یک ماسوله است و یک ییلاق کوربار!

مدیر سایت مدیر وبسایت

گیلان - فومن

1 ماه پیش

یک ماسوله است و یک ییلاق کوربار!

ییلاق کوربار؛ بهشتی در ماسوله گیلان

ییلاق کوربار یکی از زیباترین جاذبه هایی است که جذابیت ماسوله را چندین برابر کرده است. این ییلاق بی نظیر که زیبایی های آن کم از آنچه در مورد بهشت شنیده ایم ندارد، با طبیعتی بکر و چشم اندازی مثال زدنی دل از کف هر مسافری می رباید. اگر به دل جاده های پر پیچ و خم شمالی زدید و راهی استان گیلان شدید، سری هم به دیار سبز و آباد فومن بزنید که ییلاق کوربار ماسوله شما را فرا می خواند.

آب و هوای این بهشت زمینی به ویژه در 6 ماهه نخست سال بی نظیر و منحصر به فرد است. این آب و هوا و این همه زیبایی را در هیچ کجای دنیا به جز ماسوله نمی توان یافت. دامنه ای سرسبز و پوشیده با گل ها و گیاهان رنگارنگ، درختانی سر به فلک کشیده، نسیمی ملایم، آواز پرندگان و چهچه بلبلان همه و همه دست به دست هم داده اند تا تصویری بی مثال بر صحنه هستی و دامان فومن رقم بخورد. مگر می شود خستگی های راه را به جان خرید، تا فومن و ماسوله رفت، اما از ییلاق کوربار دیدن نکرد؟! نمی شود، هرگز نمی شود!

ییلاق کوربار را جنگلی وسیع در آغوش کشیده و منظره ای رویایی و باور نکردنی را پدید آورده است. منظره ای که چشم هر بیننده ای را می نوازد و او را به گذران ساعاتی چند در این بهشت خدا دعوت می کند. اگر به ییلاق کوربار بروید، بی شک دلتان برای همیشه در لا به لای شاخ و برگ درختان و سرسبزی گیاهان جا خواهد ماند.

پیاده روی سه الی 4 ساعته برای رسیدن به ییلاق کوربار آن را به یکی از مقاصد گردشگری برای آن دسته از افرادی تبدیل کرده است که علاقه فراوانی به کوهنوردی دارند. چنین نیندیشید که مسیری خسته کننده و تهی از جذابیت و شگفتی تا رسیدن به زیبایی های ییلاق کوربار در پیش دارید. تمام سه الی چهار ساعتی که مشغول پیاده روی هستید، مناظری را خواهید دید که کم از زیبایی های مقصد ندارند. چشم هایتان را ببندید و ریه هایتان را پر از هوای تازه کنید. بدون شک خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید، دلتان هوای این آب و هوا و این منظره را خواهد کرد.

ییلاق کوربار

کوربار؛ جاذبه ای که ارزش سختی های راه را دارد!

از دل کوه های سر به فلک کشیده ای که یکدیگر را سخت در آغوش کشیده اند، بگذرید و آرام آرام مسیر زیبایی را که پیش رویتان قرار دارد، پشت سر بگذارید که صحنه ای باور نکردنی در انتظار شما است! بی شک آنقدر زیبا است که ارزش چندین ساعت پیاده روی و خسته شدن را دارد. با دیدن چهره رویایی ییلاق کوربار تمامی خستگی ها به یک باره رخت از جانتان بر بسته و جای خود را به هیجان و لذت می دهند. نظرتان درباره یک چای آتیشی در دل ییلاق چیست؟ مطمئنا خوشمزه ترین چایی خواهد شد که تا به حال خورده اید!

اگرچه ییلاق کوربار بسیار زیبا است، اما به دلیل سختی های راه کمتر مورد توجه مسافران قرار می گیرد. شاید به همین دلیل است که تا این حد زیبا مانده است. هرچه دست نیافتنی تر، زیباتر و با شکوه تر!

عظمت خدا را در این خطه می توان دید. گویی تمام رنگ ها را بر صحنه خلقت ریخته و کوربار را نقاشی کرده است. آن هم سر حوصله و سر ذوق! وگرنه این همه زیبایی آن هم در دل یک قاب دلیل دیگری نمی تواند داشته باشد!

اگر روزی هوای شهرهای شمالی به سرتان زد و گیلان را به عنوان مقصد سفر خود برگزیدید، از ییلاق کوربار دیدن نکرده، برنگردید که بی شک پشیمان خواهید شد. واقعا حیف است که جای عکس های یک گردش بی نظیر در ییلاق زیبای کوربار در آلبوم خاطراتتان خالی باشد!

ییلاق کوربار

میزبانی از شما بزرگترین افتخار ما است. با حضورتان ما را مفتخر کنید!

سایت اجاره ویلا متخصص در اجاره انواع ویلاهای فول امکانات و استخردار در هر استان و هر شهری که شما بخواهید، مفتخر است در شهرهای شمالی نیز میزبانتان باشد. اجاره ویلا استخردار در رامسر با بهترین امکانات و شگفت انگیزترین قیمت ها، اجاره ویلای شمال استخردار و با امکانات منحصر به فرد، اجاره ویلای استخردار چالوس در بهترین نقطه و با بهترین شرایط تنها نمونه هایی از خدمات سایت اجاره ویلا به شما سروران گرامی است. درخواست ویلا استخردار از شما، ارائه لیستی بلند بالا از بهترین ویلاهای استخردار، فول امکانات با ویو عالی، قیمت مقرون به صرفه و دسترسی ساده به نقاط دیدنی از سایت اجاره ویلا شمال مازندران!

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر