زیتون تپه آزادشهر

مدیر سایت مدیر وبسایت

گلستان - آزاد شهر

1 سال پیش

زیتون تپه آزادشهر

استان گلستان یک بهشت ​​زمینی در خطه‌ی سرسبز شمال ایران با برخی از مناطق بکر و زیبا که در تمام طول سال هوای خوش دارد، به ویژه تپه زیتون آزادشهر آن  اجاره ویلا در گرگان و محل اقامت بومی در تعطیلات به وفور در شهرهای اطراف آن یافت می‌شود که می‌تواند سفری خاطره‌انگیز را برای شما به همراه خانواده ایجاد کند.

درباره‌ی زیتون تپه آزادشهر

زیتون تپه واقع در آزادشهر استان گلستان همان‌طور که از پیدا است، به دلیل وجود 4 هکتار باغ‌های زیتون به این نام شهرت یافته است. این تپه در گذشته به صورت جنگل بوده اما حالا به زمین‌های زراعی و زیتون تغییر پیدا کرده است. هم‌چنین امروزه گردشگران و افراد بومی بسیاری برای تعطیلات از این منطقه به عنوان تفرجگاه استفاده می‌کنند.

تپه‌ای منحصر به فرد در آزادشهر استان گلستان

تپه زیتون چیزهای زیادی برای گردشگران و مسافران ارائه می‌دهد، تماشای مناظر تاریخی و قدیمی، منظره‌های زیبا و آب و هوای مطبوع بخشی از روح شما را به خود جلب می‌کند و تا زمانی که در آنجا قرار دارید حسی آرامش‌بخش خواهید داشت. زمانی که در بالای این تپه‌ی نسبتا بلند ایستادیم، شاهد زیبایی‌های شهر آزادشهر و هم‌چنین نظاره‌گر گنبد کاووس و شهر گرگان شدیم.

اجاره ویلا در زیتون تپه آزادشهر

راه دسترسی به زیتون تپه آزادشهر

راه دسترسی به این منطقه بسیار آسان بود و کل مسیر را به وسیله‌ی خودروی شخصی برای رفتن به زیتون تپه پیمودیم. راه دسترسی به پارک و تفرجگاه زیتون تپه از داخل شهر می‌گذشت؛ به این ترتیب ما بعد از آن که به آزادشهر رسیدیم با کمک تابلوهای راهنمایی از طرف گلزار شهدا و سپس از رضوان به سمت جاده پارک زیتون به راه خود ادامه دادیم. دیدن باغ و مراتع در اطراف جاده آن مرتع و باغ حس دل‌پذیری در ما ایجاد می‌کرد. جاده‌ی مسیر زیتون تپه تا بالای آن به صورت آسفالت شده بود و به راحتی توانستیم به این منطقه‌ی زیبا دسترسی یابیم. بسیاری از گردشگران هم‌چنین با اتوبوس و یا تورهای ویژه با اجاره ویلا استخردار در شمال به این منطقه‌ی محبوب در تعطیلات سفر می‌کنند و لحظات شادی را در آنجا می‌گذرانند.

شرایط داشتن اقامتی خوش و اجاره ویلا در زیتون تپه

شما می‌توانید با اجاره ویلا استخردار در گرگان از اقامت راحت در این شهر لذت ببرید، زیرا وجود مکان‌های اقامتی متفاوت و ویلاهای بسیار، تعطیلات فوق‌العاده ای را برای شما در سفر به زیتون تپه با استخر خصوصی ارائه می‌دهد. اقدام به یک اجاره ویلا با استخر در شهرهای اطراف استان گلستان و تعطیلات را سپری کنید که همه در آرزوی داشتن چنین اقامتی در منطقه‌ای بکر از این استان را دارند.

مراتع سبز زیتون تپه آزادشهر

امکانات و فعالیت‌های تفریحی در زیتون تپه آزادشهر

در زیتون تپه آزادشهر می‌توانید کارهای زیادی انجام دهید تا هرگز خسته نشوید. وجود آلاچیق‌های چوبی و یک پارک می‌تواند لحظات به یاد ماندنی را برای شما ایجاد کند. چرا که کمپ زدن در ارتفاعات استان گلستان و لذت بردن از مناظر اطراف می‌تواند برای هر فردی در آن سکوت دل‌نشین و زیبا  باشد. وجود نمازخانه، فروشگاه زیتون و سرویس بهداشتی از دیگر امکاناتی است که برای مسافران در نظر گرفته شده است اما بهتر است در این منطقه حتما لوازم شخصی، آب آشامیدنی به همراه داشته باشید تا با مشکلی مواجه نشوید. به یاد داشته باشید در این مجموعه‌ی تفریحی مکانی برای اقامت وجود ندارد بنابراین قبل از سفر به زیتون تپه آزادشهر حتما اقدام به اجاره ویلا شمال نمایید.

جاذبه‌های دیدنی اطراف زیتون تپه آزادشهر

زمانی که با اجاره ویلا در شمال قصد دارید تا از جاذبه‌های بی‌نظیر استان گلستان دیدن کنید. حتما علاوه بر بازدید و گشت و گذار از پارک زیتون تپه آزادشهر فرصتی را برای دیدن جاذبه‌هایی در اطراف این تفرجگاه و شهر آزادشهر نیز اختصاص دهید. در محدوده‌ی مجموعه‌ی تفریحی گردشگری زیتون تپه آزادشهر جاذبه‌های تاریخی و دیدنی برای هر سلیقه‌ای مانند: پارک جنگلی سوجاق، پل غزنوی آزادشهر، زیارتگاه آق امام، موزه ی مردم شناسی آزادشهر وجود دارد تا برای گردشگران و مسافرانی که به این منطقه‌ی گردشگری سفر می‌کنند، لذت‌بخش و فراموش‌نشدنی  باشد.

سفر به زیتون تپه آزادشهر در تمام فصل‌ها

پارک زیتون تپه با توجه به دسترسی آسان که در نزدیکی شهر آزادشهر گلستان دارد و از آب و هوای مناسبی برخوردار است؛ در تمام طول سال نیز پذیرای گردشگران می‌باشد. به طوری که مسافران در تمام فصل‌های زیبای سال به این منطقه سفر می‌کنند.

زیتون تپه آزادشهر

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر