اجاره ویلا در جنگل سیاهکل آبشار لونک

مدیر سایت مدیر وبسایت

گیلان - سیاهکل

7 ماه پیش

جنگل سیاهکل آبشار لونک

استان گیلان مجموعه ای از برترین جاذبه های گردشگری طبیعی ایران را در خود جای داده است. جنگل های سرسبز، کوه، دریا و مکانهای دیدنی بی نظیری در گیلان قرار دارند که بهترین فرصت برای تفریح و استراحت هستند. به هر کجای گیلان که سفر کنید می توانید با اجاره ویلا در گیلان اقامت خوشی را برای خود رقم بزنید. سفر ما به گیلان به مقصد جاده زیبای سیاهکل دیلمان و آبشار لونک است. یکی از زیباترین آبشارهای گیلان با آب و هوای کوهستانی و جنگل های سرسبز که همه ساله افراد زیادی را از شهرهای مختلف ایران به سوی خود می کشاند. قدم به جاده رویایی سیاهکل دیلمان که می گذارید، گویی خود را در مکانی متفاوت از زمین احساس می کنید. اگر اهل کمپینگ هستید، می توانید با تجهیزات کامل به آبشار لونک رفته و خود را به دل طبیعت بسپارید. اگر هم تمایل به اجاره ویلا جنگلی دارید، می توانید در لوکس ترین ویلاهای گیلان اقامت خاطره انگیزی داشته باشید. در ادامه خاطره سفر به آبشار لونک سیاهکل را بازگو خواهم کرد.

آبشار لونک سیاهکل

 

سفر به جاده زیبای سیاهکل دیلمان

جاده سیاهکل دیلمان جاده ای کوهستانی در دامنه رشته کوههای البرز و از سمت استان گیلان است. هوای پاک و مفرح کوهستان، طبیعت سرسبز، صدای آب و خنکای هوا روح هر آدمی را می نوازد. جاده پر پیچ و خم سیاهکل دیلمان به راستی یکی از جاده های زیبای استان گیلان محسوب میشود. در طول مسیر مکانهایی برای استراحت و حتی اجاره ویلا وجود دارد. اگر می خواهید شبی آرام و پرخاطره را در طبیعت کوهستانی و جنگلی سر کنید، اجاره ویلا جنگلی بهترین گزینه برای شماست.

چگونه به آبشار لونک برسیم؟

 برای رسیدن به آبشار لونک صبح خیلی زود از تهران حرکت کردیم. سپس از جاده قزوین رشت و نرسیده به رشت وارد جاده سیاهکل سنگر شدیم. پس از گذر از جنگلها و بیشه های متعدد و سرسبز به شهر سیاهکل رسیدیم. چون برای رسیدن به آبشار لونک شوق و اشتیاق زیادی داشتیم بدون توقف وارد جاده سیاهکل دیلمان شدیم. جاده ای پر پیچ و خم و کوهستانی که شما را به یاد جاده چالوس می اندازد. در جای جای مسیر تابلوهای اجاره ویلا بچشم می خورد. ما قبل از حرکت از تهران فکر اقامت خود را کرده بودیم لذا با اجاره ویلا از طریق سایت ویلایار مشکلی برای اقامت شب نداشتیم. از اینرو به سمت آبشار لونک حرکت کردیم. حدود ۲۱ کیلومتر از سیاهکل رانندگی کردیم تا به آبشار لونک نزدیک شدیم. در میان جنگل های سرسبز دیلمان آبشار لونک با صدای دلنشین آب خودنمایی می کرد. صدای شرشر آب و ریزش آن احساس آرامش عجیبی به انسان می دهد. در طول مسیر رسیدن به آبشار انواع امکاناتی مانند سرویس بهداشتی، آب لوله کشی و آشامیدنی، محل های استراحت، آلاچیق و فروشندگان و مغازه های محلی که انواع سوغاتی های گیلان را به فروش می رسانند دیده می شود. پس از مدتی پیاده روی به آبشار دوقلوی زیبایی رسیدیم.

جاده زیبای سیاهکل دیلمان

 

آبشار لونک زیباترین آبشار گیلان

آبشار لونک سیاهکل یکی از زیباترین آبشارهای گیلان و ایران محسوب می شود. برای رسیدن به آبشار باید سربالایی هایی را طی کنید که با ایجاد پله هایی در دل طبیعت امکان پیاده روی به آسانی وجود دارد. درختان سر به فلک کشیده و انبوه جنگلهای دیلمان و صدای گوشنواز جریان آب براستی مفرح است. در طول مسیر آلاچیق هایی برای نشستن و باربیکیوهای سیمانی دیده می شود که شما را برای یک کمپینگ دعوت می کنند. ما برای اقامت در شب اقدام به اجاره ویلا استخردار در نزدیکی آبشار کرده بودیم لذا پس از گشت و گذار در جنگل های زیبای اطراف آبشار به سمت محل اقامت خود حرکت کردیم. آبشار لونک دارای عرض ۲۰ متر است. آبشار دوقلو بوده و با ارتفاع ۶ متر در نهایت به رودخانه شیم می ریزد. هوای آبشار به راستی عالی بود. اگر چه تمایلی به برگشتن نداشتیم ولی با تاریک شدن هوا به سمت لاهیجان راه افتادیم تا شب را در ویلایی که اجاره کرده بودیم بگذرانیم. از طرفی در روستاهای اطراف آبشار امکان اجاره ویلا وجود دارد که در صورت تمایل می توانید از طریق سایت آنرا رزرو کنید.

 

اجاره ویلا در آبشار لونک سیاهکل

برای بازدید از آبشار لونک و جنگلهای دیلمان زمان بیشتر از یک روز نیاز است. پس از استراحت روز بعد برای بازدید مناطق اطراف آبشار لونک مجددا راهی جاده سیاهکل دیلمان شدیم. هوای خنک صبحگاهی و بوی رطوبت مشام را پر می کرد. اگر می خواهید در روستاهای اطراف آبشار لونک محلی برای اقامت پیدا کنید می توانید با اجاره ویلا در نزدیکی آبشار حداکثر استفاده از آب و هوای بی نظیر منطقه را داشته باشید. تنوع ویلا در مناطق اطراف آبشار جوابگوی همه سلیقه ها و نیازها خواهد بود.

اجاره ویلا در آبشار لونک

 

اقامت بیاد ماندنی با اجاره ویلا جنگلی

آبشار لونک محلی معروف و بسیار زیبا در گیلان محسوب می شود. محلی های منطقه می گویند همه روزه زوج های جوان زیادی برای گرفتن عکس و فیلم به اینجا می آیند. همچنین تعداد عروس و دامادهایی که برای تهیه عکسهای عروسی به آبشار می روند کم نیستند. در طول جاده سیاهکل دیلمان اقامتگاهها و استراحتگاههای خصوصی متعددی به چشم می خورد. در اینجا می توانید بر روی تخت های کنار رودخانه استراحت کرده و انواع غذاهای محلی را نوش جان کنید. اطراف آبشار مکانهای دیدنی زیادی وجود دارد که می توانید از آنها نیز بازدید کنید. دشت گلهای سوسن چلچراغ در روستای داماش، دشت شقایق در روستای کوه پس، حمام دیلمان، چشمه آب معدنی لاریخانی و کاروانسرای تی تی برخی از آنها بشمار می آیند. در هر یک از این روستاها می توانید با اجاره ویلا اقامت خوشی را برای خود رقم بزنید. در روز دوم سفر فرصتی پیش آمد تا از ییلاقات اطراف دیلمان بازدید کنیم که بی نظیر بود.

    

ویلایار مرکز اجاره ویلا در گیلان

سایت ویلایار مرکز اجاره ویلا در شمال محسوب می شود. با ورود به سایت می توانید انواع ویلاهای اجاره ای در مناطق مختلف کشور از جمله گیلان را مشاهده و رزرو کنید. اگر می خواهید پس از گیلان به استان مازندران سفر کنید می توانید با اجاره ویلا در خزر شهر و یا اجاره ویلا دریاکنار محل اقامت خود را در مازندران تعیین کرده و با خیال آسوده به مازندران سفر کنید. سایت ویلایار تنوع خوبی از انواع ویلاها در مناطق مختلف دارد لذا رزرو به سهولت انجام می گیرد. از طرفی چنانچه پس از بازدید از آبشار لونک سیاهکل قصد مسافرت به سمت غرب گیلان را دارید با اجاره ویلا در تالش می توانید از زیبایی های اطراف آنجا نیز لذا ببرید.

طبیعت بکر و زیبای دیلمان

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر