پل معلق نمک آبرود از جاذبه های گردشگری کدام استان می باشد؟

مدیر سایت مدیر وبسایت

مازندران - چالوس

4 ماه پیش

در این مقاله می خواهیم به معرفی پل نمک آبرود بپردازیم. این مکان گردشگری متعلق به استان مازندران می باشد. جهت آشنایی بیشتر با این مکان گردشگری همراه ما باشید.

معرفی پل معلق نمک آبرود

پل معلق نمک آبرود پلی است که بین زمین و آسمان معلق می باشد و هیچ ستونی جهت تکیه آن وجود ندارد. راه رفتن بر روی این پل باعث می شود که با هر قدم حس لرزش آن را حس کنید. پل معلق نمک آبرود یکی از بهترین جاذبه های گردشگری شهرک نمک آبرود است. سالانه مسافران و گردشگران بسیاری برای دیدن این پل به شهرک نمک آبرود سفر می کنند. پل معلق نمک آبرود بر روی یک دره قرار دارد که ارتفاع آن از سطح زمین 45 متر می باشد و طول آن حدود 150 متر است. افرادی که بر روی این پل می روند، باید پشت سر هم حرکت کنند زیرا عرض این پل کم می باشد. مسیر این پل از بین جنگل می گذرد و در حین حرکت باید گاهی شاخه و برگ ها را کنار بزنید  تا بتوانید به مسیر خود ادامه دهید. مسیر پل معلق نمک آبرود گاهی مه آلود می باشد به همین علت باید با احتیاط بر روی آن قدم بزنید. اقدامات ایمنی کاملی  برای عبور از پل معلق نمک آبرود وجود دارد و شما عزیزان با خیال راحت می توانید بر روی آن قدم بردارید.

معرفی نمک آبرود

نمک آبرود یکی از شهرک هایی است که در استان مازندران واقع شده است. این شهرک دو خط تله کابین دارد. نمک آبرود دارای دو بخش مسکونی و توریستی می باشد. بخش مسکونی در 8 محله ساخته شده است که ظرفیت 1000 نفر توریست را دارد. بخش توریستی این شهرک دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد که سالانه گردشگران بسیاری به علت وجود این جاذبه های تفریحی و گردشگری به این شهرک سفر می کنند.

پل معلق نمک آبرود

مسیر رفتن به شهرک نمک آبرود

نمک آبرود یک شهرک توریستی می باشد که در تنکابن واقع شده است. برای رفتن به این شهرک باید وارد جاده چالوس شوید و بعد از آن به سمت تنکابین بروید. این شهرک در مجاورت ساحل قرار دارد.

جاذبه های گردشگری که در شهر نمک آبرود وجود دارد

 شهرک نمک آبرود طبیعت زیبایی جهت گردش و تفریح دارد و علاوه بر آن دارای جاذبه های گردشگری بسیاری مانند زیپ لاین، تله کابین، شهربازی، باشگاه تیراندازی، کارتینگ، پل معلق نمک آبرود و سورتمه می باشد. امکانات زیادی شهرک نمک آبرود دارد که می تواند مکان مناسبی برای گردشگران می باشد.

مسیر رفتن به پل معلق نمک آبرود

شهرک نمک آبرود بسیار وسیع می باشد که برای رفتن به جاذبه های گردشگری که در آن وجود دارد باید پیاده روی کرد و یا می توان سوار تله کابین شد. پل معلق نمک آبرود بر روی ارتفاعات قرار دارد که برای رفتن به این پل باید سوار تله کابین شد. تله کابین خط دو شما را به پل معلق نمک آبرود می رساند. این تله کابین چشم اندازه زیبایی دارد و بعد از سوار شدن می توانید منظره زیبایی از شهرک و دریای خزر را مشاهده کنید. خط دو تله کابین شما را به قله دیو حمام هم می برد. در کنار پل معلق نمک آبرود زیپ لاین هم وجود دارد که علاوه بر پل می توانید از آن هم استفاده کنید. 

پل معلق نمک آبرود

هزینه بازدید از پل معلق نمک آبرود

عبور از این پل رایگان نمی باشد و برای استفاده از آن باید بلیط تهیه کرد. نمک آبرود دارای جاذبه های بسیاری می باشد و به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که علاوه بر پل معلق نمک آبرود از دیگر جاذبه های گردشگری که در این شهرک وجود دارد دیدن فرمایید.

بهترین زمان برای بازدید از این مکان

فصل بهار می تواند بهترین زمان برای رفتن به این شهرک باشد زیرا در این فصل آب و هوا بسیار خوب می باشد و شما به راحتی می توانید از این شهرک بازدید کنید. اما امکان دارد در این فصل با شلوغی و جمعیت زیادی روبرو شوید. اولیل فصل پاییز هم می تواند زمان مناسبی برای سفر به این استان باشد. اما در فصل زمستان این منطقه بسیار سرد می شود و نمی تواند زمان مناسبی برای سفر و بازدید از جاذبه های گردشگری باشد. 

معرفی مکانی مناسب برای اقامت شما عزیزان

شهرک ساحلی خزرشهر و دریاکنار بابلسر دریاکنار در استان مازندران واقع شده اند. اجاره ویلا خزرشهر و دریاکنار می تواند گزینه مناسبی برای اقامت شما عزیزان باشد. شاید برای شما سوال پیش بیاید که خزرشهر شمال کجاست. خزرشهر در شهرستان بابل واقع شده است که دارای دو بخش شمالی و جنوبی است. خزرشهر دارای ویلا های متعددی می باشد که برخی از آن ها دارای استخر هستند و اگر شما عزیزان علاقه به استخر و شنا دارید، اجاره ویلا در خزرشهر استخردار می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. شما عزیزان با اجاره ویلا خانه دریا خزرشهر می توانید از اقامت خود نهایت لذت را ببرید. اجاره ویلا شهرک دریاکنار پیشنهاد بعدی ما به شما عزیزان می باشد. کافه های دریاکنار یکی از بهترین کافه ها در استان مازندران می باشند که ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم با زمانی که به این شهرک رفتنید حتما به کافه هایی که در آن وجود دارد هم بروید. 

پل معلق نمک آبرود

معرفی غذای گیجاواش

گیجاواش یکی از غذاهای محلی استان مازندران است که طرفداران بسیاری دارد و از مزه خوبی برخوردار می باشد. سیر، سبزی، تخم مرغ و ادویه از مواد مورد نیاز برای تهیه این غذا هستند. این غذا یک دستور عمل ساده دارد و شما عزیزان به راحتی می توانید آن را درست کنید و از میل کردن آن لذت ببرید.

در پناه حق باشید. 

 

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر