ساحل صدف؛ پدیده ای منحصر به فرد در رامسر

مدیر سایت مدیر وبسایت

مازندران - رامسر

1 ماه پیش

ساحل صدف؛ پدیده ای منحصر به فرد در رامسر

ساحل صدف رامسر؛ ساحلی پوشیده از صدف های نقره ای

ساحل صدف رامسر یکی از بی نظیر ترین و منحصر به فرد ترین ساحل های شمالی است که مانند آن را در هیچ کجای دنیا نمی توان یافت. ساحل های رامسر زبانزد خاص و عامند. تصورش را بکنید که سیلی از صدف ها بر پهنه ساحلی تماشایی خانه گزیده اند. صحنه ای بسیار رویایی و دوست داشتنی که دلتان برای آن غنج خواهد رفت!

شهر زیبای رامسر که عروس شهرهای ایران است، سواحل بی نظیری دارد. گفتنی است که سواحل رامسر به منطقه ای کوچک محدود نشده و خط کمربندی سواحل رامسر با تمام زیبایی ها و عظمتش در فصول مختلف سال پذیرای مسافران و گردشگران زیادی است که از شهر و دیار خود زده و کیلومترها راه را پیموده اند تا بتوانند ساعاتی سرشار از آرامش را در سواحل زیبای رامسر بگذرانند.

قدم زدن بر تن شنی ساحلی پوشیده با صدف های نقره ای رویایی است که تعبیر آن تنها با سفر به رامسر میسر است. چشم هایتان را ببندید و خودتان را در ساحلی پر صدف مجسم کنید. ساحلی که آن سوی آن را خزر با آرامش تمام در آغوش کشیده و سوی دیگرش را صدف های کوچک و بزرگ پوشانده و جذبه ای باور نکردنی به آن بخشیده اند. آسمانی آب رنگ که سایه بر دریای آرام گسترانده و لکه های ابری که بر زیبایی های آن افزوده اند. همهمه افرادی که از دیدن این همه زیبایی در یک قاب به وجد آمده اند، جذابیت صدای امواج دریا را چندین برابر می کند. حتی تصورش هم وجود آدمی را سرشار از شوق و هیجان می کند. بی شک دیدن این حجم از زیبایی و جذابیت بسیار شور انگیز خواهد بود. 

ساحل صدف که یکی از زیباترین ساحل های ایران است، مرز مشترک دو استان گیلان و مازندران محسوب می شود. محبوبیت این ساحل نه تنها در میان افراد محلی و ساکنان منطقه، بلکه در میان گردشگران به حدی است که امکان ندارد کسی به شهرهای شمالی سفر کند و ساحل صدف را ندیده، برگردد! 

ساحل صدف

ساحل رامسر؛ تلاقی شن و سنگ و صدف!

اگر تاکنون مهمان رامسری های خونگرم و با صفا شده باشید، حتما می دانید که این شهر پر شده است از جاذبه هایی که دل از کف برده و چشم را می نوازند. تلاقی دریای آبی و کوه های سر به فلک کشیده و جنگل های انبوه در این شهر  بسیار تماشایی است. گویا خدا برترین های خلقت خود را بر صحنه رامسر نقاشی کرده است. برخی از قسمت های ساحل شنی است و پایتان را که بر آن می گذارید، نرمی و لطافت شن ها آرامشی بی نظیر را به وجودتان تزریق می کند. خودتان را به دست باد بسپارید و بر روی شن های و نرم ساحل به رقص درآیید که به زودی دلتان برای این لحظات تنگ خواهد شد!

برخی دیگر از قسمت های ساحل رامسر را سنگ های ریز و درشت تشکیل می دهند. سنگ های زیبایی که در کنار یکدیگر صحنه ای منحصر به فرد خلق می کنند. می توانید ساعت ها بر روی این سنگ ها نشسته و به صدای جوش و خروش امواج دریا گوش بسپارید و لذت ببرید. ساعاتی ز غوغای جهان فارغ!

ساحل صدف که قسمتی پر طرفدار از ساحل رامسر است، با صدف های ریز و درشت پوشیده شده و از دور که به آن می نگرید، همچون نقره در زیر نور خورشید می درخشد. بی شک این جذاب ترین قسمت ساحل رامسر است. از این همه زیبایی و شکوه لذت ببرید و تا می توانید خاطره ثبت کنید که تنها خاطره ها هستند که می مانند.

ساحل صدف

با زیباترین سواحل رامسر آشنا شوید!

همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، سواحل رامسر به زیبایی و جذابیت معروفند. بنابراین اگر راهی خطه سرسبز شمال شدید، به عروس ایران سری زده و از سواحل جذاب آن دیدن کنید. ساحل طلایی، ساحل کتالم و ساحل چپکرود زیباترین و بی مثال ترین سواحل رامسر هستند که با برخورداری از مناظر طبیعی و زیبا دل هر بیننده ای را می ربایند.

تجربه اقامتی به یاد ماندنی با سایت اجاره ویلا ویلایار

سایت اجاره ویلا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات اقامتی، متخصص بی حرف و حریف اجاره ویلا رامسر استخردار و فول امکانات، اجاره ویلا استخردار نور با بهترین امکانات رفاهی، اجاره ویلا استخردار در خزرشهر و اجاره بهترین ویلاها با برترین امکانات در شهرهای گوناگون می باشد. اگر دوست دارید اقامتی به یاد ماندنی را در شهرهای شمالی تجربه کنید، بهترین ویلای اجاره ای استخردار با امکانات بی نظیر را از سایت اجاره ویلا ویلایار بخواهید. خاطرات خوشی را برایتان رقم خواهیم زد!

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر