جاذبه‌ های گردشگری سرخرود را از دست ندهید

مدیر سایت مدیر وبسایت

مازندران - سرخرود

1 سال پیش

سفری بی نظیر به سرخرود و اجاره ویلا در خزرشهر

باز تعطیلات! و سفر به شمال و اقامت و اجاره ویلا در خزرشهر و دریاکنار! انگار سفر به خطه سرسبز شمال ‌یک رسم و رسوم دیرین در تمام خانواده‌های ایرانی است. اگر شما هم پایه سفر کردن هستید  و در سه سوت چمدانتان را می‌بندید و با ‌یک استارت کوچک دل به جاده می‌دهید، حتما تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. همه خطر سفر در جاده‌های پر پیچ و خم شمال را به جان می‌خرند تا بتوانند چند روزی با آهنگ آرام بخش دریای خزر شب رویایی شان را به صبح دل انگیز پیوند بزنند و با ساعت‌ها پیاده روی بر روی شن‌های ساحل  تمام خستگی‌هایی که بر روح جسمشان نقش بسته را از‌یاد ببرند.

اجاره ویلا با استخر

سفر به شهرک خزرشهر و اجاره ویلا در خزرشهر بعد از آن همه خستگی و دوندگی روزانه شروعی دوباره برای رویارویی با زندگی در دنیای آهنین و شلوغ بود. خیابان‌هایی عریض و محوطه ای با طراحی و اصول معماری مدرن نمایی متفاوت خلق کرده بود. ویلاهایی با 50 سال عمر اما کلاسیک که نشان از هنر و علم معمارانی ماهر در ساخت ویلا خزرشهر داشت. اگر می خواهید اجاره ویلا با استخر، اجاره ویلا لوکس، اجاره ویلا روبه دریا و ... را به راحتی داشته باشید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سیر تا پیاز اجاره ویلا در خزرشهر

شهرک خزرشهر در سال 1354 تاسیس شد. این شهرک ‌یکی از قدیمی‌ترین شهرک‌های ساحلی کشورمان است که به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شد. خزرشهر شمالی و جنوبی به بوسیله‌ یک پل به‌ یکدیگر متصل می‌شوند. خزر شمالی مساحتی حدود  120 و بخش جنوبی 480 هکتار دارد.‌یکی از مزایای اجاره ویلا در خزرشهر شمالی متراژ بالای ویلاهای آن است. اجاره ویلا خزرشهر با فضای بزرگ و داشتن سالن‌های بزرگ و استخر و چندین اتاق خواب بهترین شرایط را برای  اقامت در این شهر فراهم می‌کند. قیمت اجاره ویلا در خزرشهر با توجه به امکانات موجود در ویلاها متفاوت است. اجاره ویلا در خزرشهر شمالی از بخش جنوبی گرانتر است. اجاره ویلا استخردار نسبت به ویلاهایی که این امکان ندارند، هزینه‌ی بیشتری برای شما دارد. برای اجاره ویلا خزرشهر بهتر است برای انتخابی بهتر از مشاوراملاک راهنمایی بگیرد. با اجاره ویلا استخردار می‌توانید مطمئن باشید که ‌یک ویلای لاکچری برای اقامت انتخاب کرده اید. با اجاره ویلا خزرشهر لاکچری به طور معمول می‌توانید از امکاناتی نظیر استخر، جکوزی و سونا استفاده کنید. با اجاره ویلا در خزرشهر می‌توانید از تمام امکانات رفاهی تفریحی مالکان منطقه استفاده کنید. 

امنیت اجاره ویلا در خزرشهر

از شهرک ساحلی خزرشهر توسط 100 نگهبان در سه شیفت کاری محافظت می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان کامل تصمیم به اجاره ویلا در خزرشهر بگیرید. به طور 24 ساعته توسط نگهبانان ورود و خروج کنترل می‌شود. در خزرشهر شمالی دو درب برای ورود خروج وجود دارد که معمولاً در شماره 1‌یرای تردد مالکان و در شماره 2 برای ورود و خروج مهمان است. برای تردد در این شهرک حتماً باید کارت مالک‌یا مهمان داشته باشید. در خزرشهر جنوبی فقط‌یک در برای رفت و آمد در نظر گرفته شده است و همین سبب افزایش بیشتر آن شده است. با توجه به امنیت موجود در این شهرک شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی برای گذراندن تعطیلات در این شهرک اقامت کنید.

جاذبه‌های ویژه‌ی گردشگری سرخرود

شهر زیبای سرخرود در 15 کیلومتری شرق محمودآباد قرار دارد. سرخرود جمعیتی بالغ بر 12 هزار نفر دارد. از جمله فعایت‌های رایج در این منطقه کشاورزی و ماهیگیری می‌باشد. بیشتر مردم به این فعالیت‌ها اشتغال دارند. سفر به سرخرود‌یکی از رمانتیک ترین تعطیلات را برای شما رقم میزند. ساحل عاشقانه زیبایش را در هیچ کدام از شهر‌های شمالی نخواهید دید. سرخرود شهر آواز قوها است. در کنار ساحل بنشینید و چشمانتان را ببندید، صدای آواز قوهای عاشق در تالاب زیبای سرخرود به گوشتان می‌رسد. ملودی عاشقانه قوها، آهنگ جاودانه این شهر رمانتیک است. سفر به سرخرود فرصتی بی نظیر برای سفر ماه عسل خواهد بود. 

  • ساحل ماسه ای سرخرود

ساحل ماسه ای، بهترین مکان برای گردشگری شبانه در شهر سرخرود می‌باشد. این ساحل حدوداً 5 کیلومتر در امتداد دریای خزر کشیده شده و منحصر به فرد ترین ساحل در مازندران است. آرامش ساحل سرخرود‌یهترین هدیه برای روح شماست. آرامش و زیبایی که در این ساحل نهفته است، دل کندن از ساحل ماسه ای را سخت نموده و‌یادآوری پیاده روی بر روی ساحل ماسه ای سرخرود همیشه به عنوان خاطره ای شیرین برای شما تداعی می‌شود. 

 

زیباترین ساحل مازندران

  • آب بندان سرخرود

پارک جنگلی آبندان‌یکی از جاذبه‌های بی نظیر سرخرود است که بین پوشش جنگلی و آب بند قرار گرفته است. این منطقه توریستی در مسیر آمل قرار گرفته است. پرندگان مهاجر مهمان همیشگی این آب بند هستند. زیبایی منحصر به فرد این منطقه مسافران زیادی را جذب نموده است. پارک جنگلی آب بندان مکان خوبی برای اتراق شبانه است. و برای رفاه مسافران در این محل ویلاهای کوچک و زیبایی برای اجاره  ساخته شده است. چشم انداز ناب این منطقه فرصتی مناسب برای ثبت لحظه‌هاست. 

  • تپه باستانی قلا کتی

تپه باستانی قلا کتی مربوط به دوره ساسانی می‌باشد. این تپه حدوداً 200 سال قدمت دارد و در مسیر آمل قرار دارد. تپه باستانی از دو قلابن 1و2 تشکیل شده است. تپه قلاکتی مورد توجه باستان شناسان قرار گرفته است و با توجه‌یه اینکه هر ساله افراد علاقه مند به مکان‌های تاریخی برای بازدید از این تپه به سرخرود سفر می‌کنند، مسئولین این شهر اقداماتی جهت  بهسازی تپه انجام دادند و سعی دارند با ایجاد موزه  زمینه‌ی جذب ترویست‌های بیشتری را فراهم کنند. 

  • تالاب سرخرود

دیدن  تالاب سرخرود را به هیچ وجه از دست ندهید. این تالاب زیستگاه قوهای فریادکش است. پرواز قوها بر فراز این تالاب و نشست دست جمعی آنها بر روی آب مناظری بی نظیر در این منطقه خلق نموده. آواز عاشقانه قوها نوای دل انگیزی برای تالاب سرخرود است. برای دیدن این مناظر منحصر به فرد بهتر است از اوایل آذر تا اواخر اسفند به این منطقه سفر کنید. 


تالاب سرخرود

  • ایستگاه ساحلی

در امتداد ساحل سرخرود ایستگاه‌های ساحلی گلسر و چکسر. . . آماده‌ی پذیرایی از شما هستند. این ایستگاه‌ها که به صورت قهوه خانه‌های سنتی هستند با امکانات مناسب به مسافران خدمات دهی می‌کنند.  

 

 بقعه سید عبدالمجید

این بقعه مبارکه از جاذبه‌های مذهبی سرخرود است. افراد زیادی هر ساله برای ارادت به خاندان نبوت به این منطقه سفر می‌کنند. 

اجاره ویلا در دریاکنار بابلسر

یکی از مهمترین ویژگی‌های سفر به سرخرود، همجواری این شهر به فریدون کنار است. فریدونکنار بابلسر در فاصله‌ی 5 کیلومتری این شهر واقع شده است. شهرک دریا کنار بابلسر‌یکی از مناطق توریستی است که در سفر به سرخرود می‌توانید برای دیدن ویلا دریاکنار به فریدون کنار بروید. با اجاره ویلا در دریاکنار بابلسر سفری هیجان انگیز پیش روی شماست. در شهرک دریاکنار امکانات تفریحی و رفاهی زیادی برای مسافران تدارک دیده شده است. با اقامت  و اجاره ویلا دریاکنار می‌توانید از این خدمات استفاده کنید. این مجتمع تفریحی- مسکونی‌یک مجموعه بی نظیر برای گذراندن تعطیلات است که می‌توانید تمام طول سفر فقط از جاذبه‌های شهرک دریاکنار دیدن کنید. اجاره ویلا دریا کنار با توجه به متراژ ویلا و امکانات و مزایای هر ویلا متفاوت است. شما می‌توانید با توجه به ملاک‌های مد نظرتان نسبت به اجاره ویلا در دریاکنار بابلسر اقدام کنید. نظرتان در مورد اجاره ویلا با استخر لوکس و شیک چیست؟

با اجاره ویلا دریاکنار  می‌توانید با پیمودن فاصله ای اندک در ساحل دریا کنار شنا کنید. خیابان‌های ویلا دریا کنار به ساحل دریا امتداد پیدا می‌کنند در انتهای خیابان ششم و هفتم برای آقایان و خانم‌ها امکان شنا کردن فراهم شده است. 

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر