سواحل چپکرود

مدیر سایت مدیر وبسایت

مازندران - بابلسر

1 سال پیش

سواحل چپکرود

سواحل چپکرود برای رسیدن به سواحل زیبا و بکر چپکرود می توان از دو مسیر خزرآباد و جویبار استفاده کرد که هر دو مسیر در منطقه لاریم به روستای کوهی خیل رسیده و به هم متصل می شود. بعد از عبور از کوهی خیل و قبل از رسیدن به بهنمیر یک راه فرعی و خاکی از جاده اصلی جدا شده و به طرف شمال ادامه می یابد. طول این جاده خاکی از دو راهی تا ساحل، حدود ۳ کیلومتر است. ساحل چپکرود از لحاظ شرایط طبیعی یکی از زیباترین سواحل در استان مازندران به شمار می رود. امکاناتی هم برای استفاده از آب دریا و اقامت کوتاه مدت نیز در این منطقه ساحلی برای گردشگران در نظر گرفته شده است. ضمنا سواحل زیبای میرود و کرفون از دیگر سواحل بکر و زیبای منطقه به شمار میرود.

تذکر: با اینکه ساحل چیکرود بهترین ساحل از نظر بعضی از مردم است به دلیل سوئیت هایش که فقط شبی ۵۰ تومان است که می توان گفت خیلی ارزان همراه با کولرگازی امکانات هم دارد مانند سرویس بهداشتی و سوپرمارکت ولی باید گفت بعضی از افرادی که به انجا سفر کرده اند بیان کرده اند از نظر بهداشتی کمی در سطح پایین قرار دارد مثلا می توان به نداشتن سرویس بهداستی تمیز و یا کثیف بودن سالا این منطقه بیان کرد.

ولی با تمام اینها باید گفت در کل گفت مکانی ارام وبا امنیت بالا وامکانات رفاهی جهت مسافرین هم ویلا و هم الاچیق و فضای مناسب برای چادر زدن و اسکان و ورزش های ابی زیادی موجود است.

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر