جاذبه‌ی خاص آبشار سنگ نو کجاست؟

مدیر سایت مدیر وبسایت

مازندران - بهشهر

11 ماه پیش

جاذبه‌ی خاص آبشار سنگ نو کجاست؟

اگر به دنبال یک مکان زیبا هستید تا بتوانید راحت در آنجا وقت خود را بگذرانید، از نگرانی‌ها و دغدغه‌های روزمره فرار کنید، بازدید و سفر به آبشار سنگ نو پیشنهاد فوق‌العاده‌ای می‌باشد. چنانچه مقصد سفر شما به استان مازندران است، ویلاها و اقامتگاه‌های متعددی در این استان وجود دارد. شما با انتخاب اجاره ویلا دریاکنار و اجاره ویلا در خزرشهر از اقامت در محیطی عالی با تمام امکانات رفاهی و تفریحی کنار ساحل دریا برخوردار خواهید شد. ما در این مقاله قصد داریم تا تجربیات جدیدی از سفر خود به آبشار سنگ نو در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید در سفرهای بعدی به شمال زیبا این منطقه بکر را در برنامه سفر خود قرار دهید.

آشنایی با آبشار سنگ نو

آبشار سنگ نو در استان مازندران، منطقه‌ی جنوبی شهرستان بهشهر در بخش فراش محله واقع شده است. این منطقه‌ی گردشگری در اعماق جنگل کوه‌های پیش کوه در البرز شرقی قرار دارد؛که چشم‌انداز شگفتی را در دل جنگل ایجاد کرده است و شامل چهار آبشار دیگر می‌باشد. این جاذبه‌ی دیدنی سالانه مسافران بسیاری را مجذوب زیبایی‌های خود کرده است.

مسیر دسترسی به آبشار سنگ نو

ما برای رفتن به طرف آبشار سنگ نو باید خودمان را به شهرستان بهشهر می‌رساندیم. بنابراین مقصد خود را از جاده هراز به سمت استان مازندران آغاز کردیم. قبل از اقدام به سفر از ویژگی‌ها و طبیعت بی‌نظیر آبشار تعریفات بسیاری شنیده بودیم و این‌ ما را مشتاق‌تر به دیدن آبشار می‌کرد. اجاره ویلا در شمال به شما کمک می‌کند تا بتوانید اقامتی عالی در تعطیلات خود داشته باشید. زمانی که به شهرستان بهشهر رسیدیم، باید از محله‌ای به نام فراش محله به این جاذبه‌ی زیبا دسترسی پیدا می‌کردیم. برای رسیدن به آبشار باید مسیر طولانی را به صورت پیاده می‌رفتیم.

آبشار سنگ نو

در نظر داشته باشید ممکن است برخی از مسیرها برای شما سخت باشد بنابراین کفش مناسب پیاده‌روی به همراه خود داشته باشید. فضایی که ما در مقابل خود می‌دیدیم بسیار باورنکردنی و به دور از ذهن بود. تونل باریک و کمی ترسناک پوشیده از خزه‌ها و سبزه‌ها هیجان ما را برای دیدن آبشار سنگ نو بیشتر می‌کرد. ما برای رسیدن به آبشار اصلی باید از این تونل شگفت‌انگیز می‌گذشتیم. در نهایت حدود دو ساعت پیاده‌روی آبشار را در مقابل خود دیدیم.

از طبیعت خارق‌العاده تا آبشار سنگ نو

این جاذبه‌ی گردشگری و طبیعت اطراف آن چنان روح و جسم انسان را به راحتی تسخیر می‌کند که دوست دارید مدت‌ها در همان حال باقی بمانید. درختان سر به فلک کشیده بلوط، انجیلی، سرخس و وجود رودخانه با آب زلال و گوارا از جاذبه‌های طبیعی اطراف آبشار سنگ نو می‌باشد که به زیبایی آن افزوده است. اجاره ویلا و انواع اقامتگاه‌های بومی متعددی در اطراف آبشار وجود دارد که می‌توانید با رزرو آن سفری جذاب را برای خود رقم بزنید. هیچ چیز آرامش‌بخشی از یک ویلای خصوصی با امکانات رفاهی و استخر اختصاصی وجود ندارد. چنانچه شرایط اجاره ویلا استخردار در شمال دارید، حتما آن را امتحان کنید.

جاذبه‌های دیدنی و تاریخی اطراف آبشار سنگ نو

اجاره ویلا و سفر به آبشار سنگ نو علاوه بر داشتن اقامتی خوش و خاطره‌انگیز سبب می‌شود تا از جاذبه‌های اطراف آن مانند: جاذبه‌ی تاریخی باغ عباس آباد، بازدید از گوهر تپه، لذت بردن از زیبایی‌های کاخ صفی آباد، رفتن به غار باستانی هوتو و کمربند و... بهره‌مند شوید.

مناظر شگفت‌انگیز آبشار سنگ نو

مناسب‌ترین فصل سفر به آبشار سنگ نو

ما یکی از روزهای گرم فصل تابستان را برای تفریح و رفتن به آبشار سنگ نو انتخاب کردیم. چرا که از قبل شنیده بودیم به دلیل پوشش گیاهی و موقعیت مکانی این آبشار به گونه‌ای است که مانع از ورود نور مستقیم خورشید به آنجا می‌شود. هم‌چنین زمانی که خود را در میان این منطقه یافتیم، خنکای دل‌پذیر آب رودخانه و فضای اطراف آبشار گزینه‌ی عالی برای دوری از گرما بود. شما با اجاره ویلا در دریاکنار و هم‌چنین اجاره ویلا خزرشهر می‌توانید علاوه بر لذت بردن از مناظر زیبای این شهرک از سواحل دریای خزر نیز بهره‌مند شوید.

شرایط اجاره ویلا و اقامت در آبشار سنگ نو

در اطراف شهرستان بهشهر، انواع اجاره ویلا بسته به علاقه و بودجه شما وجود دارد که می‌توانید ویلای مورد نظر خود را اجاره کنید. علاوه بر آن اجاره ویلا استخردار برای علاقه‌مندان به اقامتی متفاوت و داشتن استخر خصوصی پیشنهاد جالبی می‌باشد که می‌توانید قبل از سفر به آن فکر کنید. هم‌چنین به یاد داشته باشید با اجاره ویلا در بابلسر برای تعطیلات سفر خود برنامه‌ریزی کنید تا با داشتن اقامتی ماندگار بتوانید از جاذبه‌های اطراف شهرستان بابلسر نیز دیدن کنید.

اجاره ویلا در آبشار سنگ نو

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر