طبیعت زیبای آبشار هفت سنگ ساری (اوبن)

مدیر سایت مدیر وبسایت

مازندران - ساری

1 سال پیش

طبیعت زیبای آبشار هفت سنگ ساری (اوبن)

اگر قصد سفر به استان مازندران دارید، اجاره ویلا در شمال سفر را برای شما راحت‌تر از همیشه می‌کند، چرا که بدون داشتن دغدغه اقامت، سفر را برای خود خاطره‌انگیز خواهید کرد. تعداد بسیاری آبشار کوچک و بزرگ شناخته شده برای سفر و بازدید در شمال کشور وجود دارد. سرازیر شدن آب‌های زلال از آبشار هفت سنگ ساری هر ساله هزاران گردشگر را به خود جلب کرده‌ است. بهتر است تا ادامه مقاله همراه من باشید تا شما را با جاذبه‌ی بی‌نظیر آبشار هفت سنگ ساری آشنا کنم.

معرفی آبشار هفت سنگ ساری

آبشار هفت سنگ ساری یکی از محبوب‌ترین جاذبه گردشگری در شهر ساری استان مازندران می‌باشد. این آبشار در منطقه‌ی دودانگه شهر ساری واقع شده است که با نام اوبن نیز شهرت دارد. اگر از دسته از افرادی هستید که به کشف جاذبه‌های بکر علاقه دارید، آبشار هفت سنگ ساری (اوبن) یکی از بهترین گزینه‌ها برای طبیعت‌گردی در دل جنگل‌های بکر استان مازندران می‌باشد.

طبیعت فوق‌العاده آبشار هفت سنگ ساری

آبشار هفت سنگ ساری در محیطی آرام و سرشار از طبیعت بکر و بی‌نظیر قرار دارد. مسیرهای جالب طبیعت‌گردی در محیط محلی را در اطراف آبشار مشاهده خواهید کرد که شما را مسحور زیبایی‌های خود می‌کند. وجود یک آبشار بزرگ می‌تواند لذت وصف‌نشدنی برای شما ایجاد کند. این مکان محبوب خانواده‌ها است که آنجا می‌آیند و پیک نیک برگزار می‌کنند. هم‌چنین شما به راحتی می‌توانید غذا و نوشیدنی در آن طرف جاده خریداری کنید. بابلسر یکی از شهرهای ساحلی مازندران در همسایگی شهر ساری قرار دارد. چنانچه با اجاره ویلا در بابلسر این امکان برای شما فراهم است تا در سفرهای خود به شمال از این شهر ساحلی به همراه جاذبه‌های بکر آن دیدن کنید. علاوه بر آن اجاره ویلا در دریاکنار و اجاره ویلا خزرشهر، با بهترین و شیک‌ترین ویلاها و امکانات سفری رویایی را برای شما فراهم می‌کند.

نمای زیبا از آبشار هفت سنگ ساری

از چه راهی به آبشار هفت سنگ ساری برویم؟

برای دسترسی به این آبشار ما از جاده فیروزکوه حرکت خود را آغاز کردیم. سفری خاص با کلی شگفتی‌های زیبا در پیش داشتیم. برای رسیدن به آبشار شما دو مسیر در پیش دارید، یکی از طریق منطقه‌ی دودانگه شهر ساری و روستای میانا می‌باشد و دیگری مسیری است که ما از طریق آن به آبشار هفت سنگ ساری دسترسی پیدا کردیم.  با ادامه مسیر زمانی که به پل سفید رسیدیم باید در اینجا به طرف شرق از جاده خارج شویم. به کمک تابلوهای راهنمایی سنگده را دیدیم. برای دسترسی به آبشار هفت سنگ ساری مسیر سنگده را در پیش گرفتیم. در این میان یک جاده خاکی اما جنگلی و مناظر زیبا ما را به اطراف آبشار می‌رساند. مسیر کمی طولانی است اما با زیبایی‌های بکری که در اطراف خود می‌بینید، هرگز اجازه‌ی خستگی به شما نمی‌دهد. آبشار هفت سنگ ساری (اوبن) از چشمه‌های قسمت بالایی آن سرچشمه می‌گیرد و در نهایت به رودخانه تجن می‌ریزد. در قسمت پایین آبشار یک فرصت عالی برای شنا وجود دارد، بنابراین اگر در تابستان اینجا هستید، لباس‌های مناسب برای خود به همراه داشته باشید. اما اگر امکان شنا و آبتنی در این منطقه را نداشتید، به راحتی می‌توانید با اجاره ویلا استخردار در سفر به آبشار هفت سنگ ساری برای خود یک ویلای اختصاصی داشته باشید تا در هر زمان بتوانید از امکانات آن استفاده کنید.

آبشار هفت سنگ ساری (اوبن)

اجاره ویلا و سفر به آبشار هفت سنگ ساری

اگر شرایط یک کمپ هیجان‌انگیز در دل این جنگل را دارید، می‌توانید با همراه داشتن تجهیزات کافی در این منطقه چادر بزنید و اقامتی خاص را تجربه کنید. هم‌چنین در اطراف روستا و شهر ساری انواع متنوعی از اقامتگاه و ویلا وجود دارد که امکان اجاره ویلا با توجه به سلیقه‌ی شما را فراهم می‌کند. اجاره ویلا استخردار در شمال یکی از بهترین گزینه‌های اقامت برای افرادی است که به دنبال اقامتی ماندگار لذت‌بخش هستند.

مناسب‌ترین فصل سفر به آبشار هفت سنگ ساری

به دلیل موقعیت مکانی آبشار، در جنگلی با درختان سر به فلک کشیده و انواع پوشش گیاهی، بهترین زمان برای سفر به آبشار هفت سنگ ساری (اوبن) فصل تابستان و بهار می‌باشد. هم‌چنین فصل پاییز نیز می‌تواند گزینه‌ی بی‌نظیری باشد که زیبایی اطراف آبشار در این فصل جلوه‌ی خاص دیگری دارد. رنگارنگ شدن درختان و بوته‌زارها منظره‌ی چشم‌نوازی را برای شما ایجاد می‌کند. شهرک توریستی خزرشهر و دریاکنار در استان مازندران، دارای اقامتگاه‌ها و ویلاهای لوکس و زیبا می‌باشد که برای مسافران گرد‌آوری شده است. شما با اجاره ویلا در خزرشهر و اجاره ویلا دریاکنار می‌توانید از خدمات رفاهی و امکانات آنجا بهره‌مند شوید.

اجاره ویلا در آبشار هفت سنگ ساری

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر