پارک دهکده طلایی آمل برای تفریحی چند منظوره در شمال

مدیر سایت Admin2

مازندران - آمل

6 ماه پیش

معمولا توریست ها وارد هر شهری که شوند، به دنبال پارک های آن هستند چرا که پارک ها نمادی از مکان پر طراوت، سرسبز و طبیعت دوستی است که برای هر شهر در منطقه آب و هوایی تدارک دیده می شود. اما وقتی که صحبت از شمال گردی است، از پارک ها انتظار دیگری می رود چرا که شمال نماد سرسبزی و طراوت است و پارک های این منطقه نیز از این قاعده مستثنا نیست. 
برای این که حرف خود را ثابت کنیم، این بار شما را از طریق وب سایت رزرو ویلا ویلایار به آمل می بریم و کمی به پرسه زدن مجازی در پارک بسیار جذاب آن به نام پارک دهکده طلایی، روح و روان شما را نشاط می بخشیم. 

محل قرار گیری پارک دهکده طلایی آمل 

وقتی که برای سفر خود، اقدام به اجاره ویلا در شمال می کنید، و برای این منظور یک منطقه خصوصی را در نظر می گیرید، کم پیش می آید که انتخاب شما اجاره ویلا در دریاکنار و یا اجاره ویلا در خزرشهر نباشد. اگر در یکی از این دو منطقه اقدام به اجاره ویلا نمایید، قطعا با آمل فاصله چندانی نخواهید داشت. بلکه به سادگی می توانید با طی مسیری ضمن لذت بردن از مسیر رسیدن به آمل، به پارک دهکده طلایی آمل برسید و از تفریحات چند در یک لذت ببرید. 

پارک دهکده طلایی آمل جاذبه گردشگری شمال

آدرس پارک دهکده طلایی در آمل

زمانی که به آمل برسید جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارد که اگر بتوانید از آن ها بگذرید، تنها با پرسیدن نام این پارک می توانید از ساکنین آمل آدرس دقیق آن را بپرسید اما اگر پل میر بزرگ یا پارک نارنجستان را بشناسید، حد فاصل این دو منطقه می توانید به پارک دهکده طلایی آمل برسید. 

شناسنامه پارک دهکده طلایی آمل

پارک دهکده طلایی در شهرستان آمل از استان مازندران احداث شده است. عمر این پارک تا کنون به 25 سال می رسد ( احداث سال 72 ) و روز به روز بر جذابیت های ان افزوده می شود. 
این پارک مجموعه ای از امکانات رفاهی و تفریحی است که یک گردش روزانه بیاد ماندنی را برایتان رقم خواهد زد. هر چند گفته شده که مدت زمان کافی برای دیدار و بهره مندی از این پارک 2 تا 3 ساعت است اما بسیاری از بومی ها و توریست ها از این پارک برای میزبانی صرف ناهار و شام خود استفاده می کنند! بنابراین شما می توانید برای یک پیک نیک یک روزه روی آن حساب کنید. 

پارک دهکده طلایی آمل جاذبه گردشگری شمال

چرا پارک دهکده طلایی آمل را انتخاب کنیم؟

معمولا برای این که در یک مکان عمومی قرار بگیریم، و از فضای سرسبز و امکانات تفریحی استفاده کنیم، هیچ جا امن تر از پارک ها و بوستان های داخل شهری نیست. 
پارک دهکده طلایی نیز یک بوستان داخل شهری است که از انواع امکانات عالی برخودار است. اولین چیزی که موجب می شود شما پارک دهکده طلایی آمل را انتخاب کنید، قطعا فضای امن و داخل شهری آن است. همچنین وجود درختان، پوشش گیاهی سرسبز و تمیزی محیط المان های دیگری است که هر کسی را به سمت این پارک در آمل می کشاند. 

پارک دهکده طلایی آمل جاذبه گردشگری شمال

امکانات رفاهی در پارک دهکده طلایی آمل

برای توریست هایی که به صورت خانوادگی به تفریح می پردازند، برخورداری از امکانات رفاهی بیش از هر چیز اهمیت پیدا می کند. خوشبختانه پارک دهکده طلایی آمل از این جهت کامل است و جای نقص ندارد. وجود امکانات رفاهی مختلف نظیر 

 1. نماز خانه 
 2. سرویس بهداشتی
 3. پارکینگ
 4. مکان های مناسب برای نشستن توریست ها 
 5. فروشگاه های مختلف 
 6. رستوران های متعدد 

اشاره داشت.

پارک دهکده طلایی آمل جاذبه گردشگری شمال

وجود رستوران به شما کمک می کند تا نیازی به تهیه غذا از پیش نداشته باشید و یک پیک نیک بی دردسر را تجربه کنید. همچنین می توانید از فروشگاه های فست فود نیز در محوطه پارک استفاده کنید. 

پارک دهکده طلایی آمل جاذبه گردشگری شمال

امکانات تفریحی پارک دهکده طلایی آمل

در پارک دهکده طلایی امکانات تفریحی متعددی وجود دارد. از جمله می توان به 

 1. پارک بازی کودکان
 2. شهربازی بزرگسالان 
 3. قایق سواری روی دریاچه 
 4. پیست اسکیت 
 5. باغ وحش 

و موارد مشابه اشاره داشت. 

پارک دهکده طلایی آمل جاذبه گردشگری شمال

تفریحات در پارک دهکده طلایی آمل چیست

زمانی که برای یک تفریح و پیک نیک یک روزه، پارک دهکده طلایی در شهرستان آمل را انتخاب می کنید، قطعا با موارد مختلفی روبرو خواهید بود. 

 1. پرسه زدن در فضای سرسبز و معطر پارک دهکده طلایی 
 2. دیدار از دریاچه های متعددی که در این بخش واقع شده اند و با پوشش گیاهی چشم نواز احاطه شده اند 
 3. قایق سواری با خانواده روی دریاچه 
 4. عکاسی 
 5. دوچرخه سواری
 6. حضور در باغ وحش

و موارد مشابه می تواند به شما این امکان را دهد که از محیط به خوبی لذت ببرید. 

پارک دهکده طلایی آمل جاذبه گردشگری شمال

فصل مناسب برای دیدار از پارک دهکده طلایی آمل

توصیه ها برای بهره مندی از مناطق سر سبز، همیشه بر این استوار است که در فصل بهار طراوت این گونه محیط ها به حد اعلای خود می رسد. 
در فصل تابستان مکان های سبز از جمله پارک دهکده طلایی آمل می تواند بهترین مکان برای استراحت و لذت بردن از محیط باشد. 

پارک دهکده طلایی آمل جاذبه گردشگری شمال
نمی توان تضمین داد که پاییز برای تمامی مکان های سر سبز، متفاوت باشد چرا که زیبایی پاییز به رنگارنگ شدن درختانی است که سر سبزی خود را در این فصل از دست می دهند و آماده سوت و سوز سرما می شوند اما به نظر می رسد که دیدار از پارک دهکده طلایی آمل در هر ساعت و زمان و روز، لطف خود را داشته باشد. بنابراین بدون ایجاد هیچ محدودیتی به شما توصیه می کنیم تحت هر شرایطی به این پارک سر بزنید. 

پارک دهکده طلایی آمل جاذبه گردشگری شمال

بعد از پارک دهکده طلایی آمل به کجا برویم؟

از مزیت های پارک دهکده طلایی  در شهرستان سر سبز آمل این است که در نزدیکی سایر جاذبه های گردشگری است و برای رسیدن به آن ها نیاز به طی طریق زیادی نیست اما از جمله مشهور ترین و نزدیک ترین جاهای دیدنی به این منطقه می توان به 

 1. هزار رود 
 2. پل معلق 
 3. پل دوازده چشمه 

اشاره داشت. 

پارک دهکده طلایی آمل جاذبه گردشگری شمال

امکانات لازم برای حضور در پارک دهکده طلایی آمل

پارک دهکده طلایی در منطقه شهری آمل واقع شده است بنابراین امکانات خاصی که برای کوه نوردی و جنگل نوردی نیاز دارید برای حضور در این منطقه الزامی نیست اما به همراه داشتن امکاناتی نظیر، کمک های اولیه، پاوربانک، خوراکی برای کودکان و مواردی نظیر این از لازمه های هر سفر کم دغدغه است. 
در این باره آیا سوالی دارید؟ دیدگاه های خود را برای ما بنویسید
 

ارسال نظرات(0 نظر)

لطفا سوال یا تجربه خود از این منطقه گردشگری را در فرم زیر درج کنید


نظرات کاربران(0 نظر)

موقعیت مکانی اقامتگاه

ویلا های مرتبط

مشاهده بیشتر