آبشار لوه

مدیر سایت مدیر وبسایت

گلستان - گالیکش

1 سال پیش

آبشار لوه

پس از مسافرت و بازگشت از استان گلستان، جایی که هنوز هم بعد از گذشت ماه‌ها قصد دارم برای دیدن زیباییهای آن منطقه‌ی گردشگری بارها و بارها به آبشار لوه سفر کنم. استان گلستان از زیبایی‌های طبیعی زیادی برای کشف و تجربه برخوردار است؛ اگر به این استان سفر می‌کنید جاذبه‌های بی‌نظیر آن را از دست ندهید و در فرصتی مناسب با اجاره ویلا در شمال از آن‌ها بهره‌مند شوید.

معرفی آبشار لوه استان گلستان

آبشار لوه در شهر گالیکش استان گلستان واقع شده است، آبشار لوه از ارتفاع 70 کیلومتری مجموعه‌ی آبشارها که به صوت صخره‌ای هستند، به پایین می‌ریزد. پراکنده شدن قطرات آب شرایط محیطی خنک را در اطراف این آبشار پدید آورده است. منطقه‌ی آبشار لوه تفرجگاه بسیار خوبی برای تفریح و گردش می‌باشد که قسمت جنوب آن به شهر سمنان و دشت‌های منحصر به فرد شاهرود دسترسی می‌یابد.

چگونه به آبشار لوه بروم؟

با گذر از استان‌های شمالی گیلان و مازندران به استان سرسبز و خرم استان گلستان رسیدیم. ما برای رفتن به آبشار لوه بعد از آن که از شهر مینودشت به طرف گالیکش به مسیر خود ادامه دادیم. ۲۰ کیلومتر تا آبشار فاصله داشتیم که مسیر ما را مشتاق‌تر به بازدید از آبشار می‌کرد. ما با اینکه به شلوغی راه بر نخوردیم تقریبا 2 ساعت بعد به آبشار لوه رسیدیم. رانندگی به سمت آبشار لوه بسیار دیدنی است، در طول مسیر با روستای لوه و درختان انبوه و شالیزارهای بی حد و مرز عبور کردیم. برای رسیدن به آبشار لوه باید پیاده‌روی کوتاه اما لذت‌بخشی در پیش داشتیم.

اجاره ویلا در آبشار لوه

مناسب‌ترین زمان برای سفر به آبشار لوه

با در نظر گرفتن آب و هوای شمال کشور که بسیار عالی است. بی‌شک فصل بهار ایده‌آل‌ترین زمان مناسب برای سفر به این آبشار می‌باشد، ولی در هر فصل دارای شرایط آب و هوایی متفاوت می‌باشد و اما هر فصل زیبایی خاص خود را دارد به طور مثال؛ وقتی در فصل پاییز به این منطقه سفر می‌کنید ، مناظر جادویی می‌شود. تکه‌های قرمز برگ‌های پهن درختان، نارنجی و زرد افق دید شما را پر می‌کند. تقریبا مجبور شدم چشمانم را باز و بسته کنم تا مطمئن شوم تمام این مناظر زیبا واقعی است! در این میان فکر کردن به اجاره ویلا در گرگان می‌تواند این امکان را برای شما مسافران فراهم کند تا از این جاذبه‌ی بی‌نظیر گشت و گذار کنید.

جادوی مناظر منحصر به فرد آبشار لوه

هنگام پیاده‌روی برای رسیدن به آبشار لوه، کم کم صدای غرش سقوط آب را می‌شنوید و با نگاه به اطراف آبشار آن را در میان درختانی سر به فلک کشیده و فضایی باشکوه خواهید دید. بعد از ظهر، پرتوهای خورشید از میان درختان می‌نگرد و به طرز جادویی آبشار و جنگل اطراف را روشن می‌کند. آب به قدری شاداب و شفاف به نظر می‌رسد که پریدن از آن برای هر گردشگری وسوسه‌انگیز است. پیشنهاد می‌کنم قبل از هر چیز اقدام به اجاره ویلا شمال نمایید تا از بابت اقامت در ایام تعطیل و شلوغی آبشار لوه مشکلی برای شما ایجاد نشود و دغدغه‌ای از بابت اقامت نداشته باشید.

اجاره ویلا در آبشار لوه گلستان

اقامت و اجاره ویلا در آبشار لوه

شما برای ماندن و داشتن اقامت در اطراف آبشار لوه گزینه‌های مختلفی پیش رو دارید. اگر دوست دارید تا شب را در دل جنگل میان درختان انبوه هیرکانی به سرکنید چادر زدن در اطراف آبشار می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد تا بتوانید صبحی مه آلود با آب و هوای بسیار مطبوع را تجربه کنید. اما حتما امکانات و خدمات کافی، مواد غذایی، لباس مناسب، کیسه خواب، چراغ قوه و... به همراه خود داشته باشید. اجاره ویلا استخردار در گرگان و اجاره خانه‌های بومی در مینودشت از دیگر اقامت‌های متفاوت در استان گرگان می‌باشد که سفر به آبشار لوه را برای شما خاطراه‌انگیز می‌کند.

دیدنی‌های فوق‌العاده‌ی اطراف آبشار لوه

اگر برای اولین بار به استان گلستان سفر می‌کنید، حتما علاوه بر بازدید از آبشار لوه با اجاره ویلا استخردار در شمال اقدام به بازدید از دیگر مناطق و جاذبه‌های توریستی استان گلستان و شهرهای اطراف آن نمایید. چنانچه در شهر گالیکش جاذبه‌های بسیاری وجود دارد می‌تواند با داشتن اقامتی لاکچری، اجاره ویلا با استخر، به بازدید از جاذبه‌هایی چون: غار کیارام، موزه حیات وحش میرزا بایلو، پارک ملی گلستان، تماشای چشمه‌ها و آبشارهای متعدد استان گلستان، روستای تاریخی پادل و... پردازید و سفر را برای خود و اطرافیانتان ماندگار کنید.

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر