روستا و پارک جنگلی صفرا بسته

مدیر سایت مدیر وبسایت

گیلان - کیاشهر

1 سال پیش

شکل ۱: اجاره ویلا در روستا و پارک جنگلی صفرا بسته

 

 اجاره ویلا در روستا و پارک جنگلی صفرا بسته

با اجاره ویلا در شمال افراد می توانند به خوبی از مناطق گردشگری و زیبای شمال دیدن کرده و به شب هنگام به استراحت بپردازند. از جمله زیباترین و بهترین مناطق گردشگری در شمال می توان به روستا و پارک جنگلی صفرا بسته اشاره کرد. این منطقه بکر با داشتن جنگلی زیبا و بکر توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است. به طور کلی وجود گیاهان سرسبز و خوش عطر در این منطقه جلوه ای خاص و زیبا را به وجود آورده است. اجاره ویلا و اقامت در این محل بهترین خاطرات را برای گردشگران و مسافران به همراه خواهد داشت.

موقعیت پارک جنگلی صفرا بسته

پارک جنگلی صفرا بسته از جمله روستا های بندر کیاشهر است. این روستا با داشتن دو کیلومتر جاده آسفالت شده در دل جنگل محیطی زیبا و توریستی را برای گردشگری ایجاد کرده است. این جاده زیبای و دیدنی به طول دو کیلومتر در قلب جنگل امتداد یافته و محیطی زیبا را برای گردشگران رقم زده است. این منطقه در ۱۲ کیلومتری شمال شرقی آستانه اشرفیه و بین راه آستانه به کیاشهر واقع شده است. زیبایی خیره کننده در این محل سبب شده تا اکثر مردم علاوه بر دامداری، کشاورزی، باغ داری و ماهیگیری از طریق اجاره ویلا به گردشگران و مسافران مراجعه کننده به این منطقه گردشگری امرار معاش کنند. به منظور دسترسی به این روستا و پارک جنگلی، کافی است از میدان جمهوری واقع در آستانه اشرفیه به سمت کیاهشر حرکت کنید. پس از طی مسافتی در حدود ۵ کیلومتر می توانید از منظره دل انگیز و زیبای پارک جنگلی صفرا بسته دیدن فرمایید.

جلوه ها و زیبایی های پارک جنگلی صفرا بسته

 


شکل ۲: قیمت اجاره ویلا در روستا و پارک جنگلی صفرا بسته

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که میخواهید تعطیلات خود را در دامان طبیعت سرسبز سپری کنید و گیلان را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده اید، به سما پیشنهاد می کنیم که حتما از پارک جنگلی صفرا بسته دیدن کنید. اجاره ویلا با قیمت مناسب در کنار زیبایی های این محل سبب سده تا روزانه تعداد بیشماری از گردشگران داخلی و حتی توریست های خارجی از این محل دیدن کنند. وجود تونلی از درختان سر به فلک کشیده و سرسبز در دو طرف جاده و نیز سکوت و آرامش طبیعت سبب شده تا این منطقه گردشگری، مقصد بسیاری از گردشگران انتخاب شود. با اجاره ویلا در روستا صفرابسته سما می توانید پس از گشت زدن در دل جنگل به استراحت پرداخته و در استراحتگاه خود از فضا لذت ببرید. وجود انواع درختان سرسبز از قبیل توسکا، بید، طوس، صنوبر گیلان و غیره که جاده به آغوش کشیده اند، فضای دل انگیزی را بر عکس گرفتن ایجاد کرده است. به طور کلی امروزه کمتر کسی است که با پارک در تونل درخت صفرا بسته، عکسی از خو نداشته باشد.

بهترین زمان برای اجاره ویلا و سفر به صفرا بسته

 

شکل ۳: بهترین زمان برای اجاره ویلا در روستا و پارک جنگلی صفرا بسته

همانطور که می دانید شهرهای شمالی کشور به دلیل نزدیکی به دریای خزر، دارای آب و هوای گرم و نسبتا شرجی هستند‌. به همین دلیل مسافرت در فصول گرم سال، به دلیل نامناسب بودن هوا، توصیه نمی شود. منطقه گردشگری و توریستی صفرا بسته، در فصل بهار و اواخر تابستان آب و هوای دلپذیری دارد. وجود درختان سرسبز در کنار آب و هوای مناسب می تواند مکان رویایی و زیبا را برای گردشگران فراهم کند. اجاره ویلا در این زمان با قیمت های مناسبی امکان پذیر بوده و موقعیت خوبی را برای گردشگران فراهم می کند. به طور کلی در ماه های خرداد، تیر و مرداد، منطقه پارک جنگلی صفرا بسته شاهد آب و هوای گرم و شرجی بوده و قدم زدن در جنگل را برای گردشگران دشوار می کند. به این ترتیب گردشگران در این ماه ها نمی توانند به خوبی از طبیعت لذت برده و از آن استفاده کنند.

دلیل اجاره ویلا در روستا و پارک جنگلی صفرا بسته

به طور کلی موقعیت منطقه پارک جنگلی صفرا بسته سبب می شود تا گردشگران بتوانند علاوه بر گردش در جنگل های سر سبز و سر به فلک کشیده، بتوانند از صنایع دستی و غذاهای محلی هر دو شهر آستانه اشرفیه و کیاشهر استفاده کنند. روستا و پارک جنگلی صفرا بسته دقیقا بین این دو شهر واقع شده و فرصت عالی را برای گردشگرانی که تمایل دارند از غذاهای محلی و صنایع دستی مناطق شمالی بهره ببرند، ایجاد کرده است. به طور کلی اجاره ویلا در خانه های روستایی این امکان را برای گردشگران فراهم می کند تا مدت زمان سفر خود را بیشتر کنند. در صورتی که گردشگران بخواهند مدت زمان محدودی را در پارک جنگلی صفرابسته سپری کنند، اقامت در کمپینگ ها نیز گزینه مناسبی به شمار می رود. اما اجاره ویلا در این منطقه به نسبت سایر مناطق شمالی از قیمت مناسبی برخوردار بوده و به همین دلیل اکثر گردشگران و توریست ها این منطقه را به عنوان مقصد سفر خود قرار داده تا به این ترتیب اقامت طولانی را تجربه کنند.

سوغاتی ها و صنایع دستی منطقه پارک جنگلی صفرا بسته

به طور کلی منطقه گردشگری صفرا بسته از جمله زیباترین مناطق گردشگری در شمال کشور است. کمتر کسی است که به شمال سفر کرده باشد و از سوغاتی ها و صنایع دستی منطقه پارک جنگلی صفرا بسته بهره نبرده باشند. همانطور که گفته شد اقامت در روستا و پارک جنگلی صفرا بسته سبب می شود تا گردشگران از سوغاتی ها و صنایع دستی دو شهر کیاشهر و آستانه اشرفیه بهره مند شوند. به طور کلی اجاره ویلا در پارک جنگلی صفرا بسته سبب می شود تا گردشگرانی که به این منطقه سفر می کنند، بتوانند اوقاتی از سفر خود را به آستانه اشرفیه اخصاص داده و از صنایعی مانند حصیر بافی، بامبو بافی، مروار بافی، کدوی منقوش، گلیم بافی و بسیاری از صنایع دیگر دیدن کنند. همچنین این گردشگران می توانند زمانی از سفر خود را شهر کیاشهر اختصاص داده و در بازار ماهی فروشان، ماهی های تازه صید شده ماهی گیران را خریداری کنند. به طور کلی گردشگری نیست که به بازار ماهی فروشان کیاشهر سر زده باشد و ماهی سفید تازه صید شده شمال را خریداری نکرده باشد. شما با اجاره ویلا در روستا و پارک جنگلی صفرا بسته می توانید لحظات خوشی را برای خود و خانواده خود رقم بزنید.

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر