جنگل و آبشار رنگو

مدیر سایت مدیر وبسایت

گلستان - گرگان

1 سال پیش

درباره‌ی جنگل و آبشار رنگو

موقعیت مکانی جنگل و آبشار رنگو در 15 کیلومتری جنوب غرب شهر گرگان قرار دارد. محیط اطراف آبشار رنگو دارای آب و هوای خنک و دل‌چسبی است که توسط درختان بلند و تنومند احاطه شده است. آبشار و جنگل رنگو از بهترین مناظر و جاذبه‌های توریستی شهر گرگان به شمار می‌رود که با وجود طبیعتی منحصر به فرد از مناطق زیبای این شهر شناخته شده است. در ادامه‌ی این نوشتار با شما هستیم تا از تجربیات سفر به این دو جاذبه‌ی دیدنی و چگونگی اجاره ویلا شمال مطالبی برایتان شرح دهیم.

از جاذبه‌های دیگر جنگل و آبشار رنگو دیدن کنید!

با توجه به این که این مناطق با چشم‌اندازی زیبا در همسایگی امام‌زاده ابراهیم و گرمابه قدیمی قرار گرفته است. این فرصت را برای ما ایجاد کرد تا پس از گشت و گذار و لذت بردن از طبیعت ناب آبشار رنگو به بازدید از این دو مکان نیز برویم. حال اگر قصد دارید تا اقامتی در شهر گرگان داشته باشید می‌توانید اقدام به اجاره ویلا در شمال قبل از سفر نمایید تا امکان بازدید از دیگر جاذبه‌های شهر گرگان دیدن کنید. در این میان اگر فرصت کافی در اختیار دارید می‌توانید ناهار را به سبک پیک در یکی از جاذبه‌های طبیعی، پارک جنگلی رنگو، اختصاص دهید و لحظات بسیار جذاب را در این پارک سپری کنید.

 

اجاره ویلا در جنگل و آبشار رنگو

مناسب‌ترین زمان بازدید از جنگل و آبشار رنگو

سفر و بازدید از طبیعت و آبشار جزو جاذبه‌های گردشگری پرطرفدار است که جنگل و آبشار رنگو از نمونه‌های آن می‌باشد؛ که حتما به شما توصیه می‌کنم  آبشار و جنگل رنگو در برنامه‌ی سفر خود قرار دهید. هر ساله گردشگران داخلی و خارجی بی‌شماری در فصل‌های مختلف سال به این منطقه سفر می‌کنند؛ اما به یاد داشته باشید که به نظر من بهترین زمان بازدید از آبشار و طبیعت زیبای رنگو فصل بهار است چرا که آبشار خروشان و فضای اطراف آن سرسبز و خرم می‌باشد که میتواند سوژه‌ی عکاسی را برای شما ایجاد کند. اگر چه آبشار رنگو ارتفاع بسیار بلندی ندارد، اما به دلیل بستر نیم دایره‌ای که جریان آبشار با حجم تقریبا عظیم آب ایجاد کرده است، از منظره‌ی دیدنی و خارق‌العاده‌ای برخوردار می‌باشد. هم‌چنین اگر شرایط اجاره ویلا استخردار در گرگان برای شما فراهم است می‌توانید به فکر یک اقامت دل‌چسب نیز باشید.

اجاره ویلا در اطراف آبشار و جنگل رنگو

اگر از آن دسته از افراد هستید که به اقامت در طبیعت و کمپ زدن در دل جنگل علاقه دارید، می‌توانید در طی مسیر رسیدن به آبشار رنگو از کمپ رنگو بهره‌مند شوید و صبح را با صدای دل‌نشین پرندگان و هوای مطبوع بیدار شوید و لذتی وصف‌ندنی را در آنجا تجربه کنید. هم‌چنین اجاره ویلا در گرگان نیز یکی دیگر از راه‌های بهره‌مندی از اقامت در شهر زیبای گرگان می‌باشد. البته که وجود ویلاهای متنوع در شهر گرگان سبب می‌شود تا اقامتی خاطره‌انگیز داشته باشید اما اجاره ویلا با استخر یکی از گزینه‌های خاص برای داشتن اقامتی متفاوت می‌باشد.

اجاره ویلا در شمال

مسیر رفتن به آبشار و جنگل رنگو

ما از تهران به طرف شهر گرگان حرکت کرده و حدود چند ساعت بعد از رانندگی به سمت جنوب غربی این شهر به مسیرمان ادامه دادیم. برای رسیدن به جنگل و آبشار رنگو باید از روستای توشن به این مناطق می‌رفتیم که از آنجا سفر ما آغاز می‌شد. عبور از میان جنگلی خرم با درختان سر به فلک کشیده ممکن است برای هر یک از شما شگفت‌انگیز باشد. ما حدود دو کیلومتر از روستای توشن به طرف آبشار رنگو که در دل جنگلی با همین نام قرار داشت به مسیر خود ادامه دادیم. وجود مناظر طبیعی در بین مسیر رسیدن به آبشار، رودخانه‌ی زلال و خروشان، درختچه‌ها و درختان تنومند همه و همه چشم‌انداز بی‌نظیری را برای ما ایجاد کرد. زمانی که حدود 5 ساعت پیاده‌روی بالاخره صدای دل‌نشین آبشار به گوش می‌رسید که در میان جنگلی زیبا واقعا خستگی راه را از بین برد. در این میان اجاره ویلا استخردار در شمال می‌تواند یک گزینه‌ی عالی برای داشتن اقامتی لوکس باشد. بنابراین بهتر است قبل از سفر به این دو جاذبه‌ی زیبا اقدام به اقامتی مشخص نمایید. البته لازم به ذکر است که امکانات رفاهی و خدماتی در این منطقه وجود ندارد، به این ترتیب قبل از ورود به جنگل بهتر است خریدهای لازم را انجام دهید تا به مشکلی برنخورید.

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر