جاده جنگلی سیاهکل؛ مسخ کننده ترین جاده ایران!

مدیر سایت مدیر وبسایت

گیلان - سیاهکل

10 ماه پیش

جاده جنگلی سیاهکل؛ مسخ کننده ترین جاده ایران!

جاده جنگلی سیاهکل و زیبایی های بی نظیرش!

جاده جنگلی سیاهکل دیلمان یکی از منحصر به فردترین جاده های شمالی کشور است که زیبایی مسخ کننده ای دارد. هرچه در این جاده جنگلی سرشار از زیبایی جلوتر می روید، از میزان رطوبت هوا کاسته شده و آب و هوا دلپذیرتر می شود. به اواسط جاده که می رسید، هوای کوهستانی به استقبالتان می آید تا نوید بخش سفری بی نظیر باشد.

جاده جنگلی سیاهکل که گویی جاده ای در دل بهشت است، از چهارسو با جاذبه هایی بی بدیل احاطه شده است. این مسیر پر پیچ و خم و زیبا که حدود 50 کیلومتر به طول می انجامد، با شالیزارهای سرسبز و خوش عطر برنج شروع شده و با ییلاق های سبز و خوش آب و هوا به پایان می رسد. میانه راه نیز از دل جنگل های انبوه و پر درختی می گذرد که دل هر رهگذری را ربوده و چشم هر بیننده ای را می نوازند. درختان کوتاه و بلند بسیاری که جاده را در آغوش کشیده و بر زیبایی های بی مثال آن افزوده اند. آبی آسمان و رد نور خورشید در میان درختان پر شاخ و برگ جلوه ای دیگر دارد. جلوه ای که از دیدن آن سیر نخواهید شد. وزش نسیمی آرام و دلنواز و صدای چهچه پرندگان را نیز به این صحنه منحصر به فرد بیفزایید تا زیبایی های آن تکمیل گردد. صحنه ای رویایی که با حضور در جاده جنگلی سیاهکل تعبیر می شود.

زیبایی های جاده جنگلی سیاهکل تنها به جاده منحصر نمی شود. اگر مهمان این جاده جنگلی شدید، وقت را غنیمت شمرده و به دل جنگل بزنید که بهشتی دیگر در آن نهفته است. چشمه های پر جوش و خروشی که بر دامن سبز و پر گل جنگل روان شده اند، دل از کف هر کسی که از این مسیر می گذرد، می برند. شاید خودتان برگردید، اما بی شک دلتان همان جا در میان چشمه ها و گل ها جا خواهد ماند.

آبشارهای زیبایی که صدای جوش و خروششان گوش جنگل را کر کرده است، زیبایی باور نکردنی ای به صحنه بخشیده اند. آبشارهایی که در دامنه خود مهمان درختان سر به فلک کشیده ممرز و افرا هستند و لطف و بخشش خود را به ریشه محکم این درختان عرضه می کنند.

اگر دلتان هوای خطه سرسبز شمال کرده و در سر رویای سفر می پرورانید، راهی شوید که جاده جنگلی سیاهکل شما را فرا می خواند. تجربه لذت حضور در این جاده بی مثل و مانند را به خود و همراهانتان هدیه کنید!

جاده جنگلی سیاهکل

روستای سیاهکل؛ بکر، دست نخورده، رویایی!

 روستای سیاهکل که یکی از زیباترین روستاهای استان گیلان به شمار می آید، در جنوب غربی شهر با صفای لاهیجان، شرق شهر باران و خوراکی های خوشمزه، رشت و شمال شهر دیدنی رودبار واقع شده است. مناطق جنگلی سیاهکل بسیار بکر و دست نخورده اند. اگر به دنبال نقطه ای می گردید که فارغ از دغدغه های زندگی روزمره و مشکلات از زیبایی های آن لذت برده و هم نشین طبیعت و همدم پرندگان شوید، سیاهکل پیشنهادی طلایی برای شما است. رنگ گل های وحشی سیاهکل غم را از دل شسته و نسیم ملایم آن آرامش را مهمان وجود می کند.

جذاب ترین جاذبه روستای سیاهکل، جاده جنگلی سیاهکل است که پیش تر به معرفی آن پرداختیم. زیبایی های جاده به حدی است که آرزو می کنید جاده طولانی تر شود و مقصد دورتر! کاش می شد مشتی از این همه زیبایی را در کوله پشتی ریخت و با خود به خانه آورد و در زمان دلتنگی آن را بویید تا خاطره این همه زیبایی و شکوه زنده شود، تا خون در رگ های خسته از روزمرگی ها جریان پیدا کرده و ریه پر شود از اکسیژن خالص دل جنگل های سیاهکل. اما چه کنیم که تنها اندوخته ما از این حجم زیبایی و شکوه، خاطراتی است که بر دل دوربین ها و صفحات گوشی حک می کنیم و با هر بار تجدید خاطره لبریز از شوق و هیجان می شویم تا فرصتی دیگر دست بدهد و مهمان سیاهکل شویم!

جاده جنگلی سیاهکل

با سایت اجاره ویلا بهترین ویلاهای ایران میزبان شما خواهند بود!

فرقی ندارد از کجا آمده اید و به کجا می روید، آنچه می دانیم، این است که شما بهترین بوده و لایق بهترین ها هستید. از همین رو ما کوشیده ایم تا برترین ها را در مجموعه ای جمع آوری نموده و لیستی بلند بالا از آن را در اختیارتان قرار دهیم. شما انتخاب می کنید که در کدام شهر و کدام ویلا اقامت گزینید. وظیفه ما تنها خدمت گذاری به شما است. با افتخار خدمت گذارتان هستیم!

سایت اجاره ویلا و سوییت   ویلایار؛ سایتی موفق در زمینه اجاره ویلا استخردار جنگلی ، اجاره ویلا استخردار چمخاله ، اجاره ویلا استخردار در همدان و هر شهری که شما بخواهید، شرایط اقامتی به یاد ماندنی را برایتان فراهم خواهد کرد. ویلا اجاره ای شمال استخردار و فول امکانات تخصص ما است. تنها کافی است کلیک کنید!

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر