اجاره ویلا دریاکنار ویژه

اجاره ویلا دریاکنار

بابلسر - شهرک دریاکنار

1,500,000 تومان

 • 6 تخت خواب
 • تا 12 مهمان
 • 3 اتاق خواب
 • 2 متر زیربنا

اجاره ویلا در شهرک دریاکنار در بابلسر

اجاره ویلا دریا کنار فرصت بی نظیری است که یک تفریح و گشت و گذار بیاد ماندنی را برایت رقم خواهد زد.  در این راهنما با بیان امکانات و فرصت های گردشگری شهرک زیبای دریا کنار، خواهی دانست، که بهترین انتخاب برای چند روز آسودگی از فضای آزار دهنده شهر،  اجاره ویلا در دریا کنار، است.

من در این راهنما سعی کرده ام، به شما کمک کنم، تا بتوانید با آشنایی کامل با شهرک دریا کنار، با خیال راحت اقدام به رزرو ویلا در دریا کنار نمایید. به طور کلی با خواندن این مطلب، می توانید اطلاعاتی در رابطه با این شهرک کسب کنید که به صورت زیر تیتر بندی شده است:

 1. دریا کنار کجاست؟
 2. ورودی مالکین و میهمان ها در دریا کنار چگونه است؟ 
 3. شناخت ساحل ها و خیابان های معروف در دریا کنار
 4. وضعیت و امکانات شنا برای آقایان و بانوان
 5. بررسی امکانات رفاهی دریا کنار
 6. فروشگاه ها و مراکز خرید دریا کنار کجاست
 7. بهترین زمان برای مسافرت به دریا کنار چه زمانی است
 8. خوراکی ها و غذاهای مرسوم دریا کنار چیست؟
 9. امکان اجاره ویلا با ساحل اختصاصی در دریا کنار
 10. اجاره ویلا استخر دار در دریا کنار 
 11. خدمات آرایشگاهی و پیرایشی در دریا کنار
 12. دسترسی به مرکز درمانی در دریا کنار
 13. دسترسی به بانک ها و atm و خود پرداز ها

 

درب ورودی مهمان شهرک دریا کنار

دریا کنار کجاست؟

دریا کنار یکی از شهرک های توریستی تفریحی شمال است که در منطقه بابلسر، واقع شده و در امتداد دریای خزر واقع شده است.

معمولا افرادی که برای تفریح و گذران اوقات فراغت به دنبال اجاره ویلا در شمال و در بابلسر هستند، حد اقل یک بار موفق به اجاره ویلا در دریا کنار شده اند. 

این شهرک ساحلی تفریحی، دارای امکانات کافی برای تفریح به مدت چند روز برای شما و خانواده شما است. 

البته به این نکته نیز توجه کنید که مالکان ویلاها، معمولا در تمام ایام تابستان و نوروز و گاهی تمام سال را در ویلاهای خود در این شهرک زندگی می کنند. 

شما نیز می توانید برای یک مسافرت کوتاه یا طولانی مدت، با اجاره ویلا دریاکنار مهمان مردم این شهرک باشید. 

چیزی که در شهرک دریا کنار نظر من را به خود جلب کرده است، بافت اروپایی زیبای آن است. به همین دلیل است که برخی از توریست هایی که تصمیم به رزرو ویلا در دریا کنار، می گیرند، اروپایی ها و توریست هایی هستند که به شمال ایران سفر می کنند. البته داشتن حس آشنای بافت شهری اروپا با این شهرک، آنان را از میان شهرک های مختلف ساحلی به دریا کنار می کشد. 

همچنین فضای سبز شهرک دریاکنار، در کنار تمیزی و هوای پاک و خاص بودن آن، همه دست به دست هم داده اند تا هنگام اجاره ویلا در شمال فورا پیشنهاد اجاره ویلا در دریا کنار را قبول کنید.

وقتی که ویلای مورد نظر خود را در دریا کنار رزرو کردید، می توانید به این شهرک بیایید و از امکانات مختلف، خیابان های متعدد و فرصت های بی نظیر آن بهره مند شوید. معمولا نزدیک ترین شهر به دریا کتار بابلسر و فریدون کنار است ( از دو جهت )، که البته فریدون کنار در مسیر جاده هراز قرار دارد.

پس از این که از طریق وب سایت ویلایار، اقدام به رزرو ویلا در دریا کنار کردید، شما به عنوان یک مهمان به شمار می آیید که تفاوت هایی با مالکین و میزبان ها دارید.

 

بعد از اجاره ویلا در شهرک دریا کنار چه کنیم؟

همان طور که گفته شد، وقتی که در دریا کنار ویلا اجاره کنید، به عنوان یک مهمان به شمار می آیید و تردد شما دارای محدودیت هایی است.

در ادامه می توانید از وضعیت مهمان ها و مالکان در دریا کنار، اطلاع کسب کنید و بدانید که وضعیت تردد و محدودیت ها برای این دو دسته چگونه است.

 هنگامی که می خواهید در دریا کنار تردد کنید، در یکی از دو دسته زیر قرار می گیرید ( چون ویلا از خود ندارید و با رزرو ویلا در دریا کنار، امکان اسکان موقت دارید، معمولا مشمول گزینه اول می شوید )

 1. مهمان 
 2. مالک

وقتی که موفق به اجاره ویلا در دریا کنار شدید، از طرف مالک یک کارت اختصاصی مهمان به شما داده می شود تا بتوانید راحت تر در شهرک تردد داشته باشید و از امکانات رفاهی و خدماتی آن بهره مند شوید.

به طور کلی، در این شهرک، مالک های ویلاها و مستاجرین هر کدام کارت های مخصوص خود را دارند. 

مشخصه مهم کارت مهمان و مالک و تمایز آن ها بر اساس اطلاعات و رنگ بندی آن است که هر ساله این رنگ ها تغییر پیدا می کنند. 

در شهرک دریا کنار دو درب ورودی وجود دارد به نام درب شماره 1 و درب شماره 2 که بسته به نوع مالکیت ( موجر و مستاجر )، باید از درب مخصوص خود تردد کنید.

معرفی درب شماره 1

درب شماره 1، در ویلا کنار مخصوص مالکین ویلا هاست. این درب شرقی ترین نقطه شهرک است که در سمت بابلسر واقع شده است. اگر از سمت خیابان ها بخواهید به این درب دسترسی داشته باشید باید به سمت خیابان ششم تردد کنید.

 

معرفی درب شماره 2

درب شماره 2، که مخصوص اجاره کنندگان ویلا دریا کنار است، در حقیقت غربی ترین منظقه از شهرک دریا کنار و در سمت خیابان 17 ام، و ساحل خیابان 17 ام واقع شده است. مشخصه مهم این درب، یک نخل بلند قامت است.

یک نکته مهم پیرامون نحوه اجاره ویلا در دریا کنار توسط این وب سایت:

هنگامی که به کمک وب سایت ویلا یار، موفق به اجاره ویلا دریا کنار شدید، می بایست، 50 درصد از مبلغ را به صورت آنلاین واریز کتید. هنگام ورود به شهرک، حدود 30 دقیقه پیش از آن باید با مجری اجاره ویلا تماس بگیرید و کارت خود را جلوی درب تحویل بگیرید.

 

رستوران ساحلی در شهرم دریا کنار

شناخت خیابان ها و ساحل های معروف قبل از اجاره ویلا در دریاکنار

به طور کلی در شهرک دریا کنار 19 خیابان وجود دارد. معمولا خیابان های زوج ( 4 و 6 و غیره ) به دریا ختم می شوند. اما خیابان های معروف تر در این شهرک خیابان ششم و خیابان 17 ام است. 

خیابان ششم که معمولا در سمت شرق واقع است دارای امکانات رفاهی خاصی است که از مهم ترین آن می توان به سی ساید شهرک و رستوران ساحلی آن اشاره داشت.

ورودی شماره 2 که مخصوص مهمان هاست، سمت ساحل خیابان 17 ام واقع شده است، دقیقا همان جایی است که خانم ها برای شنای تابستانی از آن استقبال می کنند.

ساحل خیابان ششم دارای یک رستوران ساحلی است، و امکانات سرو قلیان، چای، قهوه، شام و غیره در ساحل ها فراهم است.

برای استفاده از ساحل خیابان ششم، می توانید از ورودی 1 استفاده کنید. البته از خیابان ششم نیز می توان به این مسیر رسید. انتهای ورودی 1 به رستوران ساحلی ختم می شود که فرصت خاصی برای تفریح شبانه و گذران اوقات در کنار ساحل شبانه است. اگر از همین مسیر، 100 متر به سمت چپ حرکت کنید، ساحل دوم را خواهید دید که ساحل اختصاصی آقایان است اما امکان سرو چای و قهوه و قلیان در سمت چپ آن استفاده کنید.

در سمت ساحل خیابان ششم و هفدهم، دو ساحل ماسه ای وجود دارد که بین این دو به فاصله 3 کیلومتر ساحل سنگی قرار داده شده که می توان برای پیاده روی از آن استفاده کرد و از فضایی زیبا، و امن لذت برد.

علت این که این ساحل سنگی است به این خاطر است که امنیت کافی برای پیاده روی داشته باشد و قایق ها به شهرک ورود نکنند.
 

شرایط شنا و استفاده از دریا برای بانوان و آقایان با اجاره ویلا در دریا کنار

امکانات شنا برای بانوان و آقایان

معمولا ساحل همیشه آدم را برای شنا تحریک می کند مخصوصا اگر در یک ظهر تابستانی و گرم در کنار ساحل باشید به تنها چیزی که فکر می کنید یک آب تنی فوق العاده در آب دریای خزر است.

اما اگر برای تفریح خود،  اجاره ویلا دریاکنار را در راس برنامه خود قرار دهید، به شما اطمینان می دهم که شرایطی وجود دارد که هم آقایان و هم خانم ها می توانند از فرصت شنا در این شهرک استفاده کنند آن هم در گرم ترین زمان های ممکن!

معمولا با اجاره ویلا در دریاکنار بابلسر در تمام ساحل ها می توان شنا کرد اما مهم این است که ساحل امن باشد. به دلیل وجود غریق نجات در ساحل خیابان 17 ام و ساحل ششم، این دو  مکان برای شنا در این شهرک توصیه می شود اما این دو بخش هم قانون های خاص خود را دارند:

 

محدودیت های شنا در ساحل خیابان 17 ام برای اجاره کنندگان ویلا در دریاکنار

ساحل 17 ام، در حقیقت ساحل مشترکی است که در ساعت های خاص آقایان و خانم ها می توانند از ان برای شنا استفاده کنند. معمولا در تابستان، از ساعت 7 و 8 صبح الی 12 تا 13 فرصت شنا برای آقایان است. بعد از این از ساعت 13 تا حدود 18 امکانات شنا برای بانوان خواهد بود و از بعد از ساعت 18 مجددا آقایان می توانند از شنا کردن در این محیط لذت ببرند.

محل شنا در دریا کنار

محدودیت های ساحل خیابان ششم برای شنا

ساحل خیابان ششم، مکانی است که 24 ساعته، در اختیار آقایان است و برای شنا در آن می توانند در تمام اوقات روز، و شب به آن مراجعه کنند.

 

امکانات رفاهی که با اجاره ویلاهای دریاکنار در اختیارتان قرار می گیرد

برای یک تفریح لذت بخش چند روزه قطعا ساحل گردی، می تواند روحیه شما را بهبود بخشد اما استفاده امکانات رفاهی در شهرک دریا کنار به شما تجربه خاص تری خواهد داد. در این شهرک امکانات رفاهی تفریحی وجود دارد که به صورت شخصی و خانوادگی از آن ها استقبال می شود که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

اجاره موتور و دو چرخه در دریا کنار

اگر دوست دارید در سطح شهرک زیبای دریا کنار  و در خیابان های جذاب آن و در کنار پارک ها و محوطه سر سبز آن با خانواده دوچرخه سواری یا موتور سواری کنید می توانید با اجاره موتور و دو چرخه، به این هدف خود برسید. معمولا اجاره وسایل نقلیه مذکور به صورت دو چرخه های دو نفره و چهار نفره، و تک نفره و همچنین موتورهای چهار چرخ و چند نفره، می باشد.

علاوه بر وسایل نقلیه می توانید از کلوپ ورزشی استفاده کنید و فوتبال دستی بازی کنید یا ساعتی را به بازی تنیس مشغول باشید.

معمولا امکانات رفاهی یاد شده در شرقی ترین قسمت های شهرک وجود دارند و می توانید به آن ها در سمت شرق دسترسی داشته باشید.

امکان اجاره موتور، دوچرخه و سه چرخه در دریا کنار

لذت صرف غذا در رستوران ساحلی با اجاره ویلا دریا کنار در شمال

رستوران ساحلی، یکی از جذاب ترین و پر طرفدار ترین بخش های این شهرک به شمار می آید که در قسمت ساحل خیابان ششم واقع شده است. این رستوران معمولا در ایام تعطیل فوق العاده شلوغ می شود و حضار با سرو چای، قهوه، قلیان، و حتی شام اوقات خود را سپری می کنند.

 

فضای سبز داخل شهرک دریا کنار بابلسر

در داخل شهرک دریا کنار فضای سبز، درختان متنوع، گلستان های خوش عطر همه و همه دست به هم داده اند تا شما بتوانید از این مناظر زیبا استفاده کنید و اوقات خوب و خوشی سپری کنید. اگر به ورزش صبح گاهی علاقه دارید در برخی از قسمت ها در فضای پارک ها و فضای سبز امکانات ورزشی سلامتی فراهم است که می توانید به رایگان از آن ها استفاده کنید.

 

فروشگاه های دریا کنار

مطمئنا هر بار که به مسافرت می روید، دیدار کردن از فروشگاه ها از مهم ترین کارهایی است که وقت اختصاصی برای آن تعیین می کنید.

در داخل شهرک فروشگاه هایی برای تهیه ما یحتاج شما وجود دارد اما از روبروی درب شماره 2 از جلوی خزر شهر تا بابلسر یک مسیر 5 کیلومتری است که می توانید انواع فروشگاه های معتبر و برند را در این فاصله مشاهده کنید و آن چه را که نیاز دارید خریداری کنید. از جمله برند هایی که می توانید در این بخش مشاهده کنید، نایک، آدیداس، پوما و حتی فروشگاه اختصاصی علی دایی است.

در داخل شهرک می توانید انواع فروشگاه های قصابی، میوه و سبزی فروشی، سوپر مارکت و خشک شویی را مشاهده کنید و از آن ها بهره مند شوید.
 

بهترین زمان مسافرت به شمال و اجاره ویلا در دریا کنار

دریا کنار یک شهرک توریستی است که توریست های داخلی و خارجی از آن به شدت استقبال می کنند اما معمولا مهمان ها در ایام تعطیل مثل 3 ماه تابستان، ایام نوروز، و  تعطیلات مرسوم کشور در میان سال، و پایان هفته ها، به این شهرک می آیند و اوقات خود را سپری می کنند. 

از آنجا که در این شهرک، ویلا اجاره داده می شود، بنابراین ماندن و بهره بردن از آن محدودیت زمانی ندارد و در تمام اوقات سال و در هر شرایط جوی! هر وقت که دلتان بخواهد در تمام فصل های سرد و گرم می توانید به ویلاکنار بیایید و لذت ببرید. 

 

ساحل زیبا و سر سبز دریا کنار

خوراکی ها و غذاهای مرسوم در شهرک دریا کنار

معمولا شهرک های ساحلی، ارائه دهنده خوراکی ها، و غذاهای دریایی هستند. تنوع غذایی با حیوانات دریایی در رستوران های این محل به چشم می آید. در این شهرک رستوران هایی وجود دارد که شما می توانید خوراکی های مورد نیاز و مورد پسند ذائقه خود را یافته و با یک تماس سفارش دهید و در درب ویلای خود تحویل بگیرید. 

با این وضعیت شما حتی می توانید دست از پختن غذا بردارید و کل روز و شب را به تفریح مشغول باشید و موقع ناهار یا شام تنها با یک تماس، غذای آماده و خوش طعم و گرم را تحویل بگیرید. 

 

ساحل اختصاصی در دریا کنار

با وجود اینکه دریا کنار، دارای یک ساحل بلند و مناسب است و شمار زیادی وبلا در ان جا قرار دارد، اما هیچ کدام از ویلاها دارای ساحل اختصاصی نیستند. اگر نسبت به اجاره ویلا استخردار در شمال مصر هستید، می توانید از ویلاهایی که در سمت رامسر و نظیر آن واقع شده اند بهره مند شوید. مشاور وب سایت در این باره به شما کمک می کند تا بهترین ویلای استخر دار در شمال را اجاره کنید.

 

امکان اجاره ویلا استخردار در دریا کنار

برای این که بتوانید از فرصت شنا و آب تنی در استخر در ویلای خود بهره مند شوید لازم است که بتوانید اقدام به اجاره ویلا استخردار نمایید که متاسفانه این امکان در دریاکنار وجود ندارد. برای حل این مشکل می توانید از فرصت اجاره ویلا استخردار در خزرشهر جنوبی بهره مند شوید.

 

خدمات دهی بانک ها در دریا کنار

در داحل این شهرک، سه بانک، وجود دارد:

 • مسکن
 • تجارت 
 • ملت

شما می توانید در زمان های رسمی کاری، به این بانک ها برای انجام تراکنش های لازم، مراجعه کنید. همچنین وجود دستگاه های خود پرداز در این شهرک امکان انتقال وجه، دریافت وجه و دریافت صورت حساب و غیره را در تمام طول شبانه روز، برای شما فراهم می کنند.

 

وضعیت آرایشگاه های زنانه و مردانه در شهرک دریاکنار

دریا کنار یک شهرک توریستی تفریحی ساحلی است. اما در زمینه آرایشگاه، محدودیت هایی دارد. 

متاسفانه برای بانوان هیچ آرایشگاهی در این شهرک وجود ندارد اما برای آقایان یک آرایشگاه مردانه، وجود دارد که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده کنید.

 
دسترسی به مرکز درمانی در شهرک دریا کنار

در صورتی که بخواهید با اجاره ویلا در شهرک دریا کنار، مدتی را در این شهرک سپری کنید، ممکن است به هر دلیلی نیاز به مرکز درمانی و بیمارستان در دریا کنار داشته باشید. 

اما باید بدانید که در داخل این شهرک، هیچ گونه مطب، مرکز درمانی و بیمارستانی وجود ندارد. شما می توانید در چنین شرایطی از بیمارستان امام خمینی ( ره ) فریدون کنار استفاده کنید.
برای دسترسی به بیمارستان امام خمینی ( ره ) فریدون کنار، کافی است که از درب 2 شهرک، خارج شده و حدود 1 کیلومتر به سمت فریدون کنار رانندگی کنید تا به بیمارستان مورد نظر برسید.

 

امکان اجاره ویلا استخر دار در دریا کنار

اگر برای اجاره ویلا در دریا کنار شمال، در حال برنامه ریزی هستید و بدنبال  اجاره ویلای استخر دار هستید، لازم است بدانید که، در این شهرک امکان اجاره ویلای استخر دار وجود ندارد.

اگر برای رزرو ویلا در شهرک دریا کنار در حال برنامه ریزی کردن هستید باید بدانید که متاسفانه در حال حاضر امکان اجاره ویلا استخر دار در این شهرک فراهم نیست.

روش های اجاره ویلا دریا کنار به صورت روزانه و ماهانه

افرادی که قصد دارند از فرصت اجاره ویلا در شهرک دریا کنار در شمال بهره مند شوند، می توانند هم اکنون به صورت روزانه و حتی سالانه اقدام به رزرو ویلا دریا کنار نمایند. 

گفتنی است که اجاره های روزانه و ماهانه و حتی هفتگی، به تناسب مکان و البته مدت زمان اقامت، دارای قیمت های مختلفی است.

 

چگونگی اجاره ویلا در دریا کنار در عید نوروز

اگر قصد دارید که برای عید نورور به دریا کنار بیایید و میهمان ما باشید، می بایست از بهمن ماه، نسبت به اجاره ویلا دریا کنار اقدام کنید. اجاره های عید نوروز معمولا به صورت هفتگی است ( هفته اول و هفته دوم ). در صورتی که ملک و ویلای خالی با مدت زمان کمتر باقی مانده باشد، می توانید از فرصت های اجاره ویلا در دریا کنار کمتر از 7 روز بهره مند شوید.