود نمی رسید. 

اجاره ویلا در خزرشهر

 

 اجاره ویلا در خزرشهر شمالی


خزر شهر شمالی، آن بخش از خزرشهر است که در آن دسترسی به ساحل ها وجود دارد. معمولا امکانات رفاهی و تفریحی هر دو بخش از خزرشهر، شبیه به هم است، اما به دلیل وجود دریا، خزرشهر شمالی، بیشتر مورد پسند مردم است. با این حال، اگر به دنبال جای دنج و آرام تری در خزر شهر هستید، می توان گفت که سکونت در خزرشهر شمالی، آرامش بخش تر، و سکوت بهتری دارد. 
با  اجاره ویلا در خزرشهر شمالی، می توان به طور آزادانه در خزر شهر جنوبی نیز، تردد داشت و از امکانات آن استفاده کرد. 

 

اجاره ویلا در خزر شهر جنوبی


اجاره ویلا در خزرشهر جنوبی، و شرایط آن دقیقا مشابه با  اجاره ویلا در خزر شهر شمالی است، بدین صورت که بعد از تماس و پرداخت ها، می توانید به عنوان مستاجر این شهرک به شمار آیید. بعد از اجاره ویلا در خزرشهر جنوبی، می توانید به راحتی به کمک پل هوایی، به شهرک شمالی بروید و از امکانات آن جا نظیر ساحل گردی و غیره، بهره مند شوید. 

 

شناخت خیابان های خزرشهر


بعد از این که موفق به اجاره ویلا در خزرشهر شدید، احتمالا لازم باشد که از خیابان های آن کمی سر در بیاورید تا بتوانید به خوبی و بدون دردسر از این شهرک بهره مند شوید.  شهرک خزرشهر بر خلاف شهرک دریاکنار، خیابان هایش، عددی نیست و بر اساس اسم تقسیم بند شده است. مثلا سه تا از خیابان های مشهور این شهرک، به صورت 

 

 1. خیابان دریا 
 2. خیابان مروارید 
 3. خیابان صدف

شناخته می شود. خیابان ها به صورت خیابان های فرعی و با عدد تقسیم بندی می شوند به طور مثال:

 • مروارید 1
 • مروارید 2
 • مروارید 3
 • و ... 

اما نکته ای که وجود دارد، این است که نام خیابان های خزرشهر شمالی، به طور کامل از نام های خیابان های خزرشهر جنوبی متفاوت است. 

اجاره ویلا استخردار خزرشهر

اجاره ویلا در خزر شهر در کنار ساحل


اگر می خواهید با اجاره ویلا در خزرشهر، با ساحل فاصله زیادی نداشته باشید و به راحتی بتوانید از مناظر زیبای دریا بهره مند شوید، بهترین کار این است که پیش از اجاره ویلا در شهرک خزرشهر در این باره با متصدی صحبت کنید و از او بخواهید که تصمیم به اجاره ویلا در شهرک خزر شهر شمالی دارید و می خواهید در نزدیکی خیابان دریا این کار را انجام دهید.
توجه: خیابان دریا در خزرشهر تنها خیابانی است که به دریا ختم می شود. ( خیابان دریا 1 - خیابان دریا 2 - خیابان دریا 3 - و غیره )

 

شرایط شنا در خزر شهر برای بانوان و آقایان


معمولا در شمال ایران، در شهرک ها به تناسب اهداف مدیریت شهرک ها، شرایط خاصی در نظر گرفته می شود که شنا کردن در این مورد بین تمام شهرک ها مشترک است. بنا به تمهیداتی که در این باره چیده شده است، در شهرک خزرشهر تنها، در تابستان ها، مالکین و مهمان ها می توانند از ساحل جهت شنا و آب تنی استفاده کنند. 
در این باره توجه داشته باشید که در تمامی ایام تابستان، صبح ها از ساعت 8 تا 13 ساحل اختصاص به شنای بانوان دارد و بعد از آن ساحل در اختیار آقایان است تا به شنا و تفریح بپردازند. 

اجاره ویلا در خزرشهر شمالی و سی ساید ساحلی خزرشهر

کدام دسته از اجاره کنندگان ویلا خزرشهر، به سی ساید دسترسی دارند؟


سی ساید، یا کنار دریا در واقع بخشی از خزرشهر است، که در قسمت خزرشهر شمالی واقع شده و کاملا روبه دریا است. افراد می توانند در این بخش، به تفریح بپردازند. رستوران سیب سرخ، یکی از مکان های لذت بخش است که می توان از آن استفاده کرد، و روی صندلی ها به راحتی نشست و با سرو، چای و قهوه و نوشیدنی و غیره، از منظره زیبا لذت برد. 

سی ساید خزرشهر شمالی


البته لذت بردن از دریای آرام خزرشهر، در کنار دیدن شور و هیجان مهمان ها، هنگام بازی کردن با جت اسکی، و غیره نیز انرژی شما را مضاعف خواهد کرد. 
البته رستوران و کافی شاپ های زیادی در این بخش وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید و اوقات خود را به خوشی سپری کنید 
توجه کنید که مرسوم ترین و مشهور ترین رستوران در خزر شهر، رستوران سیب سرخ است که در لب ساحل واقع شده است. 

 

بهترین زمان سفر و اجاره ویلا در خزرشهر کی است؟


در مورد وقت اجاره ویلا خزرشهر محدودیت خاصی ندارد. معمولا تا کنون، ایام تعطیل سال، ایام نوروز، و پایان هفته ها خزرشهر مثل هر شهرک ساحلی تفریحی دیگری، مملو از مسافر است. اما شما می توانید هر وقت که نیاز به تفریح داشته باشید، اقدام به رزور ویلا در خزرشهر کنید و از این فرصت لذت ببرید. 

 

شرایط اجاره ویلا خزرشهر برای ایام نوروز


معمولا در ایام نوروز، به دلیل این که، به طور پیاپی 14 روز تعطیلی وجود دارد، مهمان ها تمایل دارند تا به طور هفتگی، در این شهرک حضور یابند و استراحت کنند. به همین خاطر شرایط خاصی برای اجاره ویلا وجود دارد. 
برای این منظور، لازم است که:


1.    حداقل یک ماه پیش از نوروز ( یعنی از بهمن ماه ) اقدام به رزرو ویلا در خزرشهر کنید. 
2.    رزرو ویلا در خزرشهر برای ایام نوروز به صورت هفتگی است ( هفته اول - هفته دوم ) 
3.    در ایام نوروز ویلا به مدت کمتر از هتف روز اجاره داده نمی شود مگر در شرایط خاص و استثنایی
4.    درصورتی که ملکی، بعد از اجاره، برای چند روز ( کمتر از 7 روز ) خالی باشد می توان آن را اجاره کرد. 

 

امکان اجاره ماهانه و روزانه و سالانه در خزرشهر


به غیر از ایام نوروز، که اجاره ویلا به صورت هفتگی در خزرشهر صورت می گیرد، در سایر ایام سال می توان به راحتی، املاک را به صورت ماهانه یا روزانه و حتی سالانه نیز رزرو کرد. البته در این باره، باید به محل اجاره ویلا در خزر شهر از نظر شمالی و جنوبی بودن و کوچکی و بزرگی و کیفیت ویلاها و تمیزی آن ها توجه داشت. 

پل متصل کننده خزرشهر شمالی به خزرشهر جنوبی

هزینه اجاره ویلا در خزرشهر چقدر است؟


در این باره نمی توان قیمت مشخصی داد. معمولا ویلاهایی که در سمت خزرشهر جنوبی هستند، بزرگتر هستند. شمار ویلاهایی که در سمت خزرشهر شمالی هستتد، بیشتر از خزرشهر جنوبی است. با در نظر گرفتن امکانات، تمیزی ویلا، و سن و عمر ویلاها، معمولا قیمت گذاری ها برای ویلاها عادلانه است اما به طور کلی، تفاوتی که در شهرک شمالی و جنوبی وجود دارد این است که دو ویلای کاملا شبیه به هم در این دو شهرک، با تفاوت قیمت 150 تا 200 هزار تومان، اجاره داده می شود. ( در شهرک جنوبی قیمت ها بیشتر است ). 

 

بررسی امکانات رفاهی در خزر شهر


خزرشهر مکانی مناسب برای گذران اوقات فراغت است که وجود امکانات تفریحی و رفاهی آن کمک می کند تا بیشتر از لذت این شهرک بهره ببرید. 
اجاره وسیله نقلیه موتوری و غیر موتوری در خزرشهر
در خزرشهر، برای علاقمندان به سواری، امکاناتی فراهم شده است که به کمک آن ها می توانید ساعت ها را در لذت و خوشی سپری کنید 
این امکانات شامل:
1.    امکانات تفریحی ساحلی
2.    امکانات تفریحی غیر ساحلی 
می شود. 

اجاره ویلا در خزرشهر شمالی

امکانات تفریحی ساحلی چیست؟


افرادی که قصد دارند، از تفریحات ساحلی بهره مند شوند، می توانند به خزرشهر شمالی بروند و در سی ساید، امکانات تفریحی خاص آن بخش را مشاهده و از آن ها بهره مند شوند. از جمله این امکانات می توان به 
1.    امکان اجاره جت اسکی
2.    امکان اجاره قایق
اشاره داشت. البته ورزش های آبی در این قسمت بیشتر رواج دارد و مورد استقبال جوانان پر شور و هیجان است. 

 

امکانات تفریحی غیر ساحلی در خزرشهر


وقتی که از تفریحات ساحلی سیر شوید هنوز همه چیز به پایان نرسیده است. شما می توانید این بار در شهرک شمالی و جنوبی، اقدام به اجاره وسایل نقلیه کنید و تفریح خود را تکمیل کنید. فکرش را بکنید، که چه لذتی دارد، اجاره سه چرخه و دو چرخه و موتور، و پرسه زدن در هوای مطبوع طبیعت لذت بخش خزرشهر. 
کرایه دوچرخه و سه چرخه، در هر دو شهرک شمالی و جنوبی امکان پذیر است.

اجاره ویلا در خزرشهر

پرسه زدن در فضای سبز شهرک خزرشهر


یکی دیگر از امکانات رفاهی که در خزرشهر به طور خاص تر جلوه می کند، پرسه زدن و قدم زدن در خیابان های تمیز و معطر این شهرک است. از آن جا که خزرشهر از یک سمت به دریا و از سمت دیگر به جنگل راه دارد، دارای طبیعت عالی است. در داخل شهرک نیز، پوشش گیاهی سرسبز و باطراوت برای تلطیف روحیه شما، بهترین چیزی است که می توانید در هر وقت از روز و شب از ان بهره مند باشید. 

 

امکانات ورزشی خزرشهر چیست

اجاره کنندگان ویلا در خزرشهر می توانند به راحتی با استفاده از امکانات ورزشی در این شهرک، اوقات فراغت خود را به سالمترین شکل سپری کنند. از جمله امکانات ورزشی که در اختیار مسافران قرار می گیرد می توان به 

 1. بسکتبال
 2. فوتبال
 3. تنیس 
 4. و غیره 

اشاره داشت. البته که شنا، دوچرخه، سه چرخه، و حتی شرکت در مسابقات جت اسکی نیز که هر ساله در خزرشهر شمالی برگزار می شود، می تواند در زمره تفریحات ورزشی قرار بگیرد.

اجاره ویلا در خزرشهر

فروشگاه ها و مراکز خرید در خزرشهر چگونه است؟

همانطور که گفته شد، خزرشهر صرفا یک شهرک ساحلی تفریحی است. بنابراین در آن جز رستوران و کافی شاپ فروشگاه دیگری نمی توانید پیدا کنید.
تنها مراکز فروشی که در خزرشهر شمالی و خزرشهر جنوبی می توانید پیدا کنید، یک سوپر مارکت بزرگ است ( برای هر خزرشهر، یک سوپر مارکت وجود دارد ).  در چنین شرایطی، برای خرید کردن مایحتاج و خرید سوغاتی ها، بهترین کار این است که از شهرک خارج شده و در حاشیه جاده اصلی، اقدام به خرید بهترین و پر کیفیت ترین محصولات نمایید. در این بخش می توانید به راحتی انواع برند ها و محصولات را مشاهده کنید. 

اجاره ویلا در خزرشهر شمالی بابلسر شمال

حتی فروشگاه علی دایی نیز سابقا در همین لاین وجود داشته است. در صورتی که قصد خرید از برند های معتبری مثل نایک و پوما و غیره دارید، در این لاین فروشگاه هایی را می بینید که می توانید اصلی ترین اجناس را از آن ها بخواهید.  
تمامی کسانی که از شهرک های دریاکنارو  خزرشهر استفاده می کنند به منظور خرید، به این بخش از خیابان می آیند و خرید خود را انجام می دهند. 

 

خوراکی ها و غذاهای مرسوم خزرشهر چیست؟

خزرشهر یک شهرک شمالی است بنابراین بی راه نیست که ساکنان این منطقه تمایل به خوردن غذاهای دریایی داشته باشند. در رستورانی که در شهرک های شمالی و در سی ساید  واقع است می توانید انواع خوراکی های دریایی و غیر دریایی را سفارش دهید و از طعم این غذاها در ساحل لذت بخش، بهره مند شوید. 

 

آیا امکان اجاره ویلا با ساحل اختصاصی در خزرشهر وجود دارد؟


بسیاری از افرادی که قصد اجاره ویلا در خزر شهر دارند، به دنبال این هستند که بتوانند ویلا با ساحل اختصاصی را اجاره کنند اما متاسفانه امکان اجاره ویلا با ساحل اختصاصی در خزرشهر وجود ندارد. به طور کلی برای سمت شرقی مازندران امکان اجاره ویلا با ساحل اختصاصی وجود ندارد. 

 

نحوه اجاره ویلا استخر دار در خزرشهر چگونه است؟

زمانی که امکان رزرو ویلا با ساحل اختصاصی در خزرشهر فراهم نیست لاجرم باید به حداقلیات اکتفا کرد. بدین منظور می توان به راحتی، اقدام به رزور ویلا استخر دار در خزرشهر نمود. در این باره نیز محدودیت هایی در این شهرک وجود دارد. اجاره ویلا استخر دار در خزرشهر شمالی امکان ندارد، چرا که هیچ کدام از ویلاهای این بخش از شهرک، دارای استخر نیستند، اما تنها یک ویلا از ویلاهای خزرشهر جنوبی است که به شما امکان می دهد موفق به اجاره ویلای استخردار در خزرشهر جنوبی شوید. ( در این باره متصدی سایت شما را کاملا راهنمایی می کند )

اجاره ویلا در خزرشهر جنوبی

خدمات آرایشگاهی و پیرایشی در خزرشهر

متاسفانه در خزرشهر، امکان آرایش و پیرایش برای آقایان و بانوان فراهم نیست و می توان از آرایشگاه های بیرون شهرک استفاده کرد. 

 

دسترسی به مرکز درمانی در خزرشهر

مرکز درمانی در داخل شهرک خزرشهر وجود ندارد اما می توان با خروج از شهرک، و رانندگی به سمت فریدون کنار، حدود 700 متر مانده به فریدون کنار، به بیمارستان امام خمینی ( ره ) فریدون کنار رسید و از امکانات درمانی آن بهره مند شد. 

 

دسترسی به بانک ها و atm و خود پرداز ها در شهرک خزرشهر

دسترسی به بانک و atm یکی از مهم ترین مساله هایی است که باید در هر جا، به آن دسترسی داشت. اما در شهرک خزرشهر هیچ گونه دستگاه atm و خود پرداز وجود ندارد. تنها بانکی که می توان به آن دسترسی داشت، در کنار ورودی موقت خزرشهر است، که یک شعبه از بانک تجارت در آن بخش وجود دارد. 
برخلاف شهرک خزرشهر، با اجاره ویلا در دریا کنار می توان در شهرک، به سه بانک و دستگاه های خودپرداز دسترسی داشت.

ویژگی ویلاهای خزر شهر شمالی چیست؟

اگر می‌خواهید مدت زمانی را در یکی از ویلاهای موجود در خزر شهر شمالی اقامت داشته باشید باید با یک سری از ویژگی‌های ویلاهای این بخش آشنا شده تا بتوانید زمان سفر اقامتی راحت را داشته باشید. برخی از این ویژگی‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • منظره ناب و فوق العاده: در وهله اول، اولین ویژگی که تمامی ویلاهای موجود در این بخش دارند منظره نابی است که زمان مسافرت برای شما خلق می‌کنند. ویلاهای این منطقه دارای مناظر زیبا در طول روز و شب بوده و می‌توانند به یکی از جذابیت‌های سفر برای شما تبدیل شوند تا بتوانید خاطرات زیبایی را با فیلم و عکس از این سفر ثبت کنید.
 • امنیت بالا: در چندین سال گذشته یک سری دزدی‌هایی در این بخش انجام شده بود که از همان زمان مسئولین به فکر بالا بردن امنیت این منطقه افتادند و در حال حاضر خوشبختانه حدود 20 سال است که امنیت بالای این شهرک زبانزد خاص و عام بوده و دیگر دزدی در این شهرک انجام نشده و تمام رفت و آمدها به داخل این شهرک به طور کامل چک می‌شود تا مشکلی برای مسافران پیش نیاید.
 • نزدیکی به دریا: یکی از جذابیت‌های سفر به شهرهای شمالی به طور حتم بازدید از دریای زیبای خزر است. درست است که شهرهای شمالی غنی از تمام جذابیت‌هایی همچون جنگل، کوه و غیره هستند اما دریای خزر برای تمامی مسافران جزو جذابیت‌های اصلی این منطقه به شمار می‌رود. شهرک خزر شهر شمالی دارای مسافت نزدیک به دریا بوده به گونه‌ای که می‌توانید متناسب با علاقه‌مندی خود به صورت پیاده و یا با ماشین چند دقیقه کوتاه را تا رسیدن به ساحل طی کنید.
 • فضایی دنج و آرامش بخش: افراد به جهت کسب آرامش به مسافرت می‌روند و می‌خواهند چند روزی را بدون فکر کردن در مورد مشغله‌های روزمره زندگی سپری کنند به همین دلیل به دنبال فضایی می‌گردند که برای آنها آرامش بخش باشد و بتواند لحظات آرامی را برای آنها فراهم آورد. خوشبختانه خزر شهر دارای ویلاهایی دنج بوده که فاصله آن با ویلای دیگر تقریبا دور بوده و زمان استراحت در طول شبانه روز می‌توانید بدون نگرانی مدت زمانی را در این شهرک به استراحت بگذرانید.
 • متراژ بالا ویلاها: ویلاهای موجود در این شهرک دارای متراژ بالا بوده و متناسب برای افرادی طراحی شده است که می‌خواهند به صورت خانوادگی و با تعداد 4 تا 8 نفر و یا بیشتر در آن اقامت داشته باشند. متراژ این ویلاها بالا بوده و برخی از آنها دارای 2 طبقه و یا بیشتر هستند که می‌تواند علاوه بر فراهم آوری یک فضای راحت، زمان استراحت را برای شما لذت بخش‌تر سازد.
 • قیمت مناسب: بسیاری از ویلاهای این شهرک دارای قیمتی مناسب بوده و شما می‌توانید متناسب با تعداد روزهای مورد نظر یکی از ویلاهای موجود در این شهرک را که قابلیت دسترسی بالا به دریا و سایر امکانات ورزشی را برای شما فراهم می‌آورد انتخاب کنید.
 • دوری از آلودگی هوا: هوای پاک موجود در این شهرک می‌تواند شما را از فضای شهری و شلوغی‌های شهر دور کرده به گونه‌ای که هر صبحی که از خواب بیدار می‌شوید با تنفس در حیاط‌های این ویلاها، هوای پاک به درون ریه‌های شما نفوذ پیدا کرده و حس شادابی را در طول روز برای شما فراهم می‌آورد.
 • نزدیکی به جنگل: علاوه بر نزدیک بودن این شهرک به دریا یکی دیگر از جذابیت‌های اقامت در شهرک خزر شهر می‌تواند به دلیل دسترسی آن به جنگل باشد. جنگل هم به مانند دریا دارای حال و هوای مخصوص به خود بوده و حس شرجی و وزش باد در درختان این منطقه می‌تواند روح انسان را برای مدت زمانی پاک سازد. اگر علاقه‌مند به دریا و جنگل هستید پیشنهاد من به شما رزرو یکی از ویلاهای این شهرک برای هر مدت زمانی است که خودتان در نظر دارید. مطمئنم پس از سفر حس آرامش و خاطرات لذت بخشی که برای شما فراهم می‌شود می‌تواند شما را راغب به سفری دوباره به این بخش سازد و یا در صورت داشتن توانایی مالی بالا حتی شما را راغب به خرید یکی از ویلاهای این بخش کند!