اجاره ویلا در منطقه چشمه آبگرم علی داشی

مدیر سایت مدیر وبسایت

گیلان - آستارا

1 سال پیش

چشمه آبگرم علی داشی در گیلان

در کشور ایران چشمه های آبمعدنی زیادی وجود دارد که خواص درمانی دارند. افراد زیادی برای درمان دردهایی از قبیل رماتیسم، کمر درد و یا تقویت اعصاب به چشمه های آبگرم مراجعه می کنند. چشمه آبگرم علی داشی در استان گیلان و در نزدیکی شهر آستارا یکی از چشمه های آبگرم پرطرفدار است. شاید تعجب کنید ولی گیلان در کنار طبیعت زیبا و سرسبز، کوه، جنگل و سواحل زیبای خود دارای چشمه های آبگرم متعددی است. چشمه آبگرم علی داشی در نزدیکی جاده آستارا به سمت گردنه حیران و در فاصله حدود ۱۳ کیلومتری روستای حیران در روستای گیلده قرار دارد. با اجاره ویلا جنگلی در نزدیکی چشمه می توانید علاوه بر بازدید از گردنه حیران، مجموعه گردشگری و تله کابین، از خواص درمانی آبگرم علی داشی نیز بهره مند شوید. با توجه به قرار گیری چشمه در منطقه توریستی و ییلاقی، همه ساله افراد زیادی برای آبتنی در چشمه به این مکان سفر می کنند. روستای گیلده در فاصله ۳۰ کیلومتری آستارا و ۱۵ کیلومتری گردنه حیران در منطقه ای خوش آب و هوا واقع شده است. افراد زیادی با اجاره ویلا در نزدیکی چشمه و در روستاهای اطراف به تفریح و گشت و گذار در طبیعت اطراف می پردازند. در ادامه مشاهدات خود از چشمه آبگرم علی داشی را بیان خواهم کرد.

چشمه آبگرم علی داشی در گیلان

 

سفر به چشمه آبگرم علی داشی

چشمه آبگرم علی داشی در روستای گیلده و بالای دره ای بنام گیلده قرار دارد. آب چشمه به حوضچه ای در دل یک صخره سنگی بزرگ می ریزد که افراد از آن برای آبتنی استفاده می کنند. در تمام ایام سال می توان از چشمه آبگرم استفاده نمود با اینحال به علت اینکه روستای گیلده در دامنه کوههای گردنه حیران قرار دارد، در فصل زمستان آبتنی و بازدید از آنجا کمی مشکل است. روستای گیلده منطقه ای سرسبز و زیبا در نزدیکی گردنه حیران است. برای اینکه بتوانیم از آب و هوای منطقه حداکثر بهره را داشته باشیم با اجاره ویلا جنگلی در نزدیکی چشمه علی داشی روز و شب خوبی را در آنجا گذراندیم. فصلی که به آنجا رفتیم اواخر فروردین بود لذا هوا خنکی و رطوبت خوبی داشت. افرادی که به این محل می آیند از افراد بومی استان و شهرهای اطراف بوده و تعدادی زیادی از مسافران که در این مسیر تردد می کنند برای رفع خستگی چشمه آبگرم را انتخاب می کنند. در اطراف چشمه مکانهای زیادی برای اجاره ویلا وجود دارد. انواع ویلا لوکس، استخردار و مدرن را می توانید اجاره کنید. برای اجاره ویلا در تالش و یا نزدیک به گردنه حیران می توانید از سایت ویلایار استفاده کنید. طبیعت سرسبز و هوای مه آلود منطقه حس شادابی و سرزندگی به شما می دهد.

طبیعت اطراف چشمه علی داشی گردنه حیران

 

چشمه آبگرم علی داشی کجاست

اگر چه ممکن است اسم چشمه آبگرم علی داشی را نشنیده باشید ولی مسافران گردنه حیران این مکان را دیده اند. روستای گیلده در فاصله ۳۰ کیلومتری آستارا به سمت گردنه حیران قرار دارد. برای رفتن به چشمه از سمت رشت ابتدا باید وارد جاده رشت آستارا شده و پس از گذشتن از شهر آستارا به سمت گردنه حیران به روستای گیلده بروید. چشمه در پای یک صخره سنگی بزرگ در روستا قرار دارد. روستای گیلده در نزدیکی روستای حیران و گردنه حیران قرار دارد و نزدیک به جاده اصلی است لذا مسافران زیادی هنگام عبور از گردنه حیران از چشمه آبگرم علی داشی بازدید می کنند. ما شب را با اجاره ویلا در نزدیکی گردنه حیران پشت سر گذاشتیم. آبتنی در آبگرم خستگی سفر را از تن خارج کرد. روز بعد به سمت گردنه حیران حرکت کردیم.

اجاره ویلا در چشمه آبگرم علی داشی

 

اجاره ویلا در نزدیکی چشمه آبگرم علی داشی

چشمه آبگرم در منطقه ای ییلاقی و سرسبز واقع شده است. با اجاره ویلا در نزدیکی چشمه علاوه بر آبتنی امکان بازدید مناطق زیبای اطراف برای ما فراهم شد. در این منطقه ویلاهای بسیار زیادی دیده می شود. همچنین در ماههای فروردین تا آبان ماه مسافران زیادی برای استراحت و اقامت در شب اقدام به اجاره ویلا و خانه های روستایی می کنند. عسل، آش دوغ، لبنیات، دوغ و انواع آلو و آلوچه های جنگلی را می توانید از مغازه ها تهیه کنید. برای اجاره ویلا استخر دار و لوکس در شهرهای مختلف گیلان با ویلایار تماس بگیرید. تنوع ویلا و قیمت مناسب از جمله ویژگی های اجاره ویلا در گیلان از ویلایار محسوب می شود. 

 

مکانهای دیدنی اطراف چشمه آبگرم علی داشی

منطقه گردشگری حیران با ایجاد دهکده گردشگری تبدیل به یک مکان جذاب برای گردشگران شده است. تله کابین، پیست کارتینگ، سورتمه پارک سیاهداران تالش، منطقه گردشگری گیسوم، شهر آستارا، گردنه حیران، جنگل فندقلو، آبشار لاتون و روستای کوته کومه برخی از مکان های دیدنی اطراف چشمه آبگرم علی داشی است. شما می توانید با اجاره ویلا در نزدیکی آستارا فرصت لازم برای گشت و گذار را پیدا کنید. بازدید از چشمه آبگرم علی داشی رایگان است و در تمام ایام سال می توان از آن بازدید کرد. آبتنی در آبگرم در هوای سرد منطقه و دل سپردن به طبیعت زیبا و بکر منطقه حیران لذتی بی نظیر دارد. لذا توصیه می شود فرصتی برای بازدید از چشمه آبگرم علی داشی در نظر بگیرید. بهترین زمان برای سفر به چشمه آبگرم علی داشی از ماههای اردیبهشت تا آبان است. از طرفی با توجه به اینکه منطقه ییلاقی است توصیه می شود تجهیزات ایمنی و وسایل گرمایشی با خود داشته باشید.

دیدنی های اطراف چشمه علی داشی

 

ویلایار بزرگترین مرکز اجاره ویلا در شمال

برای سفر به چشمه آبگرم علی داشی از قبل برای اقامت در محدوده گردنه حیران برنامه ریزی کرده بودم. رزرو و اجاره ویلا از طریق سایت ویلایار صورت گرفت. در این سایت انواع ویلاها با امکانات و قیمت های متنوع در دسترس قرار دارد. مهمتر اینکه در اغلب شهرهای شمال می توانید ویلای مورد نظر خود را از ویلایار انتخاب کنید. ویلایار معتبرترین مرکز اجاره ویلا شمال محسوب می شود. اگر قصد مسافرت به مازندران و یا گیلان را دارید می توانید با اجاره ویلا در خزرشهر، اجاره ویلا دریاکنار و یا اجاره ویلا استخردار در گیلان و مازندران از هم اکنون برنامه ریزی سفر خود را انجام دهید. کلیه مراحل رزرو، تحویل و تخلیه ویلا از طریق ویلایار به سهولت و بدون هیچ مشکلی صورت پذیرفت. اگر چه سفر ما به استان گیلان، گردنه حیران و چشمه آبگرم علی داشی با برگشت به تهران به پایان رسید ولی خاطرات شیرین سفر در ذهن ما باقی ماند.

 

 

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر