بازار ماهی فروشان فریدونکنار

مدیر سایت مدیر وبسایت

مازندران - فریدون کنار

1 سال پیش

بازار ماهی فروشان فریدونکنار

بازار ماهی فروشان فریدونکنار یکی از بزرگترین و قدیمی ترین بازارهای فروش انواع ماهی و آبزیان در استان مازندران و شمال کشور است. این بازار سنتی محل فروش انواع ماهی و آبزیان بوده و همه روزه مشتریان زیادی را به سوی خود می کشاند. در اینجا همه چیز رنگ و بوی دریا دارد. صیادان هر روز صیدهای خود را در این بازار عرضه می کنند. تازگی محصولات دریایی عرضه شده و قیمت مناسب آنها استقبال ساکنین منطقه و مسافران را به همراه دارد. بازار در مرکز شهر قرار داشته و دسترسی خوبی به شهرک های توریستی دریاکنار و خزرشهر دارد لذا مسافرانی که با اجاره ویلا در شهرک دریاکنار بابلسر و یا اجاره ویلا در خزرشهر شمالی سکونت دارند می توانند با خرید ماهی تازه از این بازار طعم ماهی تازه را حس کنند.

بازار ماهی فروشان فریدونکنار

 

بازدید از بازار ماهی فروشان فریدونکنار

بازار ماهی فروشان فریدونکنار بازاری قدیمی است که سالها به عرضه انواع ماهیان استخوانی به مشتریان می پردازد. این بازار به دلیل تنوع ماهیان عرضه شده، تازگی محصولات و حجم عرضه بالای آن مورد توجه افراد زیادی قرار دارد. در ایام تعطیلات و عید نوروز بازار مملو از مسافرانی است که برای چشیدن طعم خوش ماهی تازه به این بازار سر می زنند. همه روزه ماهی و سایر آبزیان تازه در این بازار عرضه می شود. انواع ماهی های استخوانی مانند ماهی سفید، ماهی کپور و ماهی کفال در بازار ماهی فروشان به فروش می رسند. علاوه بر ساکنین شهر فریدونکنار و شهرهای اطراف، مسافران استان مازندران نیز برنامه خود را طوری تنظیم می کنند که خرید از بازار در دستور کار آنها قرار گیرد. با اجاره ویلا در دریاکنار با قیمت مناسب علاوه بر صرفه جویی در هزینه های خود می توانید از ماهی های خوشمزه بازار ماهی فروشان فریدونکنار نیز خرید کنید.

   

خرید انواع ماهی تازه از بازار ماهی فروشان فریدونکنار

بدون شک یکی از سوغاتی های معروف شمال در کنار مواردی مانند انواع ترشیجات، مربا، کلوچه، برنج و صنایع دستی، انواع ماهی های دریای خزر است. از اینرو مسافرانی که به استان مازندران سفر می کنند بازدید و خرید از بازار سنتی ماهی فروشان در شهر فریدونکنار را فراموش نمی کنند. اگر در فصل پائیز و زمستان به این شهر سفر کنید می توانید انواع ماهی سفید تازه آزاد را از بازار تهیه کنید. در سایر ماههای سال نیز انواع ماهی کپور، کفال و غیره در دسترس شما قرار دارند. فریدونکنار از قدیم به دلیل زیبایی و موقعیت بی نظیر خود مورد توجه مسافران قرار داشته است. با اجاره ویلا در دریاکنار بابلسر و یا خزرشهر که شهرک های توریستی عالی و فوق العاده هستند اقامت خوشی را تجربه خواهید کرد.

خرید ماهی تازه از بازار ماهی فروشان فریدونکنار

 

سفر به فریدونکنار با اجاره ویلا در دریاکنار

برای سفر به فریدونکنار و بازدید از بازار ماهی فروشان مشکل اقامت نخواهید داشت. در شهر فریدونکنار و شهرهای اطراف مانند بابلسر، محمود آباد و شهرک های ساحلی می توانید انواع ویلاهای لوکس و مدرن را اجاره کنید. طعم خوش ماهی های تازه دریای خزر را با اقامت در ویلاهای جنگلی و ساحلی اطراف بابلسر تجربه نمائید.

 

بازار ماهی فروشان فریدونکنار از جاذبه های گردشگری مازندران

شهر فریدونکنار یکی از شهرهای زیبا و دوست داشتنی استان مازندران است. تالاب فریدونکنار همه ساله پذیرای میلیونها پرنده مهاجر بوده و زیبایی خاصی دارد. از طرفی ساحل زیبای فریدونکنار، بازار سنتی، پل تاریخی، پارک ساحلی، باغ پرندگان و بازار ماهی فروشان فریدونکنار از جمله اماکن دیدنی و جذاب شهر محسوب می شوند. با سفر به فریدونکنار و اجاره ویلا در شهرک های اطراف اقامت رویایی و خاطره انگیز را پیش رو خواهید داشت.

 

چگونه به بازار ماهی فروشان فریدونکنار برسیم؟

برای رسیدن به بازار ماهی فروشان فریدونکنار می توانید از شهرهای مختلف به آن سفر کنید. اگر از تهران به مازندران سفر می کنید نزدیکترین مسیر از سمت جاده هراز است. پس از رسیدن به شهر آمل به سمت محمود آباد حرکت کرده و سپس نرسیده به محمود آباد به سمت شرق و فریدونکنار حرکت می کنیم. بازار ماهی فروشان در خیابان شهید نامجو و در سمت چپ جاده و به سمت دریا قرار دارد. پس از رسیدن به میدان ماهی می توانید دور برگردان زده و به اندازه سه کیلومتر رانندگی کنید تا به بازار برسید.

فروش انواع ماهیان استخوانی در بازار ماهی فریدونکنار

 

اقامت در شهرک توریستی دریاکنار

شهرک های توریستی دریاکنار و خزرشهر شمالی در مجاورت ساحل دریای خزر جزو برترین شهرک های ساحلی و توریستی ایران محسوب می شوند. مناظر زیبا، ویلاهای لوکس و مدرن، امکانات و امنیت در کنار آرامش و سکوت شهرک مثل زدنی است. با اجاره ویلا در خزرشهر و یا اجاره ویلا دریاکنار در نزدیکی بازار ماهی فروشان و شهر فریدونکنار به سهولت می توانید ضمن برخورداری از امکانات اقامتی لوکس و فوق العاده از خرید ماهی تازه و بازدید از شهر دیدنی فریدونکنار لذت ببرید. فاصله شهرک های توریستی فوق با فریدونکنار کوتاه بوده و شما کمتر از پانزده دقیقه به بازار خواهید رسید. پس از خرید از بازار ماهی فروشان پیشنهاد می شود سری به بازار سنتی فریدونکنار بزنید و از انواع ترشیجات و برنج طارم اعلای فریدونکنار خرید کنید. سفر به فریدونکنار سفری خاطره انگیز و لذت بخش خواهد بود لذا توصیه می شود در اولین فرصت برنامه سفر به این شهر زیبا و بازدید از بازار ماهی فروشان آنرا در نظر داشته باشید.

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر